GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

JB_

FREESTYLE || GRECO
Cohones
MMARocks
Lubicie przy piwku odpalić konsolkę/PC-ka i zrobić "lekką" demolkę w wirtualnym świecie? To temat dla Was.
W co (poza UFC: Undisputted oczywiście ;) ) pykamy, jakie szpile odbierają nam resztki wolnego czasu i na co najbardziej czekacie... zapraszam do dyskusji!

Od siebie dodam;)
Święta Wielkanocne spędziłem z UNREACHED 2.
Ogólnie żona zaprosiła na kilka dni do chaty siostrę (z dziećmi) więc pole do negocjacji miałem spore ;)
Co by klimat się wyrównał i abym do końca nie ześwirował ja do domu przywlokłem kumpla... z PS3 pod pachą :D

Efekt nie trudny do przewidzenia - jak zaczęliśmy o 19 tak o 4:30 w nocy trzeba było się tłumaczyć dlaczego się tak wydzieramy i ogólnie, co my do Ku**y nędzy nad ranem z padami w dłoniach robimy (no jak to co... gramy ;) ).

Gierka miażdży. Miałem jakiś roczny rozbrat z graniem w ogóle, ostatnią pozycję jaka zaliczyłem to NINJA GAIDEN 2 (jedynkę wymęczyłem na wszystkich poziomach trudności!) jednak UNREACHED 2 to w ogóle inny level. Wciągnąłem się jak za czasów PSXa i już tylko myślę jak tu domowy budżet uszczuplić o kwotę potrzebna na PS3... wszak Kratos już ze sklepowych półek spogląda :D :D
 
1254680138cod4.jpg



Miałem podobne klimaty ale ze starymi konsolami PSX i PS2 :) Też się ryło po nocach. Teraz jedyna sieka jaką mam to na peceta COD 4 po sieci. Orginał za 50 zł i jazda na maxa. Jakby ktoś chciał mi strzelić w plecy to gram przeważnie na serwerach z ustawioną na sztywno mapą Crossfire, przeważnie Crossfire Rocks :) Ksywa ta sama
 
Również podpisuje się pod tym postem Def. CoD 4 miażdży po sieci. Czasem po nerwowym dniu siadam sobie wygodnie przed kompem i wieczorkiem zabijam kilkudziesięciu marines. Jeżeli innych baletów nie ma w planach można się ciekawie zrelaksować.Hehehe.
 
Miałem jakiś roczny rozbrat z graniem w ogóle, ostatnią pozycję jaka zaliczyłem to NINJA GAIDEN 2 (jedynkę wymęczyłem na wszystkich poziomach trudności!)
szacun :)
ja od jakiegoś czasu gram w fallouta 3, polecam.
 
Ja od dawien dawna pykam w serie Football managera (kiedys jeszcze Championship managera).
 
Ostatnio gram w Wiedźmina, gierka godna polecenia dla fanów RPG, w dodatku polskiej produkcji. Ostatnio pykałem też w Mass Effect 1 i 2, mistrzostwo. :D
 
Bym zapomnial gram tez w NBA 2k10 -gra poprostu wymiata. O wiele lepsza grafika i realistyka niz w produkcie EA Sports :)
 
NBA 2k10 masz na PC? Kurde może sobie skręce coś takiego i wstawię MJa do Byków :D W Football Menagera też ostro kiedyś ciąłem
 
A stary dobry PANZER :) pamieta sie złote czasy gier komputerowych.
Obecnie Dragon Age, choc musze przeinstalowac na nowym systemi :P
Oraz jaram sie scena Starcrafta, pro-gamingiem, mistrzostwami swiata w SC:BW, beta testami SC2 etc. Swietnie sie to oglada zwalszcza jak mniej wiecej wiesz naczym polega mechnika gry. W sumie tak jak swietnie sie oglada BJJ jak sie pozna tą sztukę :).
NBA 2k10 - rewelacja, ale cholerstwo jest trudne.
 
To ja jade oldschoolowo. NIedawno odswiezylem Call of Duty 2 i godzinke dziennie w Counter Strike Source trzeba pomeczyc ;)
 
mi nic nie działa ;] jedyne gry to te które mam na telefonie :) Mam jeszcze PS2 ale nie chce mi się przerabiać, a na oryginały kasy nie mam bo w to miejsce kupuje muzykę :)
 
eliano55 - ja w Starcrafta/SC:BW gram z przerwami juz prawie ponad dekade :) Tez sie jaram SCII, w ogole wole ogladac mecze stara dowjki w becie niz normalne filmy hehe.
 
