Gif Weekendu! nie uwierzysz jak nie zobaczysz!

Masta

Vale Tudo
Open
Mistrz Gamrot wyjmuje rzęsę z oka Parke. Niesamowity gest życzliwości i fair play w brutalnym sporcie jakim jest mma, na najlepszej gali w tym roku w Irlandii i Euro Azji.

edit
cała walka

1 kop w jajka

1 eye poke

2 eye poke kończący walkę

Last edited by a moderator:

Masta

Vale Tudo
Open
Dodam też całą walkę jeśli nie masz nic przeciwko.
Jak Martin sie zgodzi to dawaj, zajebista była akurat, w sumie chyba obaj lepszej nigdy nie dali. Chociaż mimo wszystko performance of the night dla Bilmana.

Huncwot

Maximum FC
Heavyweight
Ta pierwsza sytuacja z palcem w ogóle mega dziwna, idą na środek a ten go odpycha zamiast zadać cios

Xeio

BAMMA
Lightweight
Jak pieknie wykończyl technike tym dopchnieciem juz na prostej rece. Teraz Gamer Ci wierze, przypadkowo, zabrali Ci zwyciestwo!
:siara:

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Ale jak poprawił jebany :DC: zapewne zauważył, że druga rzęsa też poluzowana i załatwił dwie za jednym zamachem.

No właśnie nie do końca. Tak samo myślałem na początku ale @Siedem zauważył coś ciekawego

Panowie, muszę stanąć w obronie Mateusza, to na pierwszy rzut oka wygląda tak jak piszecie, że po pierwszym palcu w oko, wraca z poprawką. Otóż.. Jak się przyjrzeć to widać że lewy bark Normana odbija dłoń Mateusza i ona wraca do tego oka, drugi palec więc nie był intencjonalny, to był po prostu zbieg okoliczności. Co do pierwszego palca się nie wypowiadam, a cała moja wypowiedź odnosi się do tego gifa.

Olos

-=PRIDE FC=-
Co ja pacze?
wSBTOnj.png

Baton17

UFC
Lightweight
Nawet bez tego odbicia od barku takie wsafzenie palcow to ewidentna chec zrobienia krzywdy, to przykre ze mozna sie tak zachowac.
@defthomas nie odpisales mi o agterpaty w temacie z wynilami, ja pamietam:mamed:

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Nawet bez tego odbicia od barku takie wsafzenie palcow to ewidentna chec zrobienia krzywdy, to przykre ze mozna sie tak zachowac.
@defthomas nie odpisales mi o agterpaty w temacie z wynilami, ja pamietam:mamed:

Tak oczywiście ale warto zwrócić na to uwagę. Ten gif na 1 rzut oka wygląda na nie do obrony przez ten ruch który wygląda jak wcieranie soli w ranę a jak się okazuje to poprawki nie było tylko bark Parke popchnął tą łapę z powrotem do oka.

Odnośnie after party nigdy nie byłem na oficjalnym. Raz mieliśmy współpracować z człowiekiem który ogarniał takie rzeczy dla UFC w europie i wyglądało to tak że namawiał zawodników UFC na przyjście do wybranego wcześniej klubu, mieli wziąć kolegów, dziewczyny itd. Normalni ludzie mogli na to kupować bilety właśnie w tych VIP pakietach ale dla mnie to wyglądało trochę sztucznie, tak jakby ci zawodnicy nie bardzo chcieli tam być a sami fani nie wiem tak naprawdę czy mieli by szansę poprzeszkadzać relaksującym się zawodnikom którzy mieli siedzieć w grupie swoich znajomych. Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)

Baton17

UFC
Lightweight
Tak oczywiście ale warto zwrócić na to uwagę. Ten gif na 1 rzut oka wygląda na nie do obrony przez ten ruch który wygląda jak wcieranie soli w ranę a jak się okazuje to poprawki nie było tylko bark Parke popchnął tą łapę z powrotem do oka.

Odnośnie after party nigdy nie byłem na oficjalnym. Raz mieliśmy współpracować z człowiekiem który ogarniał takie rzeczy dla UFC w europie i wyglądało to tak że namawiał zawodników UFC na przyjście do wybranego wcześniej klubu, mieli wziąć kolegów, dziewczyny itd. Normalni ludzie mogli na to kupować bilety właśnie w tych VIP pakietach ale dla mnie to wyglądało trochę sztucznie, tak jakby ci zawodnicy nie bardzo chcieli tam być a sami fani nie wiem tak naprawdę czy mieli by szansę poprzeszkadzać relaksującym się zawodnikom którzy mieli siedzieć w grupie swoich znajomych. Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)
Dzieki za odpowiedz, tajemnica sie rozwiala:) tak myslalem ze to imorezy dla tych co zaplacili slono za bilet. No ciekawie byloby na takim after byc no ale to nie dla pospolitych hejterow jak ja;)
A z palcami w oczy no to bez zwrocenia uwagi na bark to wyglada dramatycznie choc i tak bez tego jest slabe:)

respect

UFC
Heavyweight

Najlepsze aftery po galach są zawsze w hotelu, w którym mieszkają zawodnicy.

Siedem

M-1 Global
Middleweight
Kurwa a chciałem odpalić walkę bo mi ciska narobiliscie a tu huj Polsat coś zgłosił. Ale i tak znajdę wy kurwie z Polsatu i se za darmo zobaczę, a jak.

jut

Legacy FC
Bantamweight
Byłem za to na kilku nieoficjalnych i tam było bardzo fajnie, zajebista atmosferka można było pogadać z gwiazdami z branży :)[/QUOTE]

Poważnie rozmawiałeś z Mrozem? ;p

EDIT: co do tematu, Teraz śmiało można mówić, że Gamer wygrał z "palcem w... oku"