GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

pisałem o sprzedaży pudełkowej, a steam pewnie dorzucał wszędzie te GTA4 jak Donatan Równonoc do skarpetem lub promocje za 5 ziko i stąd taki wynik
sprzedaż na PC jest zawsze tylko jakimś małym procentem w porównaniu z konsolami

Uwierz mi, że raczej do niczego by nie dorzucano gratis taiej gry ja GTA IV :)
 
Uwierz mi, że raczej do niczego by nie dorzucano gratis taiej gry ja GTA IV :)
to ciekawe dlaczego GTA V teraz wychodzi dopiero na PC :crazy: Rockstarowi to się średnio opłaca, bo i tak większość pobierze z neta, ale robi ukłon dla graczy
 
to ciekawe dlaczego GTA V teraz wychodzi dopiero na PC :crazy: Rockstarowi to się średnio opłaca, bo i tak większość pobierze z neta, ale robi ukłon dla graczy

Pobierze z neta w sensie piracką wersję? A to na konsole nie ma pirackich wersji?
 
Pobierze z neta w sensie piracką wersję? A to na konsole nie ma pirackich wersji?
na PS4 są pirackie wersje? nie wiedziałem
a na steami było pełno wyprzedaży GTAIV i one nie są wliczane do sprzedaży
 
na PS4 są pirackie wersje? nie wiedziałem
a na steami było pełno wyprzedaży GTAIV i one nie są wliczane do sprzedaży

Nie wiem czy piracone są gry na konsole, dlatego pytałem.
A na steamie wyprzedaż liczy się chyba do sprzedazy. Bo czemu niby nie mieliby liczyć?
 
to ciekawe dlaczego GTA V teraz wychodzi dopiero na PC :crazy: Rockstarowi to się średnio opłaca, bo i tak większość pobierze z neta, ale robi ukłon dla graczy
Naprawdę sądzisz, że korporacja, której głównym celem jest zarabianie pieniędzy robiłaby "ukłon w stronę graczy" wydając grę na PC i nie wietrząc w tym interesu ? Jeśli tak, to jesteś naiwny.
 
Po wczorajszej aferze nagle Agito zmieniło zdanie, spięło dupę i wysłało paczki jeszcze wczoraj. Nieźle. Dziś mam dwie kopie, więc albo zwracam towar drugiej firmie albo wystawiam grę na sprzedaż. Oczywiście nie polecam tej firmy na przyszłość.

@Trzyha używanie argumentu z GTA jest naprawdę nietrafionym ze względu na specyficzne wydawanie tej gry (najpierw konsole, PC x czasu po premierze).
 
Jest tu ktoś kto gra w cs:go na jakiś wyższych rangach i chce ponapierdalaĆ w gronie cohones?
Tylko nie jakiś 13 letni oplot
 

Kozacka akcja.
Sam niedawno przesiadłem się z ps3 na ps4 i dorwałem to ufc.
Po długim czasie spędzonym z poprzednią wersją gry mam nie lada trudności z wygrywaniem na wyższych poziomach trudności. Sporo czasu zajmuje przestawienie się na sterowanie w tej grze.
 
ja sie okropnie jaram ta gra, ale pewno jak bede mial ps4 to juz bedzie ea ufc 2 lub ea ufc 2016
Wkur... mnie to ,że aby mieć gierę to trzeba kupić konsolę za 1,5 k,a za 3 lata i tak nowa edycja na nową konsolę pomimo że stara konsola by to ogarnęła ,jeszcze dla common polaka wydatek nie mały
 
W ogóle ktoś się zna na kompach ,bo mam wiedźmina 2 i mi muli lenovo g570 ,czy to powinno mulić.W 3 sobie na pewno nie zagram ,2 można na xboxa
 
Wkur... mnie to ,że aby mieć gierę to trzeba kupić konsolę za 1,5 k,a za 3 lata i tak nowa edycja na nową konsolę pomimo że stara konsola by to ogarnęła ,jeszcze dla common polaka wydatek nie mały
ps 5 raczej nie wyjdzie wcześniej jak za 5 lat, śmiało kupuj :)
 
ps 5 raczej nie wyjdzie wcześniej jak za 5 lat, śmiało kupuj :)
nie mam kasy tyle ,znaczy mam ale może się na więcej przydać,może na 18 ,ale wątpię bo matura blablabla a i tak tylko w weekendy mogę grać ,a telewizor duży to u mnie okupywany przez rodziców .W sumie dla ufc to mógłbym kupić i wiedźmina

w tygodniu to ja nawet w ramach jakiegoś poszkolnego/wieczornego relaksu grać nie mogę
 
Ja dostałem konto w spadku z wysoką rangą (Master Guardian) i uczę się grać na wyższych, sądzę że niedługo spadnę bo rankedowych gier nie ogarniam.
ale chętnie z kimś z cohones zagrałbym ;)
 
Ja dostałem konto w spadku z wysoką rangą (Master Guardian) i uczę się grać na wyższych, sądzę że niedługo spadnę bo rankedowych gier nie ogarniam.
ale chętnie z kimś z cohones zagrałbym ;)
Podaj steama to się coś pomyśli :)
 
Back
Top