Gify MMA

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Są gify KSW to niech tu będzie reszta ; UFC, Bellator, M-1 etc...



Na prośbę jakiegoś usera. Można prosić, postaram się wykonać :-)



Na dobry początek:



795132.gif
 
Dla mnie temat jest bezsensu. Masz swój temat z gifami KSW, spoko. Ale wszystki inne gify, śmieszne, nokauty, poddania, prośby o znalezienie gifów wrzucane są zawsze do tematów z relacją, albo po prostu do Skóry i Hyde Parku. Nie widzę sensu tworzenia kolejnego tematu do spamowania :)
 
A co Ci to midern przeszkadza? Co na tym tracisz? Nigdy nie rozumiem zarzutów: temat zbędny. Jeśli jest zbędny i się nie przyjmie to nikt do niego nie będzie zaglądał i umrze śmiercią naturalną. Niby tak wszyscy dbają o porządek na forum, a w temacie Newsy MMA Userów syf jak sam skurwysyn.
 
A mnie tam się podoba ten pomysł. Ostatnio się zastanawiałem czy jest taki temat nawet. ;)
 
szukam gifa ze słynnym kopnięciem wykonanym przez gluchova na zawodniku z milionem punktów podparcia :)
 
to ja szukam gifu z walki takie fajne podciecie jak z gry mortal komabt niestety nie pamietam kto walczy tylko tyle ze to bylo na ufc
 
Zrobi mi ktoś gifa jako sygnaturę z SONNENEM? Chciałbym, żeby znalazły się tam między innymi podbródki z Dżą Bą Dżąsem.
 
Mam głupie pytanie... Jak wstawić gifa do sygnatury ? Wczodzę w edycję profilu, próbuję wkleić gifa w miejsce sygnatury, ale jedyne co zyskuje, to adres gifa w miejscu, gdzie ten być powinien . :/ Help?
 
Dałby ktoś radę wrzucić ostatnie poddanko Helda? Znalazłem tylko taki z całym turlaniem się, a chciałbym jedynie ostatnie złapanie nogi. No i w miarę mały rozmiar, jeśli to możliwe. :)
 
Spongowi nóżka pękła "la Silva" ://



<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/4qt1HCPZ030?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Szanowny pani użytkowniku mahonek, założycielu tego przydatnego tematu bądź ktoś inny kto sie na tym zna i kto chciałby spełnić dobry uczynek i zyskac moją wdzieczność jesli to jest możliwe chciałbym prosić o następujące gify z Road To The Octagon







1. jak Brown otrzepuje ręce z talku 36:08



2. jak unosi sztangę, gdy kamera jest na wprost 36: 16



Dziekuje z góry ;)
 
Back
Top