Gaming Giełda - Kupię, Sprzedam, Zamienię

Siema. Mam na sprzedaż ps4 slim 500gb w naprawdę spoko stanie. W zestawie pad, pełne okablowanie. Brak pudełka oryginalnego, ale mam zastępcze, też daje rade. Mam wystawioną na olx za 650.

Ktoś coś? :)

Link do aukcji OLX
1629070406804.jpeg
 


Pojawił się zwiastun UFC 5. Można składać preorder. Wygląda zacnie. Czekać na gameplay tylko
 
Gran Turismo 7 (polska wersja językowa) na PS5
Jak ktoś chce się pozbyć w konkurencyjnej dla rynku cenie xD chętnie rozważę oferty.

W sumie, różne tytuły płytowe jestem skłonny przemyśleć :conorsalute:
 
Najlepiej opłaca się za grosze wersja na PS4. Aktualizacja do wersji PS5 kosztuje 40 złotych.
Wróciłem do tematu bo sprawdziłem ceny i się nie opłaca, bo wersję na ps4 kupisz w granicach 130-150pln, a na ps5 już za 150pln idzie wyrwać ;)

Tak tylko, informacyjnie :roberteyeblinking:
 
To niedawno pobrałem z PS Plus - Cień Mordoru, ale spadł i musiałem kupić by grać dalej. Wersja cyfrowa bodajże 139pln!!, a z olxa wyrwałem za 40 z Cieniem Wojny w zestawie :cmgkeepgoing:

Dlatego też wrzuciłem zapytanie o gry, bo rozstrzał jest naprawdę kosmiczny. I niekiedy komiczny…
 
To niedawno pobrałem z PS Plus - Cień Mordoru, ale spadł i musiałem kupić by grać dalej. Wersja cyfrowa bodajże 139pln!!, a z olxa wyrwałem za 40 z Cieniem Wojny w zestawie :cmgkeepgoing:

Dlatego też wrzuciłem zapytanie o gry, bo rozstrzał jest naprawdę kosmiczny. I niekiedy komiczny…
Nie wiem ogólnie czego oczekują sprzedający bo leży tego na allegro i olx od metra.
 
Back
Top