Masta
Vale Tudo Championship
Często zastanawia mnie jak to jest. Wielkie, twarde chłopy i kręgosłupy moralne, ogiery, chodzące testosterony, wytatuowani, odporni na ból i skrajny wysiłek, ambitni, pracowici, skupieni na celach maczomeni, jeżdżący na koniach i motorach, robiący fikołki i tulupy.
Dlaczego wiec zawodnicy tak bardzo patrzą na nasze forum i przejmują się tym co tutaj się wypisuje? Dlaczego ta grupka zawistnych, małych człowieczków zza komputera ma taki duży wpływ na ich zdrowie psychiczne, sponsorów, karierę itp? Skąd taka delikatność ich skóry i wrażliwość uczuć?
Z czego to może wynikać? Może są tu jacyś specjaliści od głowy, wiem że są lekarze sportowi np @Orest.
Zapraszam do dyskusji.
Dlaczego wiec zawodnicy tak bardzo patrzą na nasze forum i przejmują się tym co tutaj się wypisuje? Dlaczego ta grupka zawistnych, małych człowieczków zza komputera ma taki duży wpływ na ich zdrowie psychiczne, sponsorów, karierę itp? Skąd taka delikatność ich skóry i wrażliwość uczuć?
Z czego to może wynikać? Może są tu jacyś specjaliści od głowy, wiem że są lekarze sportowi np @Orest.
Zapraszam do dyskusji.

można zamykać.
Nie wiadomo kim tak naprawdę jest ta osoba która komentuje twój występ, czy się zna na temacie czy pierdoli tak prostu dla samego pierdolenia, czy jest to ktoś komu na tobie zależy, czy chce najzwyczajniej w świecie kopnąć leżącego bo takich złośliwych chujków tez nie brakuje itd. Ciężko przełknąć takie opinie. W przypadku walk, wydaje mi się też, że jest to też sport który ciężko porównać do innych a porażka jest dużo trudniejsza do przełknięcia. Kiedy przegrasz mecz grając w jedenastu a za kilka dni masz szansę się odbić to łatwiej jest nad tym przejść do porządku dziennego i się ogarnąć niż gdy przegrywasz walkę 1 na 1 a kolejna jest za kilka tygodni / miesięcy.
) się nie udzielają to praktycznie na 0. Każdej osobie która ma jakieś zastrzeżenia do tego forum polecam godzinę czytania komentarzy na największych ogólnopolskich portalach, bez względu na dział - może być polityka, może być sport, mogą być plotki. Tam jest hejt, a od Cohones to ja bym prosił się odpierdolić.