GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Wyjątkowej klasy gówno. Próbowałem ale się nie dało..
Jakoś skończyłem wczoraj.Ok 3h mi to zajęło.Niektóre misje pobocze ciekawe plus dobre dialogi,ale przez stan techniczny mogę polecić jednie obejrzenie cutscenek na yt.
 
Red Dead Redemption Undead Nightmare - dawno nie grałem w tak zbugowanego szrota.
W grze pojawia się glitch,w którym zombiaki i npc tracą teksturę ramion i głów.
Glitch ten jest jest wywoływany zabiciem zbyt dużej ilości zombie na raz,lub wykonaniem finishera z bliska :brainoverload:
Mało tego gdy się pojawi zombie respią się bez końca i nie można oczyścić obszaru misji i jedynie przeładowanie gry pomaga.
Aż dziwne,że Rockstar takiego bubla wypuścił.
Za to podstawowe RDR dalej jak złoto,bawię się lepiej nawet niż po premierze.
Udało mi się dorwać wersje na Xone z poprawionymi teksturami i podciągniętą rozdzielczością i wygląda to naprawdę dobrze nawet dzisiaj.
 
Już tylko trzy dni...po dwudziestu czterech latach czekania to jak mrugnięcie oka lub ręki :antonio:

Jeszcze rok temu grałem w dodatek do pierwszej części - deadly games. Dalej trzyma poziom. Jedna z niewielu gier w których tak bardzo przywiązywałem się do postaci z drużyny. Dwójka mi jakoś nie podeszła a trzecia odsłonę sprawdzę
 
Mam panowie pytanko o Nvidia GeForceNOW, może ktoś korzystał/korzysta. Daje to radę? Nie mam za bardzo czasu na gry więc szkoda mi kupować nowego kompa/konsole przynajmniej chwilowo a chciałbym sobie ograć np. Cyberpunka. Wystarczy że zalutuje go na steam, podepnę steam do konta na nvidi i mogę lutować?
 
Mam panowie pytanko o Nvidia GeForceNOW, może ktoś korzystał/korzysta. Daje to radę? Nie mam za bardzo czasu na gry więc szkoda mi kupować nowego kompa/konsole przynajmniej chwilowo a chciałbym sobie ograć np. Cyberpunka. Wystarczy że zalutuje go na steam, podepnę steam do konta na nvidi i mogę lutować?
Ja cały czas korzystam tylko z GeForce Now, i sobie gram za free. Mam godzinne sesje i czekam czasami w kolejce trochę, ale ograłem tak już kilka gier :) cały czas cisnę w resident evil 2. Też właśnie chce ograć cyberpunk, bo jest dostępny. Mogę z czystym sumieniem polecić GeForce Now!
 
Mordy mam do ojebania xboxa series s, nówka nieotwarta za 1100. Jakby ktoś potrzebował, służę wysyłką
 
Mordy mam do ojebania xboxa series s, nówka nieotwarta za 1100. Jakby ktoś potrzebował, służę wysyłką

nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo.jpg

Za tyle będzie Ci ciężko sprzedać jeśli zależy na czasie. Nówki latają w okolicach 900-1000 zł . A jeśli komuś nie zależy, a często moim zdaniem iść w używkę to można dopaść za 820 zł.

 
nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo.jpg

Za tyle będzie Ci ciężko sprzedać jeśli zależy na czasie. Nówki latają w okolicach 900-1000 zł . A jeśli komuś nie zależy, a często moim zdaniem iść w używkę to można dopaść za 820 zł.

W ogóle mi nie zależy na czasie. I tak go pewnie sprzedam w Niemczech xD
 
Jest jakaś strona gdzie można poczytać nt. gier które są wrzucane do PSStore co miesiąc? Jakieś mini recki czy coś? Wrzucają tyle tego, że człowiek nie wie co warto ściągnąć, albo wrzucić na kupkę wstydu.
 
Jest jakaś strona gdzie można poczytać nt. gier które są wrzucane do PSStore co miesiąc? Jakieś mini recki czy coś? Wrzucają tyle tego, że człowiek nie wie co warto ściągnąć, albo wrzucić na kupkę wstydu.
Na PPE.pl wrzucają aktualizacje PS Stora i game passa,ale z reckami to tak o.
 
