HaxBall

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
Wiem, jest temat o grach, ale postanowiłem zrobić nowy, żeby w gejmzonie nie było spamu :).



a więc: haxball to piłka nożna 2d multiplayer, bez pobierania, w przeglądarce: link, haxball.com



to jak!? Kto chętny na granie? :-)







1. Keesdablju



2. Tar-Ellendil



3. Boomster



4. Hang



5. Gaara



6. Painkiller



7. damianancelotti



8. dbgoku14



9. Uefo
 
P.I.M.P, uwierz tylko dla Ciebie, gdyby każdy uważal ze jest to 'slabe' to chyba nie grałoby teraz 5k ludzi :-). Nie liczą się detale, liczy się grywalność ! :)
 
Ja mogę grać, ale zależy o jakich porach, ilu na ilu i jakie plansze. Preferuje classic 2 vs 2 albo big 3 vs 3
 
Pora? raczej jak lud będzie, raczej wieczorkiem, akurat ja też preferuję 3v3 big, w ligach tylko w takim systemie gram :)
 
Pograłem teraz chwile i nawet fajne, mogę się dołaczyć. Ale pewnie ci co w to grają, nie dadza mi dojść do piłki. :D
 
1. Keesdablju



2. Tar-Ellendil



3. Boomster



4. Hang



5. Gaara



6. Painkiller



7. damianancelotti



8. dbgoku14



9. Uefo



10. FrostBite



11. Lenkias



12. Droni



13. Mr_Crowley



14. Mixer



no trochę ludu się zebrało :), mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej ;p. Gaara, ta gra ma półtora roku :-)
 
niemozliwe, jak ja gralem jakos 2 lata temu



edit: sorry, niecale dwa lata jakos pazdziernik-listopad 2010 jak wyjechalem z kraju, moj blad
 
wlasnie zauwazylem, ze sie zmienilo, wtedy nie bylo nic oprocz normalnego multi, bez zadnych lig, wyglad troche inny
 
A kto może serwery hostować? Ja mam strasznie słabe łącze do tego i 3 na 3 nie dźwigne. Można teraz na próbe coś pyknąc jak ma ktoś ochote
 
http://www.haxball.com/?roomid=f32f689f63752aea398f8667a38af54326f4c1b902b3ff354aaee1e2e3a1a393&pass=1



hasło: loganpiorun
 
Back
Top