GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Uczę się gry w NBA 2k20, po długich latach Fify ciężko się nauczyć. Odpaliłem tryb MyCareer(1 zawodnika łatwiej kontrolować) i zrobiłem rozgrywającego, zajebisty tryb, w Fifie to się od razu nudziło, a tutaj jest niezła zabawa.
 
Uczę się gry w NBA 2k20, po długich latach Fify ciężko się nauczyć. Odpaliłem tryb MyCareer(1 zawodnika łatwiej kontrolować) i zrobiłem rozgrywającego, zajebisty tryb, w Fifie to się od razu nudziło, a tutaj jest niezła zabawa.
To jest spoko. Ja gralem w ktoras poprzednia edycje. Rzeczywiscoe trudno, zeby robic jakies widowiskowe akcje to juz w ogole wyzszy level. Dla mnie jedynym minusem jest dlugosc meczow. Zeby rozegrac caly sezon schodzi sie strasznie dlugo.
 
Panowie grał ktoś w Battlefielda 5 lub Stranded Deep? Warto pograć? Bo jest na Ps Plusie i nie wiem czy robić miejsce czy nie warto?
 
Panowie grał ktoś w Battlefielda 5 lub Stranded Deep? Warto pograć? Bo jest na Ps Plusie i nie wiem czy robić miejsce czy nie warto?
Battlefield fajny,to drugie mi kompletnie nie podeszło. Jeśli masz PS5 to dali jeszcze Wreckedfest. Coś jak dawne Destruction Derby ale pięknie wykorzystuje możliwości nowego pada. Jak urwiesz koło,to reakcja na gaz się zwiększa,jak uszkodzisz układ hamulcowy, to czujesz jak Ci tarcza bije przy hamowaniu. Coś pięknego.


A jakby ktoś grał w Gran Turismo Sport, to zapraszam. Nick MungoSkipper
 
Battlefield fajny,to drugie mi kompletnie nie podeszło. Jeśli masz PS5 to dali jeszcze Wreckedfest. Coś jak dawne Destruction Derby ale pięknie wykorzystuje możliwości nowego pada. Jak urwiesz koło,to reakcja na gaz się zwiększa,jak uszkodzisz układ hamulcowy, to czujesz jak Ci tarcza bije przy hamowaniu. Coś pięknego.


A jakby ktoś grał w Gran Turismo Sport, to zapraszam. Nick MungoSkipper
Gracias. Ps5 nie ma jeszcze i pewnie długo nie bede miał bo nie śpieszy mi się, i szybko znika (@lugasek mistrz)
 
Nowa liga w poe już mi się przejadła i nie ma za bardzo w co grać :usunto:
Chyba się starzeję, bo coraz trudniej znaleźć grę, która przykułaby mnie do monitora na dłużej.
 
Back
Top