Jest jakaś strona gdzie można poczytać nt. gier które są wrzucane do PSStore co miesiąc? Jakieś mini recki czy coś? Wrzucają tyle tego, że człowiek nie wie co warto ściągnąć, albo wrzucić na kupkę wstydu.
Może psdeals.net? Są tam filtry po dacie dodania
 
Jest jakaś strona gdzie można poczytać nt. gier które są wrzucane do PSStore co miesiąc? Jakieś mini recki czy coś? Wrzucają tyle tego, że człowiek nie wie co warto ściągnąć, albo wrzucić na kupkę wstydu.
A jak już masz jakieś upatrzone pozycje to polecam stronę ps prices pl. Zaznaczasz tytuły, które Cię interesują i dostajesz powiadomienie na maila jak są na promocji w ps store.
 
Tydzień temu odebrałem steam decka. Fajna zabawka póki co. Czasem mam luźne pół godziny i sobie odpalam w tym czasie leżąc na kanapie, a w sumie konsoli nie chciałoby mi się odpalać, chociaż mógłbym. Gram w disco elysium. Ciekawa gierka, chociaż wczoraj trochę mnie przynudzać zaczęła. Gra bardziej przypomina czytanie opowieści. Fajną opcją jest striming z ps4 na steam decka, biorąc pod uwagę, że mam psplus extra, więc mam od cholery gier, ale jeszcze nie wiem czy to płynnie działa
 
Tydzień temu odebrałem steam decka. Fajna zabawka póki co. Czasem mam luźne pół godziny i sobie odpalam w tym czasie leżąc na kanapie, a w sumie konsoli nie chciałoby mi się odpalać, chociaż mógłbym. Gram w disco elysium. Ciekawa gierka, chociaż wczoraj trochę mnie przynudzać zaczęła. Gra bardziej przypomina czytanie opowieści. Fajną opcją jest striming z ps4 na steam decka, biorąc pod uwagę, że mam psplus extra, więc mam od cholery gier, ale jeszcze nie wiem czy to płynnie działa
Czy masz na steam i możesz dla mnie stestować:

- Civilization 5
- Prostpunk
- This War Of Mine
- Fallout Shelter (to jest darmowe, polecam) ciekawe czy pójdzie na decku i jak by się w to grało?
 
Czy masz na steam i możesz dla mnie stestować:

- Civilization 5
- Prostpunk
- This War Of Mine
- Fallout Shelter (to jest darmowe, polecam) ciekawe czy pójdzie na decku i jak by się w to grało?

Niestety nie mam tych gier, bo nie miałem steama (od stu lat nie grałem na pc). Teraz żałuję, że nie założyłem konta i nie klikałem darmowych gier przez lata, ale skąd mogłem wiedzieć. Fallout shelter później rzucę okiem. Póki co wykupiłem deadwood, disco elysium i metro 2033 redux
 
Czy masz na steam i możesz dla mnie stestować:

- Civilization 5
- Prostpunk
- This War Of Mine
- Fallout Shelter (to jest darmowe, polecam) ciekawe czy pójdzie na decku i jak by się w to grało?
Nie trzeba testować.Jeżeli jakaś gra chodzi chujowo na decku to powinna być przy niej odpowiednia adnotacja.
 
Niestety nie mam tych gier, bo nie miałem steama (od stu lat nie grałem na pc). Teraz żałuję, że nie założyłem konta i nie klikałem darmowych gier przez lata, ale skąd mogłem wiedzieć. Fallout shelter później rzucę okiem. Póki co wykupiłem deadwood, disco elysium i metro 2033 redux
Metro bardzo dobre. Bierz później resztę części.
 
Nie trzeba testować.Jeżeli jakaś gra chodzi chujowo na decku to powinna być przy niej odpowiednia adnotacja.

Tak, na steamie shelter oznaczony jako zweryfikowany (czyli działa dobrze), reszta z tych gier oznaczona jako grywalna. Odpaliłem na chwilę shelter to wygląda dobrze.

Metro bardzo dobre. Bierz później resztę części.

Ogram disco o ile mi nie zbrzydnie i lecę metro. Muszę grać po kolei, bo będzie jak na kobsoli, że 10 gier zaczętych i żadna nie skończona
 
Back
Top