Gaming Giełda - Kupię, Sprzedam, Zamienię

L

_Logan_

Guest
Jako że co jakiś czas pojawia się trochę postów o kupnie/sprzedaży/zamianie gier itp. to zakładam odpowiedni wątek. Krótki regulamin tego działu:


1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Ogłoszenie musi zawierać opis dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.

KUPIĘ:
  • tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
  • krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
  • kontakt

SPRZEDAM:
  • tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
  • krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
  • kontakt,
  • cenę przedmiotu / link do aukcji
  • Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
  • Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
  • Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
 
@kokaina
TLoU jeszcze aktualne?

Ja mam na zbyciu (PS4)
Far Cry 4
Far Cry Primal
Fallout 4
Dragon Age: Inquisition
Ceny do ustalenia (taniej niż na allegro) , ewentualnie na coś wymienię.
 
mam do udostepnienia Unravel, Rocket Lig, Serce z Kamienia, Assassin Creed, BF4, LBP 3, Outlast
psstore
 
Kupię:

EA UFC 2 na PS4
Of kors używane.

W ramach rozliczenia, jeśli ktoś chce, mogę też oddać Fallout 4 PL.

Jak coś to priv.
 
Na sprzedaż PSVR cały komplet do tego kamerka i 2 movy!
Wszystko w stanie idealnym z paragonami, stan idealny.
Cena jaka mnie interesuje to 1850zł. za wszystko!
 
Mam do sprzedania Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji Gry Roku, t.j. z dwoma dodatkami - Serce z Kamienia oraz Krew i Wino. Na Cohones puszczę za 90 PLN + wysyłka. Stan bardzo dobry, w zasadzie bez śladów użytkowania. Platforma PS4.
 
Last edited:
Mam do sprzedania Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji Gry Roku, t.j. z dwoma dodatkami - Serce z Kamienia oraz Krew i Wino. Na Cohones puszczę za 90 PLN + wysyłka. Stan bardzo dobry, w zasadzie bez śladów użytkowania.
Nie chcę kupić, ale napisz jaka platforma.
 
  • Like
Reactions: JB_
Mam do sprzedania kod na Xbox Live Gold 12 miesięcy. 150 zł.
 
W sumie stary temat może kogoś zainteresuje mam PUBG Gifta na steam za 50 zł przelew/skrill
 
A w sumie skorzystam z tego tematu:
mam na sprzedaż Xboxa 360 Arcade, 2 pady, okablowanie, wgrane LT 3.0, parę gierek. Cena 300zl do negocjacji.
 
Xbox Game Pass kod na 3 miesiące. Wygrana w konkursie, a jako że konsoli nie mam to puszczę za 50 zł.
 
JIfXDvHr.jpg

Sprzedam komputer stacjonarny Athlon 64 Procesor 2800+ 1,80 GHz, 1,5 GB RAM, dysk twardy 150GB, nagrywarka DVD. "Monitor LCD MAXDATA Belinea 10 17 51 (17 cali") , głośniki MT-333 Partita 2.1 drewniane, mysz i klawiatura. Zainstalowany Windows Xp Proffesional, Pakiet MS Office i inne podstawowe programy( np. Pinnacle Studio, Photoshop, Nero, Alkohol ,etc.) Wszystko w stanie bardzo dobrym. Cena 380 zł( już z kosztami przesyłki) .
Płatność z góry,przelewem.

P O L E C A M
 
Hmm... czyli mówisz że lepiej sprzedać bez gier ;) Spoko. Na OLX gołe PS4 wystawiają za ~700 zł.
A ja Ci powiem, że miałem Days Gone i Horizona jeszcze nierozpakowanego z folii więc jak się pojawiły w ps+ i play at home od razu wystawiłem na olx. Dwa dni później obie sprzedane za 70 i 50 zł więc mimo że te gry były dostępne w tamtym momencie za free cyfrowo bez problemu się sprzedały.
 
A ja Ci powiem, że miałem Days Gone i Horizona jeszcze nierozpakowanego z folii więc jak się pojawiły w ps+ i play at home od razu wystawiłem na olx. Dwa dni później obie sprzedane za 70 i 50 zł więc mimo że te gry były dostępne w tamtym momencie za free cyfrowo bez problemu się sprzedały.
No dlatego nie rozumiem pisania, że gry były w Plusie to nikt nie kupi i słaby biznes. Jak ktoś bierze konsole to wiadomo, że raczej nigdy w te gry nie zagrał i to fajny dodatek.
 
Siema. Mam na sprzedaż ps4 slim 500gb w naprawdę spoko stanie. W zestawie pad, pełne okablowanie. Brak pudełka oryginalnego, ale mam zastępcze, też daje rade. Mam wystawioną na olx za 650.

Ktoś coś? :)

Link do aukcji OLX
 
Back
Top