Gluhov na FAŁ2 ?

malinowsky

UFC
Welterweight
Jak podaje fight24.pl Konstantin Gluhov podpisał umowę z FAŁ.

Nie wiem na ile to prawdopodobne wiec czekam co na to Venom i Tidzej. Podobno umowa podpisana zostaław środe.

A co to news kalibru Overeem vs Emelianenko w Polsce, że trzeba go potwierdzać?

Nie przesadzacie trochę z tym brakiem zaufania do innych portali. Skoro Fight24.pl zamieszcza wypowiedzi organziatora gali i menadżera Gluhova to chyba informacja jest mocno prawdopodobna, nie sądzisz?

malinowsky

UFC
Welterweight
Venom no ja przejechałem sie z tym newsem o Royu Jonesie Jr i tak jakos został mi brak zaufania. Oczywiscie Gluhov i jones Jr to wogóle inne ligi, ale wole potwierdzenie z waszej strony. Szkoda że go nie bedzie na KSW z Różalem.

Jeśli rywal dla Różala o którym słyszałem się potwierdzi, myślę, że nikt z was nie będzie zawiedziony. Tylko nie pytajcie kto to, bo niestety nie mogę tego ujawnić.

Wujek

KSW
Featherweight
Venom a za kratę browara :D? ( to nie jest próba przekupstwa , panowie z CBA nie zapraszam was do domu ) :D

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Venom proszę tylko powiedz czy to górna półka K1 tak jak mówili K&L i nic wiecej nie chcę wiedzieć

piotreks92

Brutaal
Super Heavyweight
Niecierpie tego jak ktoś zaciekawi i nie dopowie Venom będziesz mi wisiał za tabletki nasenne bo chyba nie zasnę jak się nie dowiem !!!

outcast

Maximum FC
Bantamweight
2002097427471630462da4d.jpg

Czy ta osoba ma czerwone włosy?

Yagiel

UFC
Lightweight
Venom , czy to ta osoba o której wspominano w "Z klatki" ? :P bo o ile się nie przesłyszałem, tam zostało zdradzone jedo nazwisko :)

A co do tego topicu, to został on już przewałkowany w temacie o FAŁ2