GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tego w sumie trzeba najbardziej pilnować aż nie zdobędziesz większego baku. Wczoraj utopiłem motocykl w czasie próby skoku do punktu Nero i nie miałem zapisanej gry. Półtora kilometra z buta, w nocy i wszędzie zombiaki.
Na premierę days gone było strasznym technicznie gownem, taki exclusive sony ale mam wrażenie jakby od ubisoft, nie ma tam oryginalności żadnej
 
Na premierę days gone było strasznym technicznie gownem, taki exclusive sony ale mam wrażenie jakby od ubisoft, nie ma tam oryginalności żadnej
Nie wiem bo wcześniej nie grałem. W tej chwili działa pięknie i nawet bardzo dobrze wygląda jak na takiego starocia.
 
Przeszedłem pierwszego Residenta. Świetna gierka, nawet po tylu latach ma swój niesamowity klimat. Kamera trochę wkurzała, ale kwestia przyzwyczajenia. Pękło ponad 10 godzin, ale nie mam pojęcia jak wcześniej człowiek grał w takie tytuły, skoro teraz bez podpowiedzi z neta chyba bym tego nie przeszedł.
Człowiek stał się strasznie wygodny i nie chce się kombinować ;)
Ja przeszedłem wszystkie stare części bez opisów, kiedyś gry nie prowadziły za rączkę. Pamiętam ile się mordowałem jak w dwójce na końcówce zabrakło mi amunicji i chuj w dupie. Z zapisu z ledwo 15% gry musiałem dogrywać i przyjąć inną strategię.
Został mi na razie tylko Village z tej seri i 4ka remake.
:roberteyeblinking:

Z 4 i 8 się zgadzam,5 mi nie podeszła.
Od siebie dodam 2 z jedną najlepiej wykonanychi najbardziej klimatycznych lokacji czyli komisariatem :antonio:

3 i 7 też nie były złe,ale daje je ligę niżej.
5 tka spoko tę murzyńską dzicz razić, pamiętam tę początkową scenę do dziś co się ten murzyn drze i kat ucina łeb. Coś pięknego. To był fajny technologiczny przeskok wtedy.

Chyba 6tka najmniej mi podeszła.
 
Ja przeszedłem wszystkie stare części bez opisów, kiedyś gry nie prowadziły za rączkę. Pamiętam ile się mordowałem jak w dwójce na końcówce zabrakło mi amunicji i chuj w dupie. Z zapisu z ledwo 15% gry musiałem dogrywać i przyjąć inną strategię.
Został mi na razie tylko Village z tej seri i 4ka remake.
:roberteyeblinking:


5 tka spoko tę murzyńską dzicz razić, pamiętam tę początkową scenę do dziś co się ten murzyn drze i kat ucina łeb. Coś pięknego. To był fajny technologiczny przeskok wtedy.

Chyba 6tka najmniej mi podeszła.
Z piatką wiąże się jeszcze pewna ciekawostka natury poprawności politycznej. Początkowo wszyscy zainfekowani mieli być czarni jak to w Afryce. Oczywiście zadbano aby "nikogo nie urazić".
Edit. Czyli w dwie najlepsze odsłony nie grałeś.
 
Z piatką wiąże się jeszcze pewna ciekawostka natury poprawności politycznej. Początkowo wszyscy zainfekowani mieli być czarni jak to w Afryce. Oczywiście zadbano aby "nikogo nie urazić".
Edit. Czyli w dwie najlepsze odsłony nie grałeś.
Pamiętam ten skandal, białe zombie fajne, czarne już nie.
 
Włączyłem dwójkę i kurwa co to za przeskok względem jedynki :antonio:

Już wiem, że tu będę chciał pyknąć oba scenariusze, chyba że coś mnie wkurwi po drodze.
Tutaj też zombiaki zamieniają się po czasie w karmazynowe łby?
 
Włączyłem dwójkę i kurwa co to za przeskok względem jedynki :antonio:

Już wiem, że tu będę chciał pyknąć oba scenariusze, chyba że coś mnie wkurwi po drodze.
Tutaj też zombiaki zamieniają się po czasie w karmazynowe łby?
Nie zmieniają się. Ja skończyłem tylko Leona bo po RE4 remake to był za duży downgrade.
 
