GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Chyba od sierpnia mam tego Plusa i żadnej jeszcze gry nie ściągnąłem, złoty interes xD
ja mam od 3 lat i przeszedłem pół final fantasy VII (dalej gram) i to chyba tyle, plusa nie kupuje się dla gier tylko dla online (niestety)
 
grał ktoś w remaster san andreas? widzę, że jest w game passie i rzeczywiście jest tak źle jak wszędzie o tym trąbią, i lepiej nie odpalać, co by sobie nie psuć fajnych wspomnień, czy da się grać?
 
Chyba od sierpnia mam tego Plusa i żadnej jeszcze gry nie ściągnąłem, złoty interes xD
Ja pamiętam, że trochę gier z plusa ogrywałem, ale wielu nie przeszedłem bo nie było czasu/nie były dość dobre, ale zdarzyły się takie, które korciły mnie na różnych zniżkach, ale zamiast tego zdążyłem je wypróbować w ramach subskrypcji i nie wywalić pieniędzy na zakup. Np. wyleczyłem się z kupowania Mafii 3, Days Gone czy Greed Fall. Detroit przeszedłem, ale jednocześnie wyleczyłem się z grania w Beynod:Two Souls. Świetne było FF VII, dobrze mi się grało w Batman: Arkham Knight, ale nie zdążyłem skończyć przed wygaśnięciem subskrypcji. Jak już wrócę to chętnie ogram XCOM 2.
Wymieniam gry z okresu PS4, na "trójce" chyba też miałem trochę tytułów rozkładzie.

Inna sprawa, że przez co najmniej 3 lata trzymałem PS Plusa, żeby grać online w EA UFC 2 albo 3, pozostałe tytuły były miłym dodatkiem. PS Plusa dla gier wykupywałem pod koniec cyklu życia PS3.
 
Bede gral w gre
1640974923445.png
 
Zakupiłem ostatnio wasteland 3 na ps4 pro. Pograłem póki co z dwie godzinki, ale klimacik postapo, tworzenie postaci i turowa walka przypomina piękne czasy pierwszych falloutów :antonio:
 
Gra ktoś w Battlefield 2042? Warto zakupić, bo średnia ocena wygląda niezbyt ciekawie?
 
grał ktoś w remaster san andreas? widzę, że jest w game passie i rzeczywiście jest tak źle jak wszędzie o tym trąbią, i lepiej nie odpalać, co by sobie nie psuć fajnych wspomnień, czy da się grać?

omijać szerokim łukiem.
 
Kiedy Chmielarz Witchfire w końcu puści? Bo głucho i cicho o tej grze już dłuższy czas
 
Panowie, może podsuniecie jakieś gierkowe tytuły, które zrobiły na Was duże wrażenie ale niekoniecznie było o nich głośno. Przykładowo gdyby nie twitter to nigdy nie wpadłbym na Green Hell.
 
Panowie, może podsuniecie jakieś gierkowe tytuły, które zrobiły na Was duże wrażenie ale niekoniecznie było o nich głośno. Przykładowo gdyby nie twitter to nigdy nie wpadłbym na Green Hell.
Synthetik i Synthetik 2, Inscryption, Monster Train, Slay The Spire, Rogue Legacy 2, Curse Of The Dead Gods

I koniecznie It Takes Two i Psychonauts 2
 
Wybaczcie, że post pod postem, ale jak macie gamepassa zlinkowanego z EA play to właśnie wjechał za friko remaster całej trylogii Mass Effect. ;) Hackett out!
 
Panowie, może podsuniecie jakieś gierkowe tytuły, które zrobiły na Was duże wrażenie ale niekoniecznie było o nich głośno. Przykładowo gdyby nie twitter to nigdy nie wpadłbym na Green Hell.
Transistor ostatnio od twórców Hadesa. Dość nietypowy sci-fi RPG z rzutem izometrycznym. Wciągający gameplay, genialna oprawa audiowizualna i świetna historia. Dość krótka jest to gra, ale dla mnie to bardziej na plus niż minus.
 
Transistor ostatnio od twórców Hadesa. Dość nietypowy sci-fi RPG z rzutem izometrycznym. Wciągający gameplay, genialna oprawa audiowizualna i świetna historia. Dość krótka jest to gra, ale dla mnie to bardziej na plus niż minus.
Wcześniej ta sama ekipa zabłysnęła "Bastionem". Też kozacki, ale podejrzewam, że @Gambit zna.
No i pomiędzy "Transistorem" a "Hadesem" wydali "Pyre", w które nie grałem, tylko widziałem całkiem fajne gameplaye.
 
Panowie, może podsuniecie jakieś gierkowe tytuły, które zrobiły na Was duże wrażenie ale niekoniecznie było o nich głośno. Przykładowo gdyby nie twitter to nigdy nie wpadłbym na Green Hell.

Alan Wake ograny jeszcze na poczciwym x360. Teraz jak z pewnością wiesz wyszła odświeżona wersja i jest o tej grze w miarę głośno, dlatego nie wiem czy się liczy:P
 
Wcześniej ta sama ekipa zabłysnęła "Bastionem". Też kozacki, ale podejrzewam, że @Gambit zna.
No i pomiędzy "Transistorem" a "Hadesem" wydali "Pyre", w które nie grałem, tylko widziałem całkiem fajne gameplaye.
Wczoraj kupiłem Bastion oraz Pyre bo na promce są na ps4 :D po tym jak dojebany był transistor, a później jeszcze lepszy Hades stwierdziłem, że muszę zagrać we wszystko od nich
 
Panowie, może podsuniecie jakieś gierkowe tytuły, które zrobiły na Was duże wrażenie ale niekoniecznie było o nich głośno. Przykładowo gdyby nie twitter to nigdy nie wpadłbym na Green Hell.

Alan Wake ograny jeszcze na poczciwym x360. Teraz jak z pewnością wiesz wyszła odświeżona wersja i jest o tej grze w miarę głośno, dlatego nie wiem czy się liczy:P
Sprawdźcie Evil Within 1 i 2
 
Back
Top