HaxBall

Super!! Proponuje, żeby składy były wylosowane po zakończeniu zapisów. 2vs2 stadion classic. Dać ileś czasu na rozegranie meczów, nie narzucać nikomu konkretnego terminu. Wpisowe 10zł każdy gracz, wygrany zespół zgarnia wszystko. Może zrobię jakieś drzewko turniejowe.
 
Najlepiej zrobić turniej na zasadzie dwóch drzewek playoff, dzięki temu można raz przegrać mecz i się nie odpada z turnieju. Chyba najlepiej pokazać o co mi chodzi na przykładach. Znalezione na internetach:
bracket8doublethumb2%20copy.jpg


NSB-doubleelim-draw-2004.png
 
Wydaje mi się, że jeżeli robić inaguracyjny turniej, to na pierwszy strzał lepiej 1vs1. Jeżeli frekwencja dopisze i wszystko pójdzie sprawnie, to wtedy można robić edycje teamów

Najlepiej byłoby ogarnąć to dość szybko, jutro sobota - najwięcej dostępnych osób.

Myślę, że składka po 10 PLN na jedno konto i potem rozkład na zwycięzców jest ok.
 
Wydaje mi się, że jeżeli robić inaguracyjny turniej, to na pierwszy strzał lepiej 1vs1. Jeżeli frekwencja dopisze i wszystko pójdzie sprawnie, to wtedy można robić edycje teamów.
1na1 panie to ja jestem cienki jak pizdeczka :D juz ci moge powiedziec kto wygra
 
No to na początek zgłaszajcie się, kto jest chętny na udział w turnieju i nie ma problemu z wpłaceniem kwoty wejściowej.
 
Większość chce 2vs2 więc o takim formacie mówimy. Chętni zgłaszajcie się, zobaczymy ilu graczy, rozlosujemy teamy, ustalimy regulamin itd.
 
@Szady jak tam idą pertraktacje? Założyłbym temat turniejowy z jakimś krótkim opisem gry, zasadami turnieju i zapisami, ale lepiej by było go stworzyć mając od razu tą zachętę dla użytkowników. Choć patrząc z drugiej strony może łatwiej Ci będzie rozmawiać gdy temat będzie utworzony?
 
Back
Top