Nie zmieniają się. Ja skończyłem tylko Leona bo po RE4 remake to był za duży downgrade.
A to na pewno, ale na czwórkę poczekam jak będzie w jakiejś fajnej promce. Mam już tyle gier, że i tak 3/4 odinstaluje po pół godziny gry :boystop:
 
Silent hill short message. Darmowa gra na ps5 od konami do pobrania z ps store. Zobaczymy co z tego będzie. Czy konami bez kojimy wstanie wreszcie z kolan czy powoli należy już zapomnieć o tej firmie? Nie jest to długa gra. Na ok 2h. Niby ma pokazać kierunek w którym będzie zmierzać ta seria.
 
Ja zakupiłem ostatnio dwa leciwe tytuły:
00e59f09df126c34med.jpg
Ogrywanie rozpocząłem od Doom Eternal ( super że aktualizacja do wersji PS5 jest za free) jak narazie młucka jest elegancka :antonio:
Na Hadesa trafiłem przypadkowo ale po obejrzeniu recenzji od razu dodałem do listy must have.Myślę że też będzie dobra zabawa.

fbee4123d0a78354gen.jpg
 
Ja zakupiłem ostatnio dwa leciwe tytuły:
00e59f09df126c34med.jpg
Ogrywanie rozpocząłem od Doom Eternal ( super że aktualizacja do wersji PS5 jest za free) jak narazie młucka jest elegancka :antonio:
Na Hadesa trafiłem przypadkowo ale po obejrzeniu recenzji od razu dodałem do listy must have.Myślę że też będzie dobra zabawa.

fbee4123d0a78354gen.jpg
Hades jest niesamowity, to ile pracy Supergigant włożyło w tę grę jest naprawdę imponujące.
 
Ja zakupiłem ostatnio dwa leciwe tytuły:
00e59f09df126c34med.jpg
Ogrywanie rozpocząłem od Doom Eternal ( super że aktualizacja do wersji PS5 jest za free) jak narazie młucka jest elegancka :antonio:
Na Hadesa trafiłem przypadkowo ale po obejrzeniu recenzji od razu dodałem do listy must have.Myślę że też będzie dobra zabawa.

fbee4123d0a78354gen.jpg
Sam wybierałeś ten obrós? :awesome:
 
Days Gone chyba najłatwiejsza platyna ever. Zrobiła się w zasadzie sama a po ukończeniu gry brakowało tylko 4 pucharów. Ich zrobienie nie zajęło więcej niż półtorej godziny. Niniejszym na półkę. Będę mile wspominał. Może nie jest to gra wybitna ale miło spędziłem 40h.
 
Days Gone chyba najłatwiejsza platyna ever. Zrobiła się w zasadzie sama a po ukończeniu gry brakowało tylko 4 pucharów. Ich zrobienie nie zajęło więcej niż półtorej godziny. Niniejszym na półkę. Będę mile wspominał. Może nie jest to gra wybitna ale miło spędziłem 40h.
Niezłe wyzwanie czeka na fanów Lary w zremasterowanej trylogii prawie 300 trofików do wbicia w tym takie perełki:
  • ukończenie kampanii w trybie Nowej Gry Plus (wszystkie trzy odsłony);
  • przejście gry w określonym czasie (cała trylogia);
  • pokonanie danego bossa w Nowej Grze Plus przy użyciu konkretnej broni (Tomb Raider III);
  • ukończenie produkcji bez używania medycznego zestawu leczącego (pierwsza odsłona);
  • przejście tytułu, korzystając jedynie z pistoletów Lary (druga i trzecia część);
  • wykonanie poszczególnych zadań, spełniając przy tym konkretny warunek, np. dostając się do pokoju kontrolnego śluzy wodnej, używając wszystkich dźwigni na jednym wdechu. :brainoverload: https://www.gry-online.pl/newsroom/...zuci-duze-wyzwanie-lowcom-troferow-do/zc28288
 
