Gimnastyka na plaży

Matui

Oplot Challenge
Featherweight
Jak widać za oknami zbliża się pora letnia ( co mnie bardzo cieszy). Wielu z was na pewno preferuje gimnastykę na plaży. Osobiście to uwielbiam. Czuje pełną swobodę ,jeszcze najlepiej przyjemnymi wieczorami . Macie jakieś ulubione ćwiczenia gimnastyczne które wykonujecie na plaży?
 
ahaha, nie uwierze jak ktokolwiek bedzie mial tutaj 'ULUBIONE' cwiczenia gimnastyczne ktore wykonuje na plazy.



kaczka41 ponoc bardzo lubi dobrze sie porozciagac na plazy przy Okocimie i Grzesku, true story.
 
Na plażę zawsze zabieram ketle i walę kilka serii. Najlepiej jak jest komplet plażowych, bo inaczej nie ma fanu. Jak mi się znudzi, to rzucam ketlem do wody, nurkuję i wyławiam.
 
Temat roku (już piętnasty). :) poczekam na ocenę tematu przez Marcina czy Mateusza. Mi jak na razie gimnastyka na plaży się podoba. Kiedyś jak byłem z kumplem nad jeziorem, to zaczęliśmy rzucać się błotem z kałuży. Ale fakt, błoto to nie piasek. Piaskiem się ciężej rzuca :/.
 
Chmurko, piaskiem po prostu trzeba umiec rzucac. ja slyszalem, ze Ci co nie maja wlosow na glowie nie moga pojac tej umiejetnosci. gimnastyka wyzszego stopnia.
 
Tematów roku już całe mnóstwo. Zapraszam do głosowania na Kulinaria! Merytoryczny, sensowny, trwały jak i pomocny w ciężkich chwilach głodujących ludzi. Jeśli masz w lodówce tylko światło, stare pieczarki, a dwie ostatnie parówki leżą już tam tyle, że zaczynają im rosnąć odnóża, to w tym temacie dowiesz się jak z tego zrobić pyszną kolację dla czterech osób. Zapraszam serdecznie, Tsubasa.



Co do plaży, to pamiętam, że jadłem kiedyś dużą hawajską patrząc na zachód słońca będąc w jakiejś urokliwej nadmorskiej miejscowości. Piękne czasy. :-)
 
Twoja dieta oparta jest na hawajskiej, co?



a potem systemy grzewcze na abs'ach!!!
 
ja najpierw idę na siłkę robię "dyskotekowy zestaw" (klata+biceps) a później mogę się prężyć :D
 
Jak kiedyś założę sekcję strit fajtingu to będziemy sypać sobie na plaży w oczy piaskiem. Ale póki co nie zakładam.
 
Chmurko, piaskiem po prostu trzeba umiec rzucac.


tumblr_lesf1aW5eX1qznkh3o1_500.gif
 
baju, w mojej ten rodzaj pizzy nazywa się 'Miami', nie powiem żebym dzisiaj nie skosztował z kurczakiem i ananasem. :-) Co to jedna duża pizza na takiego karła? :-)
 
I ma uwierzyc ze jakiś ''nowy''koles zajerestrował sie na forum o mma i jebnął taki temat? Nigga please
 
Jedyne ćwiczenie na plaży jakie mogę sobie wyobrazić to ćwiczenie palców na laptopie. Troszkę jednak niefajnie bo piasek przeszkadza i pewnie problemy z prądem. Nie wiem też jak jest z wi-fi
 
Ja na plaży najczęściej ćwiczę nadgarstek. Biorę specjalną butelkę z napojem (np. piwem) o wadze około pół kilo i ćwiczę przechyły. Paredziesiąt powtórzeń (wymagana jest do tego większa ilość butelek, czy też jak kto woli - przyrządów do ćwiczeń) i nadgarstek wyćwiczony.
 
Back
Top