GTA 5 / PS3 - online - gra ktoś jeszcze w tego złodzieja czasu?

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Dinka-Jester-Racecar-GTA-V.jpg


Jak w temacie. Kilka miesięcy temu kupiłem GTA 5 na PS3, dopiero niedawno znalazłem czas żeby to odpalić i...matko boska, to najlepszy multiplayer jaki widziałem. Nic jeszcze mnie tak nie wciągnęło.

Sieka ktoś w to jeszcze bo gra nie młoda i PS3 też już odchodzi do lamusa, ale właśnie ona mnie przekonała żeby jeszcze uwierzyć w radość z grania i inwestycję w kolejne konsole

cD99c6L.jpg
qlDqQww.gif
vggqBMS.gif
download.jpg
 
Widziałem u ziomka, MP jest mega mocny. Sam grałem tylko SP na x360, gra jest miazga. Uwielbiam fizykę w tych nowych grach, witcher3 również ma to coś.
 
Póki zestrzelony helikopter nie spadnie to warto śledzić go wzrokiem :D

Gra miazga, nie żałuję kupna, żałuję, że musiałem tyle poczekać na czas by w to pograć. MP chwalony, ale sam grałem SP jak Baju tylko. MP to frajda, zupełnie inna wręcz, ale jakoś dla mnie wciąż dodatek od single playera opierającego się na fabule gry :)
 
To sprawdź bo to pierwszy taki MP który dość mocno przeplata się z singlem, w sensie czasami grasz w trybie MP a akcja jest jak z SP. Miód. Podstawa to szybka fura i polowanie na innych graczy za pomocą drive by jak to w compton robili haha
 
Jako, że jako jeden z pierwszych miałem PeCeta w klasie to na demie GTA 1 miałem w swoim pokoju 12 kumpli z klasy, ze mną 13 :) i graliśmy na zmianę, bo demo to było 200 sekund (takich dłuższych niż zwykłe;]).

Zajebiście się to zapowiadało...Ta gra była czymś co chciałem od świata gier, tak jak MMA od sportów walk :)
 
1 i 2 nie znałem, ale GTA III, Vice City... aż się łezka w oku kręci.

<ryczy>


Def, żaden złodziej, raczej optymalne spożytkowanie czasu :wink:
 
w ogole w singla nie gralem, tylko multi
GTA V niszczy a singiel to kozak. Obok RDR chyba najlepsza gra na PS3.


Szkoda, że ten multik na początku był tak zbugowany. Na pewno więcej godzin bym wykręcił.
Jak sobie pomyślę co dostaniemy w GTA 6 to mam ciarki i gęsią skórkę. Czuje ten rosnący temperament już teraz.
 
Vice City zabiło klimatem każde GTA. Nie wierzę, że zrobią lepszą część. Jeszcze teraz zakupić PS4 i na dużym telewizorze grać :fly:(nie wie ktoś czy będa tylko po eng czy może napisy pl?)
 
Czemu akurat Vice City Panowie? :)

Mi chyba najgrywalniej było w San Andreas (siłka itp;) ale to wybór wśród dzieł sztuki i tak;)
 
Szacun dla twórców za to, że potrafili grę z takim światem i grafią zmusić do działania, na takim dinozaurze, jak PS 3.
 
Podobno Sony w przyszłym roku ma ogłosić datę premiery nowej PS a producenci gier mają już specyfikacje. Nie chciałbym rok po zakupie konsoli przechodzić już na nowsza generację
 
Podobno Sony w przyszłym roku ma ogłosić datę premiery nowej PS a producenci gier mają już specyfikacje. Nie chciałbym rok po zakupie konsoli przechodzić już na nowsza generację

To nie kupuj już PS4 bo się nie opłaca
 
Back
Top