Gronostaj, poprostuję i wyjaśnie.

gronostaj

Brutaal
Featherweight
Elo.
Chciałabym Was forumowicze przeprosić, bo popłynąłem. Tak. Chodzi o bajki i legendy. Chciałem dobrze, ale wyszło chyba jak zawsze :/
Nigdy nie było u nas wesoło. Taka stara bida. To pojechałem zarobić ,tak do Niemca i tak, na widlaku jeżdżę i mam na imie Piotr.
I tutaj to sie powiedzmy sobie prawda kończy, ale nie ! Jedno zdarzenie było naprawdę, to kiedyś ,co źle zrozumiałem,że "od tyłu" - teraz mam fobie, ale Ania większe.
Dementuję że pobiłem majstra i dałem koleżance lek na srakę. To się nie wydarzyło. :////
Widziałem,że ktoś tam napisał,że śmiesznie, to pisałem dalej. ALe już nie będę.

Obecnie siedzę na zwolnieniu, bo mam pękniętą kość śródstopia. (wiem, znowu gada trzy po 3 , napiszecie mi ) . Jak wiozłem palety to później chciałem poprawić towar i rury były źle przypięta, to jedna spadła na stopę :///
Bolało, bo powyżej tej osłony noska mnie trafiła rura. I siedzę na L4 ,to czasu mam więcej.
Jeszcze raz przepraszam, jak będę coś kiedyś zażartował, to napiszę, że to żart, czy coś.
Aha HP serio przeczytałem i też będę go czasami opisywał.

I jeszcze na końcu to odblokowuję ignorowane osoby , bo nic nie widzę, co piszą do mnie, choć i tak obrazili się i tak jak inni , to nic nie piszą zapewne.

Mody moga IP pospsprawdzać,że w Niemczech jestem, jak będą chciell.
Elo
 
Elo.
Chciałabym Was forumowicze przeprosić, bo popłynąłem. Tak. Chodzi o bajki i legendy. Chciałem dobrze, ale wyszło chyba jak zawsze :/
Nigdy nie było u nas wesoło. Taka stara bida. To pojechałem zarobić ,tak do Niemca i tak, na widlaku jeżdżę i mam na imie Piotr.
I tutaj to sie powiedzmy sobie prawda kończy, ale nie ! Jedno zdarzenie było naprawdę, to kiedyś ,co źle zrozumiałem,że "od tyłu" - teraz mam fobie, ale Ania większe.
Dementuję że pobiłem majstra i dałem koleżance lek na srakę. To się nie wydarzyło. :////
Widziałem,że ktoś tam napisał,że śmiesznie, to pisałem dalej. ALe już nie będę.

Obecnie siedzę na zwolnieniu, bo mam pękniętą kość śródstopia. (wiem, znowu gada trzy po 3 , napiszecie mi ) . Jak wiozłem palety to później chciałem poprawić towar i rury były źle przypięta, to jedna spadła na stopę :///
Bolało, bo powyżej tej osłony noska mnie trafiła rura. I siedzę na L4 ,to czasu mam więcej.
Jeszcze raz przepraszam, jak będę coś kiedyś zażartował, to napiszę, że to żart, czy coś.
Aha HP serio przeczytałem i też będę go czasami opisywał.

I jeszcze na końcu to odblokowuję ignorowane osoby , bo nic nie widzę, co piszą do mnie, choć i tak obrazili się i tak jak inni , to nic nie piszą zapewne.

Mody moga IP pospsprawdzać,że w Niemczech jestem, jak będą chciell.
Elo

Nie wierzę! To co pisałeś to nie prawda? :joer:
Pondro!
 
Gips mi zdjęli z nogi i ją musze rozchodzić teraz.
Łokieć boli i musze znowu do lekarza skoczyć. Ale może poczekam i w Polsce pójdę, bo niedługo wróce na tydzień do Leszna.
W Niemczech lepsi lekarze, ale drogoa jak sam skurwysyn, a odkładam kase.
Na fabryke wracam w grudniu , piątego. NIe chce mi się, ale skądś kasa musi być.
 
Gips mi zdjęli z nogi i ją musze rozchodzić teraz.
Łokieć boli i musze znowu do lekarza skoczyć. Ale może poczekam i w Polsce pójdę, bo niedługo wróce na tydzień do Leszna.
W Niemczech lepsi lekarze, ale drogoa jak sam skurwysyn, a odkładam kase.
Na fabryke wracam w grudniu , piątego. NIe chce mi się, ale skądś kasa musi być.
Powodzenia:OK:
 
Ta rura to chyba nie tylko na stopę Ci spadła skoro doznałes takiego olśnienia :werdum:
 
Miałem dużo czasu na przemyślenia. Miałem już nie wracać. Ale kilka majli dostałem oraz przez Tłitera też, a jak wygrałem w Cohones awards,to postanowiłem złamć dane słowo (i to dane sobie!) .
Jeśli Jurkowski zmienił swoje zdanie to czemu ja nie miałbym.
Nadal robie u Niemca. Widlak jeszcze jeździ.
Czytałem sobie forum ,gdy nie mogłem pisać. Widziałem,że czystki mody zrobiły, za burdy różne. A wszystko ja zacząłem - prekursor jebany o.O XDD

Pozrówka!
 
Back
Top