Gluhov na FAŁ2 ?

malinowsky

UFC
Lightweight
Jak podaje fight24.pl Konstantin Gluhov podpisał umowę z FAŁ.



Nie wiem na ile to prawdopodobne wiec czekam co na to Venom i Tidzej. Podobno umowa podpisana zostaław środe.
 
A co to news kalibru Overeem vs Emelianenko w Polsce, że trzeba go potwierdzać?



Nie przesadzacie trochę z tym brakiem zaufania do innych portali. Skoro Fight24.pl zamieszcza wypowiedzi organziatora gali i menadżera Gluhova to chyba informacja jest mocno prawdopodobna, nie sądzisz?
 
Venom no ja przejechałem sie z tym newsem o Royu Jonesie Jr i tak jakos został mi brak zaufania. Oczywiscie Gluhov i jones Jr to wogóle inne ligi, ale wole potwierdzenie z waszej strony. Szkoda że go nie bedzie na KSW z Różalem.
 
Jeśli rywal dla Różala o którym słyszałem się potwierdzi, myślę, że nikt z was nie będzie zawiedziony. Tylko nie pytajcie kto to, bo niestety nie mogę tego ujawnić.
 
Venom a za kratę browara :D? ( to nie jest próba przekupstwa , panowie z CBA nie zapraszam was do domu ) :D
 
Venom proszę tylko powiedz czy to górna półka K1 tak jak mówili K&L i nic wiecej nie chcę wiedzieć
 
Niecierpie tego jak ktoś zaciekawi i nie dopowie Venom będziesz mi wisiał za tabletki nasenne bo chyba nie zasnę jak się nie dowiem !!!
 
2002097427471630462da4d.jpg




Czy ta osoba ma czerwone włosy?
 
Venom , czy to ta osoba o której wspominano w "Z klatki" ? :P bo o ile się nie przesłyszałem, tam zostało zdradzone jedo nazwisko :)







A co do tego topicu, to został on już przewałkowany w temacie o FAŁ2
 
Back
Top