GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A widziałeś już ksenomorfa? Ja ze swoimi dawkami po 20 minut, bo serce i zwieracze nie wytrzymają jeszcze go nie spotkałem. A jakie wielkie plany miałem, grać w nocy ze słuchawkami itp. a teraz pewnie tylko za dnia i jeszcze jak mi się dziewczyna po pokoju będzie kręcić. Już teraz ma ze mnie polewkę, ją nic nie przeraża jak patrzy jak ja gram xD
 
Ksenomorf...cytując Walusia: "W dupie byłem, gówno widziałem", ale jak się postaram to dziś będę miał z nim randkę :)
 
Przełom w polskim e-sporcie, finały LOL'a będą transmitowane na Polsat Visat Explore:) LOL'a nie znam w ogóle, ale chętnie bym kiedyś zobaczył naszych mistrzów świata w CSa :)



http://www.cdaction.pl/news-39835/przelom-finaly-mistrzostw-swiata-w-league-of-legends-zobaczymy-w-polskiej-telewizji-update.html
 
Panowie grał ktoś z Was w najnowszego Obcego i może doradzić jaki poziom trudności wybrać; słyszałem że na średnim gra bywa trudna a na hardzie to już w ogóle jest hardcore.Gram okazjonalnie i nie jestem żadnym wyjadaczem,chcę po prostu bardziej eksplorować statek i wsiąkać w klimat gry(strach jest rzeczą drugorzędną),jednocześnie nie chciał bym się za bardzo frustrować powtarzając co chwilę jakiś level. I z tego właśnie powodu wybrał bym najniższy poziom najchętniej,ale też bym nie chciał by przez to gra była prostacka w przejściu i przez to niestraszna w ogóle. Może ktoś orientuje się lepiej w tych poziomach trudności i mógłby coś doradzić ?!?
 
Kupiłem dziś PS4 wraz z The Last of Us. Nie grałem jeszcze w ten tytuł. Choć najpierw idzie Shadow of Mordor, bo mam chęć na zabijanie orków.
 
@KILROY, ja gram na trudnym i praktycznie pierwsze problemowe miejsce, czyli ominięcie szabrowników sprawiło mi w ciul kłopotu, chyba z pół godziny się męczyłem - myslę, że normalny poziom jest w sam raz.



SPOILER z Aliena


No i wreszcie spotkałem tą maszkarę, na filmiku, ale to i tak coś - po skończeniu cutscenki myślę sobie, "Ch*j, nie uciekam, czekam na Ciebie gnido" a ten gad nie wylazł, lecę więc do winy, włączam przycisk, a tu kutwa czekać muszę, muzyka wariuje, gapię się w korytarz czy obcy gdzieś nie wylazł, serce dudni jak szalone, puls 250, aż wstałem z fotela, a winda ... jeszcze nie przyjechała NO KU**A !!!



Wyłączyłem konsolę - grę oddam sąsiadowi xD


Tomek, jak powiesz coś złoego o TLoU to się do Ciebie nie będę odzywał :-)
 
Tak wyrafinowany gracz jak Tomek, na 100 % doceni TLoU. Nie wyobrażam sobie innej opinii, a jeśli się mylę - dożywotni ban na cohones bedzie! :)
 
jak odpalisz TLOU to zapomisz o wszystkim, najlepsza gra



płakałem jak się skończyła, coś niesamowitego



jak wyjdzie druga część na PS4 od razu kupuje



teraz pykam w GTA V(za 30zł kupiłem), Uncharted 3 multi



jeszcze mam pełno tytułów z Ps Plus do sprawdzenia



ogólnie nie wiem po co nowe gry kupować za 200zł jak jest pełno dobrych gier do sprawdzenia, a za rok można te same gry za 50zł kupić #cebula



w ogóle aktualnie Ps3>PS4



w takim tempie to PS5 szyciej powstanie, niż PS4 będzie lepsza od 3
 
Spokojnie z tymi sądami, obecne gry nawet w połowie nie wykorzystują potencjału tej konsoli. Czekam strasznie na Wiedźmina, Uncharteda 4 i nowego Batmana, ponoć ma być zajebisty.
Wiadomo coś o TLoU 2? Jakieś plany?
Tak w ogóle, jak gdyby ktoś nie zauważył to KSW podjęło współpracę z Ubsoftem (stąd logo Far Cry 4 na klatce).
 
być będzie, ale kiedy nie wiadomo



no PS4 rok mija, a oni robią gry w 720 i 30 klatkach, czyli na PS3 też gry śmigają w takiej jakości



jak Sony coś zrobi to będzie dobre, ale EA i Ubisoft to złodzieje nic od nich nie kupię, jak nie będzie pełnej wersji



te wszystkie DLC, płatne bronie itd niszczą gry dlatego kupuje tylko pełne edycje



Resident Evil nowy wychodzi w częściach pewnie zrobią 10 i jedna 80zł
 
Far Cry 3 mnie ujął. Ogólnie nie ciągnie mnie już tak do gier ale tą odpaliłem i bardzo mi się podobała. Do Far Cry'a 4 się nawet nie przymierzam bo mój lapek nie uciągnie raczej. A chętnie bym go obczaił. Może jakaś taśma mi wejdzie i sobie kupię next gena z FC4 albo solidnego PeCeta.
 