Zlatan - tego nie wiedza nawet szamani z plemienia klik klik klak klak. Jak to z Blizzardem bywa, developement gier jest cholernie dlugi. Obecnie to chyba ma byc II polowa 2010 na SCII: Wings of Liberty i dwa dodatki w 2011 i 2012.


Inna sprawa, ze wersja alpha juz byla sporo czasu temu i teraz bete katuja - na oficjalnej stronie StarCraftaII sa videa z pierwszych walk testerow i teraz na youtubie juz jest sporo video z meczow z betawersji. Ja zamierzam wysuplac te pare dolarow/zlotych, jak juz wyjdzie pelna wersja, mysle, ze warto bedzie :)


Co do wymagan to nie wiem, mam lapka z zeszlego roku, mam nadzieje, ze to jeszcze pociagnie, bo mi sie kupno nowego na razie (odpukac) nie usmiecha...
 
Obecnie nie gram ale... CS 1.6 i Diablo 2 :D Teraz czekam na D3
edit: No i oczywiście na Mafia 2!
 
ja obecnie cioram w BioShocka i trochę w NFS Shift.Jeśli chodzi o gry które najlepiej wspominam to GTA San Andreas,Prince of Persia: The Sands of Time,Warrior Within i Resident Evil 2 obecnie czekam na Mafie 2
 
Kurde Bioshock tak zachwalany a mnie kompletnie klimat do gustu nie przypadł. Po 10% gry odpuściłem bo zdzierżyć nie mogłem. Za dwójkę się nawet nie chwytam.
 
Yoshi zależy od gustu mi akurat w Bioshocku klimat bardzo odpowiada,grafika jest świetna oceniam grę na 8/10
 
No technicznie jest świetnie, lokacje naprawdę klimatyczne, desing niemal wzorowy. Tylko po prostu nie podeszła mi ot, co. Na pewno nie zniechęcam nikogo, trzeba samemu zagrać bo jest ogromna szansa, że gierką zachwyci (jak pisałem zebrała bardzo dobre noty i jest ogólnie rzecz biorąc chwalona).

Nowy Splinter Cell mnie zachęca, żeby zamiast PS3 kupić 360-tkę jednak GOW 3 i Unreached 2 raczej nie przebije w moim prywatnym rankingu. UFC/EA MMA bedzie multiplatformowe więc... dla Sama Fishera porzycze klocka od brachola ;)
Ogólnie soniak ostatnimi czasy dozbroił się w mocarne hity i iksiak został nieco w tyle. W końcu, bo przy starcie sytemu sony była mega kupa (jak zwykle zresztą).
 
ja teraz myślę o Prison Break: The Conspiracy słyszałem że grafika nie powala ale że jestem fanem serialu to chyba kupię
 
HEAVY RAIN - grał ktoś? Jakieś opinie?
Warto wydawać 200 PLN czy lepiej pożyczyć?
Chodzi mi o żywotność.
 
Forza Motorsport , musze kupic 3 :)
2 była ciśnieta na maksa.
Kiedys Gran Turismo 4 - nie mialem nawet konsoli PS2, wiec porzyczalem na tydzien od brata ówczesnej dziewczyny... Mocno wzrok wtedy sobie zepsułem :)
 
ja teraz to jak pykam to w sumie tylko w UFC Undisputed (x360), ale juz mysle o nowym kompie to pewnie bede nadrabial jakies 5-7 lat FPSów :) ostatnio po sieci to w COD 2 grywalem (max mozliwosci starego kompa)


a jako hity wszechczasow u mnie to half-life, CS1.6 i Q3 (przeszedlem na nightmarze z myszka nie dzialajaca w jedna strone, jak chcialem sie obrócić w lewno to musialem przez prawe ramie :) )
 
GoW 3 przeszłem...warto kupic...Heavy rain mam demo - ciekawie wyglada
teraz sie w uncharted 1 bawie
 
mi nic nie działa ;] jedyne gry to te które mam na telefonie :) Mam jeszcze PS2 ale nie chce mi się przerabiać, a na oryginały kasy nie mam bo w to miejsce kupuje muzykę :)


Ja tak samo jak Yagiel.. Też mam ps2.Nie przerobione a na nowe gry kasy nie ma.Trzeba troche kasy uzbierać i trzasnąć sobie jakąś nową maszynkę;)
 
Heavy Rain zaliczony, gra na bardzo wysokim poziomie i o obezwładniającym klimacie? Kwestia tego, czy wydać 200 złotych na grę w której po pojedynczym przejściu nie ma za dużo do zrobienia/powtórzenia to już kwestia indywidualna.
 
Back
Top