Grand Theft Auto VI

ld1l0my4lpzf1.png

Nie martw się @Roshi najpóźniej będzie w maju 2027 :werdum:
 
Sytuacja analogiczna co do piątej części, półtorej roku na aktualnej generacji a potem zapowiedź na nowe konsole i pieca,no mordy chyba nikt się nie spodziewał że na maj to wrzuca co ?
 
Wpadłem tu na chwile żeby obwieści, że w ogóle nie czekam na GTA 6 i w ogóle Rockstar to dziady. Podejrzewam że gameplay będzie najbardziej casualowy z możliwych a gra po prostu sama będzie sie przechodziła. Jak kiedyś cena spadnie do 50 dyszek to może kupie i zagram.
 
Wpadłem tu na chwile żeby obwieści, że w ogóle nie czekam na GTA 6 i w ogóle Rockstar to dziady. Podejrzewam że gameplay będzie najbardziej casualowy z możliwych a gra po prostu sama będzie sie przechodziła. Jak kiedyś cena spadnie do 50 dyszek to może kupie i zagram.
No niestety to był dla mnie główny problem w piątce. Teraz również nie spodziewam się żeby gameplay stawiał jakikolwiek opór w poziomie trudności, to ma być gra dla każdego kto trafi na reklamę w sklepie z rtv.
 
Back
Top