GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zaloguj się do gry i daj kampanie albo mulitplayer tomcio tomcio . ;p



http://pl.twitch.tv/day9tv



Truniej SC II w Koloni jest polak w grze ;]



Do wygrania kilka tysięcy dolców :-)



-----



Tomek masz orginalną grę? jak masz grać samą kampanie to pozdro.
 
gra sciagnieta , teraz gdy sciaganie doszlo do 46 proc moge wlaczyc kampanie ale gra sie zawiesza , chyba musi dojsc do 100 proc by moc normalnie grac - chociaz to dziwne aktualka zajmuje 1,4gb ?
 
spróbuj tego bo chyba w ogóle cracka nie wgrałeś :



the pirate bay.se/torrent/5719618/Starcraft_2_Wings_of_Liberty_Crack_Only_Read_NFO-LiBERTY



usuń dwie spacje żeby link działał.
 
Żeby tak zajebiste gry jak StarCraft piracić to już jest kompletne nieporozumienie.
 
Nie no StarCraft, nie w oryginale to porażka, ale naprzykład z tego, że z neta sciągnąłem Crisys 2 to się cieszyłem, bo to takie gówno, że wywaliłem po 2 h grania. Czasami jest dobrze sciągnąc i zobaczyć.
 
@Evangelista



Nie jesteś sam ;) Kupuję chociażby dlatego, bo mam dość ściagania kilka razy z różnych powodów tej samej wersji gry z Pirate Bay'a...



Skoro tak, to przyznam się - kupiłem edycję limitowaną Sleeping Dogs dla... GSP Pack. ;) To mój drugi zakup w tym roku. Kolejne szykują się na jesień.
 
Nie wiem gdzie mogę o tym napisać, ale cieszę się bardzo, że EA wzięło się za produkcje kolejnych gier UFC . Moim zdaniem Undisputed 3 to porażka .
 
szału nie ma . jedyne na co ludzie czekali to GTAV , które było w trailerach konferencji ale rockstar się wycofał z prezentacji swojej gry.



tutaj wszystkie materiały :



http://www.gametrailers.com/gamescom
 
Chodząc po centrum handlowym natrafiłem na grę "Blur" (X360) - mając przy sobie akurat kilka dyszek od razu wydałem kaskę, dokładnie 39 zyla. Zajebista rozwałka samochodowa.
 
Blur zajebista gierka, jeszcze lepsze jest Split/Second w podobnym klimacie. też można za grosze kupić.
 
musisz ściągnąć emulator serwera



poszukaj na zatoce:



Starcraft 2 Single player Skirmish/AI cracked
 
a ta wersja starter to jakieś demo ? bo widze ze wiekszosc trybów gry jest zablokowana lub jest przez siec ?
 
na xboxa mam piraty, bo dawanie 200 zł za grę to trochę przesada. Z drugiej strony starcrafta 2 mam własnie w orginale, który właśnie tyle kosztował. Ale to wyjątek, bo na kompa mam też inne (przeważnie rts-y, których na xboxa nie ma) oryginały przeważnie kupione w marketach po 30-40 zł. Obecnie starcrafta 2 można kupić za ok. 100 zł i mimo tego, że upłynęło już trochę od premiery, gra nic nie straciła na uroku. Myślę że nadal warto. No i podpisuję się pod tym, że starcraft bez battle neta to już nie to.
 
Gry na xboxa po jakimś czasie tanieją. Nie rozumiem jak można przerabiać xboxa wykluczając sobie możłiwość korzystania z neta. Tracisz połowę możliwości tej konsoli.
 
Takie rzeczy są mocno niepewne. Ja nie rozumiem jak można kupować sprzęt za taką kasę i robić z nim coś takiego.
 
JA mam przerobionego, gram mało, a nie będę wydawał po 200 zł na grę, jeszcze mnie nie pojebało aby płacić za każdą bez możliwości przetestowania, nie mam tyle pieniędzy. I na dobrej przeróbce jak kupisz orginała i podepniesz pod sieć grasz normalnie przez XBOX live.
 
Back
Top