GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Yagiel pierwszy KOTOR jest genialny, dwójka to "zaledwie" bardzo dobra gra - takie Mass Efecty nie mają startu, oczywiście dla mnie xD
 
Panowie, zakupiłem i zdrałem Darksouls. Gra wygląda jak by ją ktoś w paincie narysował, obrzydliwe tekstury - jak z 2000roku. Chyba jest to skalowane do 1920 z jakiegoś gównianego renderu. Poczytałem coś o fixach na grafę ale nie moge tego ogarnąc. Ma ktoś moze jakieś info na ten temat ?
 
Przy KOTORach spędziłem jedne z najpiękniejszych chwil w moim gamingowym życiu :)po seriiMass Effect to mój number two







Dopiero co - po 170 godzinach jak wskazuje licznik - wymasterowałem Skyrima, wszystkie Gildie i wątki zaliczone. Trochę mi to zajęło. Chyba od listopada. Mam ostatnio mało czasu na granie. Teraz planuję przejść wszystkie Mass Effecty jeden po drugim :
 
Właśnie przeszedłem Left behind. Świetnie dopowiedziane wątki znane z podstawki. Szkoda tylko że taki krótki, całość około 3 godzin. Polecam wszytkim fanom the last of us. 8/10
 
Sam się strasznie napaliłem na KOTORa i chyba przejdę obie części po raz trzeci xD



Możecie mi wytłumaczyć gdzie mogę sprawdzić ile rzeczywiście ważą gry na PS3? Czemu taka podstawka do TLoU waży 137 MB a powinna ponad 20 GB



https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/the-last-of-us/cid=EP9000-NPEA00435_00-THELASTOFUSDIG01



a taki Bioshock 6,4GB



https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/bioshock-infinite/cid=EP1001-NPEB01290_00-BSIPSNEFIGSPSCEE



Nie chcę się przejechać na tym, że kupię taniej wersję cyfrową gry , którą póxniej będę ściągał dwa miesiące ...
 
Ja posiadam PS3 i tego samego pada uzywam z PC ale jak pisze kolega wyzej, lepszego od tego z xbox'a chyba nie ma :-)
 
Sorry ludzie, ale ja stawiam wyżej pada od PlayStation. Przynajmniej ma krzyżaka zrobionego po ludzku, a nie idiotycznie złączonego w całość.
 
Chmura - pobódka, to nie są lata 90, że gra się na krzyżaku :D x360 ma lepsze analogi, spusty i jest bardziej ergonomiczny, również bardziej uniwersalny (dualshock w duży dłoniach to porażka). Ja mam obie konsole i oczywiście używam obu padów, ale jak mam grać na PC to zdecydowanie wtedy wole podłączyć kontrolerl z x360.







KotORy to mistrzostwo.
 
@Hang fajnie że jeśli ktos ma inne zdanie to nie ma racji bo Ty "wiesz" że pad od x'sa jest lepszy od DualShocka;] Nigdy nie przestawiłem się na nie rownoległe grzybki a i to że pad z PS3 jest lzejszy dawało mi większy komfort grania.
 
Również jestem zdania, że pad od xboxa jest wygodniejszy. Po prostu ma lepszy kształt i rozmiar, lepiej leży w dłoni.
 
Skoro temat zszedł na pady to ja mam takie pytanie. Czy orientujecie się jak działają nowe pady (ten od xone i ten od ps4) ze starymi grami na pececie? Bo mam pada speedlinka (inspirowanego padem od x360) i teraz myślę, żeby sobie sprawić nowego pada, oryginalnego, bo jednak z niektórymi grami ten speedlink nie współpracuje, a emulator pada od x360 też nie działa z wszystkimi grami. Bardziej bym się skłaniał w stronę pada od xone, bo jednak microsoft.
 
Tomek, jak bym grał casualowo to bym i tak pewno grał gałkach, a jak bym był miłośnikiem to zapewne zaopatrzyłbym się w :



Razer_Atrox_1.jpg








@dzieciak



Nigdzie nie pisałem, że "wiem" iż pad od x360 jest the best i kropka. Po prostu przedstawiałem swoją opinię.
 
Sorry ludzie, ale ja stawiam wyżej pada od PlayStation. Przynajmniej ma krzyżaka zrobionego po ludzku, a nie idiotycznie złączonego w całość.


Cloud, litości! :D Pady od PS są robione pod Chińczyków z małymi rączkami. Pad od Xboxa jest lepszy, torchę większy no i przyjazne jest zamianienie lewego analogu. Jak to ktoś napisał, teraz gra sie na analogach, a nie strzałkach :P
 
Mi tam wygodnie się trzyma od PlayStation i serio miałem oba pady przez długi czas w rąkach :) Wiadomo, że gra się na analogach, ale jest sporo rzeczy, które krzyżak obsługuje, choćby wspomniane bijatyki :) nie pograsz na gałkach w bitki, a arcadestick nie jest dla wszystkich (sam bym bardziej skłaniał sie ku hitboxowi).
 
@Hang napisałeś że ma lepsze analogi, spusty a w dużych dłoniach to porażka - zabrakło mi tam "moim zdaniem" (wiem, czepiam się ;p) Kifflom Bracie-Bracie :)



@Gambit - faktycznie na ps store wyswietla 136,5 mb przy TLoU ale sprawdziłem na innych grach i są podane prawidłowe wartości. Według danych dostepnych w internecie gra "waży" 25gb a ten mniejszy plik to dodatkowy downloader żródło http://www.thesixthaxis.com/2013/06/06/the-last-of-us-psn-download-is-35gb/
 
Back
Top