Grupa Początkująca

Piotr Pędziszewski

Shark Fights
Featherweight
11013522_1002918333065820_138222278059021389_n.jpg


Jeżeli macie jakieś uwagi co do nowego podcastu, chcecie mi wysłać część swojej pensji, może są goście których chcielibyście usłyszeć, macie luźne przemyślenia etc. to zapraszam.
 
Last edited:
Mam pytanie jakie są założenia tematyczne tego podcastu i czemu taka nazwa i czy na pewno taka? Słuchałem tych dwóch odcinków ale nie mogę rozkminić. Może mi coś umknęło. I czy przewidujesz wersje mp3 do pobrania?
 
Dotychczasowe audycje mi się podobały, ale o co chodzi z tą nazwą i z całym programem? Czym to ma się różnić od SZSZSZ

edit: skunx szybszy ;)
 
Chcę Jagodę. Koniecznie muszę wiedzieć, czy na KSW zagra Arka Noego, czy szykuje coś jeszcze lepszego ( choć ciężko mi sobie to wyobrazić).
 
Bardzo bym prosił nagrywać podcasty troche głośniej.

Chętnie bym posłuchał luźnej rozmowy z Oskarem Piechotą - za mało go w mediach ! niech już zacznie budować swój hajp mocniej.
 
W założeniu są to dłuższe wywiady w luźniejszej atmosferze, nie skupiające się na analizach walk etc. a zwyczajnie na bieżących tematach. Nazwa jak nazwa - jakaś musi być :)
Na początku byli ludzie z redakcji także może stąd lekkie zamieszanie. Dzisiaj siadam razem z Pawłem Pawlakiem i Dawidem Gralką także będzie już troche inaczej niż w SSS (mam nadzieje).
 
Momentami mniej maniery Piotrek, lubię Cię najbardziej z redakcji właśnie za naturalność i bycie sobą, zero przekłamania. Też jestem za tym, żeby wziąć na celownik zawodników od "Ciebie", których znasz. Rozmowa będzie luźna - Oskar na początek jest dobrą opcją. Korzystając z okazji jak już Cię chwalę to rób dalej zdjęcia, zawsze je oglądam!
 
Bardzo podoba mi się koncepcja luźniejszych rozmów z ciekawymi gośćmi. Moja jedyna uwaga jest podobna do tej o której ktoś już wspominał, nagranie musi być dużooo głośniejsze. Podcast z Pawłem ustawiony na full głośność nadal był praktycznie niesłyszalny... Powodzenia przy realizacji projektu ;)
 
Postuluję o wywiad z Mirosławem Oknińskim.

Do tego standardowy zestaw obiadowy - Held i Tybura, a na deser Andrzej Kościelski.
 
Mi by się bardziej przydała ta wersja której nie będe musiał ściągać, tylko coś w stylu play & listen. Ściąganie mp3 na ipadzie to problem:F
 
Wooooooooo pocisk. Nazwa zostaje, mi się podoba :) Grupa początkująca jest w każdym klubie mma czy bjj. Myślałem, że to nawiązanie będzie w miarę oczywiste.
 
Last edited:
Wooooooooo pocisk. Nazwa zostaje, mi się podoba :) Grupa początkująca jest w każdym klubie mma czy bjj. Myślałem, że to nawiązanie będzie w miarę oczywiste.
No na grupach początkujących często dużo ogórków co po 10 treningach odpadają... zobaczymy jak się będzie trzymał ten projekt! Z Tidzejem słuchałem i było git. #nadniach przesłucham z Kowalikiem. Więc póki co +. Powodzenia :)
 
@Tidzej kiedy to nie był diss... może przesadnie to przedstawiłem, ale taka sytuacja miała miejsce, stałeś ze Żmiją i Karolą koło małej hali :smile:
 
@Tidzej kiedy to nie był diss... może przesadnie to przedstawiłem, ale taka sytuacja miała miejsce, stałeś ze Żmiją i Karolą koło małej hali :smile:

A, no wiesz z Zaborem to jak z rodziną.

Ale teraz wiem kim był ten typ w koszulce Cohones co cały czas łypał w naszą stronę :P
 
Może by tak przed ADCC, zamiast zwykłych wywiadów, zaprosić chłopaków do podcastu. Tak luźniej o bjj mogłoby być, prowadzący się zna więc byłoby ciekawie.
 
@Piotr Pędziszewski Nie wiem czy tutaj się więcej "fanów" bjj znajdzie, ale z chęcią bym posłuchał Zybi Tyszke. Myślę, że by się znalazło kilka ciekawych tematów w końcu jest przed ADCC i to do tego najprawdopodobniej jego ostatni start. No i się doskonale znacie wiec ja bym z chęcią posłuchał z nim Grupy Początkującej. ;-)
 
Na pewno będzie dużo ludzi ze sportów chwytanych - jak tylko wrócę do 3miasta to chcę usiąść z Zibim, będę też w przyszłym tyg w Poznaniu i planuje złapać Maxa Wiśniewskiego (chociaż on o tym jeszcze nie wie :) ) i pogadać o starcie na Copa Podio. Także spokojnie, w tym tyg nagrywam jeszcze dwie audycje i powoli będą wychodzić na stronę. Myślę, że jedna tygodniowo chyba, że będzie jakaś posucha w newsach.
 
Na pewno będzie dużo ludzi ze sportów chwytanych - jak tylko wrócę do 3miasta to chcę usiąść z Zibim, będę też w przyszłym tyg w Poznaniu i planuje złapać Maxa Wiśniewskiego (chociaż on o tym jeszcze nie wie :) ) i pogadać o starcie na Copa Podio. Także spokojnie, w tym tyg nagrywam jeszcze dwie audycje i powoli będą wychodzić na stronę. Myślę, że jedna tygodniowo chyba, że będzie jakaś posucha w newsach.

Jedna tygodniowo? Przecież nagrałeś już osiemdziesiąt.
 
Back
Top