Grupa Początkująca

Ja z chęcią posłuchałbym jakichś pionierów MMA w Polsce oraz trenerów bo odcinki z Bagim i Piotrem Jeleniewskim to dla mnie zdecydowany top GP.
 
Nie miałem okazji skomentować tego podcastu, więc to teraz zrobię. Otóż, sam pomysł na takie około godzinne wywiady na tzw "luzie" bardzo mi się podoba, i przyjemnie się słucha prowadzącego podcast, który ma pojęcie o danym temacie rozmowy. Goście są różni, myślałem ze będzie to cały czas oscylować wokół MMA, i tak w większości jest, a te o innej tematyce też mają swoje dobre strony bo można się dowiedzieć kilka ciekawych informacji o dietetyce, czy ogólnie o tym jak żyć zdrowo. Taka różnorodność daje szersze spojrzenie na n"nasz" sport nie tylko na jego aspekt treningowy. Dziękuje i proszę o więcej.
 
W tym tyg polecą dwie Grupy, coś tak się zanosi.

11933433_1006526436038343_4709390159251256066_n.jpg


Bitchezzz!
 
W tym tyg polecą dwie Grupy, coś tak się zanosi.
Super, a z kim? :wink:
Co do tego wideo, to pewnie znajdę się w mniejszości, ale chyba wolę sam dźwięk. Z tego względu, że niektórzy rozmówcy mogą się czuć skrępowani przed kamerą. Zwłaszcza patrząc na wywiady z niektórymi polskimi zawodnikami dochodzę do takich wniosków. A ten luźny charakter rozmów lubię najbardziej. Obraz bym wprowadził tylko do GP z płcią piękną :lol:
 
Kamera wejdzie na 100% już od przyszłego miesiąca, polecą Grupy z Kubą Sawickim z Manto i albo z Marcinem Gułasiem albo z Agnieszką Wierciak (crossfitówka). Się okaże w piątek. Anyway jutro Kuba pewnie będzie na stronie.
 
@Piotr Pędziszewski
Jako, ze jeszcze nie pisalem w tym temacie to wtrace swoje trzy grosze: jestem czlowiekiem, ktoremu ciezko przez gardlo przechodza komplementy ALE musze przyznac Ci chlopie, ze wg mnie Twoj podcast jest najlepszym tego typu materialem w Polsce, naprawde zajebiscie Ci to wychodzi. Masz jakas taka latwosc w prowadzeniu rozmowy, nie wiem czy jest to kwestia tego, ze po prostu znasz sie osobiscie ze swoimi rozmowcami( odcinek ze Zbychem zajebisty, mozna sie posmiac :smile:) czy ki chuj? Rob dalej to co robisz bo naprawde swietnie sie tego slucha. No wlasnie, tylko slucha, moze pomyslalbys nad jakas kamerka czy cos w tym stylu.(tak jak u Rogana bylo by dla mnie optymalnie :smile: ) Ja osobiscie wole jednak widziec na zywo reakcje rozmowcow i prowadzacego. Nie wiem mozliwe, ze przyzwyczailem sie ogladajac moje ulubione podcasty: JRE, FATK. Zauwazylem, ze podlapales ostatnio sponsora, czy nie lepiej bylo by wlasnie zebys siedzial np w koszulce MANTO? Mysle, ze sponsor tez bylby zadowolony:wink:
Moj maly ranking podcastow, na dzien dzisiejszy:
1 The Fight Companion
2 Joe Rogan Experience
3 Fighter and the kid
4 Piotr Pedziszewski- Grupa Poczatkujaca
KEEP UP THE GOOD WORK !!!
 
Dzięki ziom, miło mi. Zrobilem mały reaserch i sporo osób powiedziało, że kamera to coś co podnosi atrakcyjności i zajebistość także wchodzi . Do tego właśnie aspekt sponsorski wchodzi w grę i można fajnie podziękować za pomoc pokazując się w ciuchach czy prezentując jakieś gadżety.
 
Dzięki ziom, miło mi. Zrobilem mały reaserch i sporo osób powiedziało, że kamera to coś co podnosi atrakcyjności i zajebistość także wchodzi . Do tego właśnie aspekt sponsorski wchodzi w grę i można fajnie podziękować za pomoc pokazując się w ciuchach czy prezentując jakieś gadżety.
Tak tak kamera , a pozniej małe studio i powoli powoli do przodu.....
 
Kowalik tez tak myślał....

kowal.jpg

:friends:
He hehe Pisze to gość co chciał żeby mu konto skasować, poszedł do innego portalu, Poobrażał nas od szrotu
żeby później wrócić:lol:

Najgorsze Kaczuś jest to ze liczyłeś ze jak wrócisz dalej bedziesz trolem nr 1 ale , twoje miejsce zajęli inni
HEHEHEHE
 
He hehe Pisze to gość co chciał żeby mu konto skasować, poszedł do innego portalu, Poobrażał nas od szrotu
żeby później wrócić:lol:

Najgorsze Kaczuś jest to ze liczyłeś ze jak wrócisz dalej bedziesz trolem nr 1 ale , twoje miejsce zajęli inni
HEHEHEHE

Nie zaśmiecajmy tematu Piotrkowi, Ryszard .
Ja myślę, że Piotrek choć troche czyta moje posty z przymruzeniem oka
albo wcale nie czyta
 
Nie zaśmiecajmy tematu Piotrkowi, Ryszard .
Ja myślę, że Piotrek choć troche czyta moje posty z przymruzeniem oka
albo wcale nie czyta
Ja mysle ze kazdy tak czyta
Kaczy , wez mnie odpisz w hyde parku jak sie wstawia spojlera---serio!!!
 
Back
Top