HaxBall

Damian król strzelców :-)







1. Keesdablju



2. Tar-Ellendil



3. Boomster



4. Hang



5. Gaara



6. Painkiller



7. damianancelotti



8. dbgoku14



9. Uefo



10. FrostBite



11. Lenkias



12. Droni



13. Mr_Crowley



14. Mixer



15. bosik



16. zoom



17. outcast



albo po prostu room ukryty, tylko osoby które mają link
 
dawajcie wieczorem na najwiekszej plycie, tyle osob co bedzie wszyscy beda mogli pocisnac. smiesznie bedzie, jak tyle osob nie bedzie ogarniac:P
 
http://www.haxball.com/?roomid=58a03166829a47baf2b4bf40ec5e0fe955a920e1ded4ae5e530fe6c8f41499f4&pass=1



hasło: kokos80
 
Ja grałem. Jak na pierwszy raz chyba nieźle mi szło, bo kilka bramek jakimś fartem trafiłem. ;)
 
@up



Na tym stole już nikt nie gra. Skończyliśmy wraz z początkiem meczu Irlandia - Chorwacja.
 
gramy gramy, z wami przynajmniej jest smiesznie, bo niektorym w tej grze kije chyba w dupe powkladali
 
Ja jutro jestem ;d W ta gre gra duzo dzieciakow, dlatego te "kije w dupie", tez tego nie lubie.
 
w kazda gre graja dzieci, w haxa jest ich sporo, ale i tak są fajni ludzie niektórzy :). napinaczy tak wiele nie ma, jak bylo kiedys
 
keesdablju, miales racje troche sie pozmienialo, powiem nawet wiecej, w chuj sie pozmienialo, jak ja w to gralem na poczatku to bylo tylko srednie boisko i nic wiecej a teraz tego jest tyle, ze glowa mala
 
w wolnej chwili chetnie zagram więc możecie mnie dopisać do listy na poziomie nawet nie beginner a monkey xD
 
Niech każdy ustawi sobie dzisiaj nick taki jaki ma na Cohones.



PS. Nie wiem kto wczoraj miał nick Bob Sapp ale tekst, że kończy bo ma walkę w Kazachstanie zmiażdżył.
 
ja bd mogl pograc po 16, albo w przerwie meczy kolo 20, jak beda chetni oczywiscie ;]
 
grałem przed chwilą i strzeliłem 3 gole, ale z 2 drużyna nie była zbytnio zadowolona :D kurwa, nie umiem
 
Back
Top