GSP vs Conor

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Co wy na to? Dwa aktualnie najgoretsze nazwiska w UFC, bylby kolejny rekord sprzedazy PPV?
 
Jeśli sam GSP mówi, że nie ma na to szans to ta walka się nie odbędzie. Gość MASOWAŁ do 185, a teraz miałby lecieć do 155. Sam o tym mówił w wywiadach, nie ma takiej opcji.
 
Jeśli sam GSP mówi, że nie ma na to szans to ta walka się nie odbędzie. Gość MASOWAŁ do 185, a teraz miałby lecieć do 155. Sam o tym mówił w wywiadach, nie ma takiej opcji.
Przecież to nie gsp by schodził tylko Conor by poszedł wyżej
 
No właśnie o to, bo Conor nie zgodzi się na 170, bo po co? Co by mu to dało? GSP nie zrobi 155 = nie ma mowy o tej walce IMO.
Jak GSP pokona Woodleya to Conor pójdzie po trzeci pas, innej opcji na ich walkę nie widzę.
 
Ja mam wątpliwości czy GSP zejdzie do 170, a wy piszecie o 155 :mamed:
Akurat uważam, że jak Conor poczuje hajs to spotka się tak jak z Diazem w 170 ( jeśli GSP nie zabawi się w Hendriksa) i pierdykna wspólnie ponad 2 banki PPV. Ale to będzie już wtedy patologia over 9000. Mistrz średniej będzie walczył z mistrzem lekkiej w kategorii półśredniej, a mistrz polsredniej będzie boldupil na Twitterze. Moje MMA takie piękne :DC:
 
@Jakub Bijan trzymam za słowo
No ale spójrzcie na to trzeźwo. Co mają nie zrobić, jak moga zrobić? Przecież jakąś logiką zestawień, pasami czy zatorami w dywizjach nikt się już nie przejmuje od czasu jak Joe Silva poszedł na emeryturę. Nawet zgredy na forach się przywyczaiły, że jest notoryczny chaos (Notorious chaos?) i w sumie niekończaca inba. Romero przez te ich zagrywki stracił szansę życia, Whittaker poczeka grzecznie i też będzie. Woodley nikogo, więc tym bardziej poczeka i najwyżej pozrzedzi, że to dlatego, że jest czarny i że dyskryminacja. To że walkę zrobią w WW nie o pas? Z Diazem też robili w WW nie o pas. Dwa razy. Precedens już był, niejednokrotnie zresztą.

A szansa na siano jest ogromna, bo tak jak ktoś pisał wyżej: CMG vs. GSP to może być ponad 2 mln PPV i hype, jakiego organizacja długo nie powtórzy. To cóż mają zrobic, jeśli nie to, skor od kilkunastu miesięcy PPV ssie, Bones przepadł, a innych gwiazd też za wiele nie ma.
 
A jeszcze dodając do powyższego, to Irlandczyk jaki jest, to jest, ale serio ma na tyle jajec, że nie boi się (i zapewnie nie będzie się bał i teraz) skoczyć dywizję wyżej, zeby zrobić mega-walkę. Tymczasem Georges jak miał okazję walczyć z Silvą, to nie, bo za mały, bo sranie - ale jak akurat pas dzierżył Michael, to już za mały nie był. Conor może i rudy, ale za dolary jest w stanie postawić na szali własne dziedzictwo (a może i nawet byłby skłonny postawić dziewictwo, kto wie), czego o Kandyjczyku powiedzieć nie można, bo ten cały powróct z emerytury był bezpieczny jak obcowanie z eunuchem.
 
No ale spójrzcie na to trzeźwo. Co mają nie zrobić, jak moga zrobić? Przecież jakąś logiką zestawień, pasami czy zatorami w dywizjach nikt się już nie przejmuje od czasu jak Joe Silva poszedł na emeryturę. Nawet zgredy na forach się przywyczaiły, że jest notoryczny chaos (Notorious chaos?) i w sumie niekończaca inba. Romero przez te ich zagrywki stracił szansę życia, Whittaker poczeka grzecznie i też będzie. Woodley nikogo, więc tym bardziej poczeka i najwyżej pozrzedzi, że to dlatego, że jest czarny i że dyskryminacja. To że walkę zrobią w WW nie o pas? Z Diazem też robili w WW nie o pas. Dwa razy. Precedens już był, niejednokrotnie zresztą.

A szansa na siano jest ogromna, bo tak jak ktoś pisał wyżej: CMG vs. GSP to może być ponad 2 mln PPV i hype, jakiego organizacja długo nie powtórzy. To cóż mają zrobic, jeśli nie to, skor od kilkunastu miesięcy PPV ssie, Bones przepadł, a innych gwiazd też za wiele nie ma.
@Jakub Bijan akurat Twoje słowa naprawdę wziąłem za pewnik. To fakt, przecież tu leżą tak gargantuicznie duże pieniądze a wystarczy się tylko po nie schylić. Tak jak mówisz pewnikiem jest też to że Conor będzie w stanie stanąć do takiego pojedynku. Co by o nim nie mówić, gościu ma jaja. GSP swoim powrotem też otworzył wiele furtek i można teraz zestawiać naprawdę ciekawe walki. A aspekty sportowe? Fight z Conorem to przecież wyżyny sportu. Myślę że do Żorża też przemówią pieniądze a nam wystarczy poczekać na oficjalne ogłoszenie tego pojedynku. :beer:
 
Dlaczego mieliby kasować jedną z dwóch kur znoszaca złote jaja? Pójdą swoją ścieżką jeszcze przez jakiś czas. Gsp z czarnych woodleyem a Conor obrona w lekkiej tak będzie mam nadzieję
 
Back
Top