Gif Weekendu! nie uwierzysz jak nie zobaczysz!

Masta

Vale Tudo
Open

Mistrz Gamrot wyjmuje rzęsę z oka Parke. Niesamowity gest życzliwości i fair play w brutalnym sporcie jakim jest mma, na najlepszej gali w tym roku w Irlandii i Euro Azji.

edit
cała walka



1 kop w jajka



1 eye poke





2 eye poke kończący walkę

 
Last edited by a moderator:
Ta pierwsza sytuacja z palcem w ogóle mega dziwna, idą na środek a ten go odpycha zamiast zadać cios
 
Jak pieknie wykończyl technike tym dopchnieciem juz na prostej rece. Teraz Gamer Ci wierze, przypadkowo, zabrali Ci zwyciestwo!
:siara:
 
Ale jak poprawił jebany :DC: zapewne zauważył, że druga rzęsa też poluzowana i załatwił dwie za jednym zamachem.

No właśnie nie do końca. Tak samo myślałem na początku ale @Siedem zauważył coś ciekawego

Panowie, muszę stanąć w obronie Mateusza, to na pierwszy rzut oka wygląda tak jak piszecie, że po pierwszym palcu w oko, wraca z poprawką. Otóż.. Jak się przyjrzeć to widać że lewy bark Normana odbija dłoń Mateusza i ona wraca do tego oka, drugi palec więc nie był intencjonalny, to był po prostu zbieg okoliczności. Co do pierwszego palca się nie wypowiadam, a cała moja wypowiedź odnosi się do tego gifa.
 
Co ja pacze?
wSBTOnj.png
 
Nawet bez tego odbicia od barku takie wsafzenie palcow to ewidentna chec zrobienia krzywdy, to przykre ze mozna sie tak zachowac.
@defthomas nie odpisales mi o agterpaty w temacie z wynilami, ja pamietam:mamed:
 
Nawet bez tego odbicia od barku takie wsafzenie palcow to ewidentna chec zrobienia krzywdy, to przykre ze mozna sie tak zachowac.
@defthomas nie odpisales mi o agterpaty w temacie z wynilami, ja pamietam:mamed:

Tak oczywiście ale warto zwrócić na to uwagę. Ten gif na 1 rzut oka wygląda na nie do obrony przez ten ruch który wygląda jak wcieranie soli w ranę a jak się okazuje to poprawki nie było tylko bark Parke popchnął tą łapę z powrotem do oka.

Odnośnie after party nigdy nie byłem na oficjalnym. Raz mieliśmy współpracować z człowiekiem który ogarniał takie rzeczy dla UFC w europie i wyglądało to tak że namawiał zawodników UFC na przyjście do wybranego wcześniej klubu, mieli wziąć kolegów, dziewczyny itd. Normalni ludzie mogli na to kupować bilety właśnie w tych VIP pakietach ale dla mnie to wyglądało trochę sztucznie, tak jakby ci zawodnicy nie bardzo chcieli tam być a sami fani nie wiem tak naprawdę czy mieli by szansę poprzeszkadzać relaksującym się zawodnikom którzy mieli siedzieć w grupie swoich znajomych. Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)
 
Tak oczywiście ale warto zwrócić na to uwagę. Ten gif na 1 rzut oka wygląda na nie do obrony przez ten ruch który wygląda jak wcieranie soli w ranę a jak się okazuje to poprawki nie było tylko bark Parke popchnął tą łapę z powrotem do oka.

Odnośnie after party nigdy nie byłem na oficjalnym. Raz mieliśmy współpracować z człowiekiem który ogarniał takie rzeczy dla UFC w europie i wyglądało to tak że namawiał zawodników UFC na przyjście do wybranego wcześniej klubu, mieli wziąć kolegów, dziewczyny itd. Normalni ludzie mogli na to kupować bilety właśnie w tych VIP pakietach ale dla mnie to wyglądało trochę sztucznie, tak jakby ci zawodnicy nie bardzo chcieli tam być a sami fani nie wiem tak naprawdę czy mieli by szansę poprzeszkadzać relaksującym się zawodnikom którzy mieli siedzieć w grupie swoich znajomych. Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)
Dzieki za odpowiedz, tajemnica sie rozwiala:) tak myslalem ze to imorezy dla tych co zaplacili slono za bilet. No ciekawie byloby na takim after byc no ale to nie dla pospolitych hejterow jak ja;)
A z palcami w oczy no to bez zwrocenia uwagi na bark to wyglada dramatycznie choc i tak bez tego jest slabe:)
 
Tak oczywiście ale warto zwrócić na to uwagę. Ten gif na 1 rzut oka wygląda na nie do obrony przez ten ruch który wygląda jak wcieranie soli w ranę a jak się okazuje to poprawki nie było tylko bark Parke popchnął tą łapę z powrotem do oka.

Odnośnie after party nigdy nie byłem na oficjalnym. Raz mieliśmy współpracować z człowiekiem który ogarniał takie rzeczy dla UFC w europie i wyglądało to tak że namawiał zawodników UFC na przyjście do wybranego wcześniej klubu, mieli wziąć kolegów, dziewczyny itd. Normalni ludzie mogli na to kupować bilety właśnie w tych VIP pakietach ale dla mnie to wyglądało trochę sztucznie, tak jakby ci zawodnicy nie bardzo chcieli tam być a sami fani nie wiem tak naprawdę czy mieli by szansę poprzeszkadzać relaksującym się zawodnikom którzy mieli siedzieć w grupie swoich znajomych. Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)
Najlepsze aftery po galach są zawsze w hotelu, w którym mieszkają zawodnicy.
 
Kurwa a chciałem odpalić walkę bo mi ciska narobiliscie a tu huj Polsat coś zgłosił. Ale i tak znajdę wy kurwie z Polsatu i se za darmo zobaczę, a jak.
 
Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)[/QUOTE]

Poważnie rozmawiałeś z Mrozem? ;p

EDIT: co do tematu, Teraz śmiało można mówić, że Gamer wygrał z "palcem w... oku"
 
Back
Top