Niezłe wyzwanie czeka na fanów Lary w zremasterowanej trylogii prawie 300 trofików do wbicia w tym takie perełki:
  • ukończenie kampanii w trybie Nowej Gry Plus (wszystkie trzy odsłony);
  • przejście gry w określonym czasie (cała trylogia);
  • pokonanie danego bossa w Nowej Grze Plus przy użyciu konkretnej broni (Tomb Raider III);
  • ukończenie produkcji bez używania medycznego zestawu leczącego (pierwsza odsłona);
  • przejście tytułu, korzystając jedynie z pistoletów Lary (druga i trzecia część);
  • wykonanie poszczególnych zadań, spełniając przy tym konkretny warunek, np. dostając się do pokoju kontrolnego śluzy wodnej, używając wszystkich dźwigni na jednym wdechu. :brainoverload: https://www.gry-online.pl/newsroom/...zuci-duze-wyzwanie-lowcom-troferow-do/zc28288
Skończyłem po kilka razy w oryginale. Widziałem na storze ale kijem nie tknę. Kupiłem TLOU part1 na ps5 i z końcem lutego wjeżdża reszta fabuły final fantasy Vll. Jestem pełen obaw co do silent hill ll
 
Silent hill short message. Wyjątkowej klasy gówno. Studium samobójstwa wśród nastolatków. Hejterzy w internecie, dziewczęce dramy między "przyjaciółkami ",w tle niechciana ciąża i tym podobne gówna. Przyprawione lekko i niezbyt udanie klasycznym koszmarem silent hill.
Mam nadzieję że to tylko chwilowy odpał Japończyków a nie dalsza droga dla tej serii.
 
Silent hill short message. Wyjątkowej klasy gówno. Studium samobójstwa wśród nastolatków. Hejterzy w internecie, dziewczęce dramy między "przyjaciółkami ",w tle niechciana ciąża i tym podobne gówna. Przyprawione lekko i niezbyt udanie klasycznym koszmarem silent hill.
Mam nadzieję że to tylko chwilowy odpał Japończyków a nie dalsza droga dla tej serii.
szpagate by się tam od razu odnalazł, pigułka po i do przodu
:beczka:
 
PSX_20240206_150925.jpg


Po weekendowych testach zamówiłem drugą sztukę, Zajebista sprawa, spierdolone SPA dla kręgosłupa :antonio::kapitanpanstwo:

BTW są trzy albo cztery miejsca do wygięcia, wbrew pozorom, więc można go naprawdę dobrze dopasować pod siebie - lekko widać że zagłówki są inaczej ustawione :robertmakeup:
 
Po weekendowych testach zamówiłem drugą sztukę, Zajebista sprawa, spierdolone SPA dla kręgosłupa

BTW są trzy albo cztery miejsca do wygięcia, wbrew pozorom, więc można go naprawdę dobrze dopasować pod siebie - lekko widać że zagłówki są inaczej ustawione
Jak duże to jest? W sensie nadaje się na zwykłą kanapę? Nie będzie za duże?
 
Jak duże to jest? W sensie nadaje się na zwykłą kanapę? Nie będzie za duże?
To model na podłogę, jak masz kanapę to na co komu przenośne fotele-leżanki? Dajesz na podłogę przed tv i ogień.

Z kolei do gry na jakimś tablecie czy telefonie chyba się nie nada, ale nie testowałem jeszcze pod telefon, na razie switch w wariancie z tv był grany.

Z telefonem gram raczej właśnie z kanapy, by mieć miejsce pod łokcie. Tutaj tego brak, jest ciut za wąskie, bo właśnie raczej projektowane pod sesje z padem.

W sumie sprawdzę, moment... Ok, da się w pozycji półleżącej, łokcie na podłodze, w sumie też wygodnie.

Ale w wersji złożonej jak fotel długo bym nie wytrzymał, muszę mieć stabilnie łokcie. Choć do gry w jakieś luźne gry jak najbardziej.


Z drugiej strony jestem dość dużym typem (188 wzrostu), więc mniejsi mają więcej miejsca, dzieci mieszczą się z łokciami :suchykarol:

BTW kanapy z tego raczej nie zrobisz, ale jak już mówiłem dużo zależy od rozmiaru, takiemu Bastekowi to za łóżko mogłyby służyć, bo długość to 130, a szerokość 44 :jarolaugh:

Tu o 40 droższe, ale masz wymiary i detale https://allegro.pl/oferta/fotel-trust-gxt718-rayzee-25071-14156372059
 
Back
Top