Z tego co czytałem jest 50/50 na powstanie kontynujacji. Twórcy to rozważają. Osobiście się obawiam o taką kontynuazję bo ciężko bardzo będzie utrzymać to co zrobili w tej grze. Tak czy inaczej, w sieci pojawił się koncepcyjny art pełnoletniej Ellie grającej na gitarze
 
Oby go nie zjebali. Mają gotowy materiał:) Ale przy Max Payne też był gotowiec a zrobili kaszanę straszną. Tak czy inaczej, w kinach się zamelduje juz w dniu premiery :)
 
Skończyłem The Last of Us w 4 dni. W sumie dobrze, bo intensywnie ukończona historia. Miazga. 2 część po prostu musi powstać.
 
Ej no, przepraszam was bardzo ale... Co wy prawicie? Historia z the last of us jest cholernie przewidywalna. NIC mnie nie zaskoczyło, nie wbiło w fotel. Tym bardziej etap z zimą.To był najczęściej powielany schemat filmów o zombie jaki widziałem. Tak samo końcówka, sprawa z tym dzieciakiem i tym jego bratem/synem/whatever. Fabularnie tej grze dałem 5 za dobre wykorzystanie schematów. Ani razu twórcy nie chcieli z nich wyjść. A szkoda bo miało potencjał. Gameplay, oprawa audiowizualna i niecodzienny wirus.
 
Najgorsze co bylo w TLoU to gameplay. Historyjka całkiem fajna, ale te zagadki logiczne z przestawianiem desek, czy generalnie mechanika gry bardzo srednie. Nie, nie jestem hipsterem. Wole gry, gdzie element grania jest bardziej dopracowany.
 
Teraz przychodzi mi na myśl Saints Row i Wiedźmin 2. Chyba że chodzi o gry post-apo to przyznaję że żadna. (Chyba że scenariusz Metro 2033 nie zaliczymy jako adaptowany). Podobnież Bioshock ryje banie, kumpel mi mówił ale nie grałem, nie mogę dostać nigdzie...
 
TLOU> wszystko inne



zagadki logiczne haha to dowaliłeś, przecież to nie były żadne zagadki 3 latek by je rozwiązał



dla mnie świat mógłby być otwarty to byłoby genialnie



takie GTA V w klimatach TLOU to byłoby coś



może na PS4 coś zmienią, w końcu lepszy sprzęt



przekonamy się jak Uncharted wyjdzie, mechanika gry podobna ten sam zespół to robił



ja grałem wieczorami i czasami stracha miałem, ogólnie klimat epicki



polecam na wyższym poziomie trudności grać
 
No wlasnie o to chodzi, te elementy byly zbedne bo rozwiazalby je 3 latek... Otwarty swiat? W TLoU prowadzeni jestesmy za rączkę, a wszystko jest oskryptowane, więc niedoczekanie. Uncharted nawet nie skonczylem bo mnie nudzil i razil klimatem ala Indiana Jones/Tomb Rider w przeciwienstwie do TLoU.
 
napisałem, że fajnie byłoby gdyby w drugiej części był otwarty świat



takie połączenie GTA V i TLOU



właśnie pykam w GTA V póki co spoko, ale nie wciągneło mnie tak jak GTA



Uncharted 3 mi się osobiście podobało, chociaż faktycznie historyjka zbyt kolorowa lepiej jakby zombie latały



teraz chcę sprawdził to Evil Within Us, ale poczekam aż stanieje i recenzje poczytam



grałem jeszcze ostatnio w RE6 na dwóch można pograć, całkiem spoko, ale to gra akcji nie survival horror



co tam są za potwory, to w bani się nie mieści



nie wiem kto to wymyślał, ale dobry towar miał



walczysz np. z pszczołami Zombie
 
Nie wciągnęło Cię jak GTA... Które GTA? Bo na mnie największe wrażenie zrobiło San Andreas i właśnie GTA V. Na przykad takie GTA IV wgl nie zrobiło na mnie wrażenia i jakoś nigdy mnie do niego nie ciągnęło, spędziłem przy nim może jakieś 6 godzin.


San Andreas i ten klimat, oldschool :-) + serwery Role Play pod SAMP'a. Muszę się przyznać, że przy SAMP'ie spędziłem chyba najwięcej godzin ze wszystkich gier w jakie kiedykolwiek grałem + samo San Andreas przeszedłem z 6 razy (oczywiście nie na 100%)
 
Ja, szczerze mówiąc, mam problemy z przypomnieniem sobie gry po 2005 roku, która nie zawierałaby przynajmniej kilku(nastu) mniejszych i większych skryptów, czy to w formie dialogów, czy też całych "akcji". Nawet RPG i Sandboxy MUSZĄ być wyposażone w skrypty, bo inaczej akcji do przodu pchnąć się nie da. Sednem jest, jak te skrypty są zakamuflowane i wkomponowane w gameplay. Naughty Dog radzą sobie z tym najlepiej, zważywszy, ile jest w ich grach filmowo wyreżyserowanych akcji. TLoU, jak na action-adeventure, i tak oferuje sporo swobody i eksploracji w ramach zamkniętych poziomów, ale przecież oczywiste jest, że jakoś akcję do przodu pchnąć trzeba - czy to podejściem do określonego miejsca, czy aktywacją pewnego triggera. Takie uroki gier o filmowej narracji, ale - jak już pisałem - tyczy to absolutnie każdego gatunku, bo takich samych skryptów nie brakuje chociażby w GTA, Assassin's Creed, Far Cry, Skyrim czy Wiedzminie.
 
ja grałem w UFC, ale na PS3



szczerze na dwóch można pograć, jest zabawa



ale jak się gram samemu to po 5min mam ochote to wyłączyć
 
Back
Top