GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.


giphy.gif
 
limitowana półprzezroczysta ps4 pro z okazji sprzedaży 500 mln sztuk konsol playstation na całym świecie.
:antonio:
:antonio:
:antonio:
 
już ograłeś? zazdroszcze
nie, ale z trailera wynika, że są za Wiedźminem, drzewa są statatyczne, nie reagują na wiatr, jeżeli tak samo przykładali się do fabuły, otwartego świata itd. to nie wróżę sukcesu, czyli przebicia Wiedźmina
 
nie, ale z trailera wynika, że są za Wiedźminem, drzewa są statatyczne, nie reagują na wiatr, jeżeli tak samo przykładali się do fabuły, otwartego świata itd. to nie wróżę sukcesu, czyli przebicia Wiedźmina

RDR nie przebije Wiedźmina ? Okej ;)
 
fallout 4 też przebił wieśka finansowo i co z tego? gra dla otyłych amerykanów wcinających hurtowo hamburgery
Wiedźmin to była bardzo młoda marka i nie porównywalnie mniej rozpoznawalna na zachodzie w porównaniu do takiego Fallouta czy gier Rockstar. Co nie zmienia faktu że trzecia część rozjebała system i teraz mają dobre podłoże pod Cyberpunka.
 
Fallout New Vegas, Skyrim, RDR to najbardziej zbugowane gry w jakie grałem. Przynajmniej jeśli chodzi o gry robione przez tak duże kompanie.

Skyrim był na tyle chujowy, że nie dało się go przejść. Tak nie dało się przejść gry przez bugi, większej wtopy nie pamiętam. W Rome Total War 2 nie grałem, ale chyba tylko z tym można porównać. :beczka:
 
Wiedźmin mimo że jest naprawde zajebistą grą jako całość to w wielu aspektach też był biedny, tylko tam przykrywa to wybitny klimat
np system walki jest bardzo słabiutki, niezbalansowany i nie wymaga nawet zbytnio pomyślunku, quen > szybki atak > odskok i klikając tak w kółko kładziesz każdego szybko bez większego problemu nawet na najwyższym poziomie trudności co jest troche słabe bo prowadzi do tego że takie rzeczy jak alchemia, te oleje i inne tego typu są zbędne
tak samo w kwestii mimiki twarzy i samych nagrań linii dialogowych bardzo słabo Wiedźmin wypada, ja np jak grałem to miałem włączone napisy i czytałem dużo szybciej i skipowałem bo nie chciało mi się słuchać tej anemicznej gadki która w dodatku często (choć nie zawsze) brzmiała bardzo sztucznie
i takich zarzutów do tej gry mam jeszcze troche ale nie chce mi się teraz rozwodzić nad tym
 
Last edited:
nie, ale z trailera wynika, że są za Wiedźminem, drzewa są statatyczne, nie reagują na wiatr, jeżeli tak samo przykładali się do fabuły, otwartego świata itd. to nie wróżę sukcesu, czyli przebicia Wiedźmina
Na trailery nie ma co patrzeć. Ten cały syf związany z tym jak gra wygląda na trailerach, a później w rozgrywce sugeruje, że trzeba mieć do nich duży dystans. Rockstar to jedna z nielicznych firm, gdzie na trailerach gra wygląda słabiej niż w rzeczywistości. Przypominam również, że RDR jest tworzony przede wszystkim z myślą o konsolach i jeśli ma to być tak duży obszar jak się chwalą i mnóstwo zadań i interakcji to gdzieś musieli przyciąć grafikę/fizykę gry.
 
Wiedźmin mimo że jest naprawde zajebistą grą jako całość to w wielu aspektach też był biedny, tylko tam przykrywa to wybitny klimat
np system walki jest bardzo słabiutki, niezbalansowany i nie wymaga nawet zbytnio pomyślunku, quen > szybki atak > odskok i klikając tak w kółko kładziesz każdego szybko bez większego problemu nawet na najwyższym poziomie trudności co jest troche słabe bo prowadzi do tego że takie rzeczy jak alchemia, te oleje i inne tego typu są zbędne
tak samo w kwestii mimiki twarzy i samych nagrań linii dialogowych bardzo słabo Wiedźmin wypada, ja np jak grałem to miałem włączone napisy i czytałem dużo szybciej i skipowałem bo nie chciało mi się słuchać tej anemicznej gadki która w dodatku często (choć nie zawsze) brzmiała bardzo sztucznie
i takich zarzutów do tej gry mam jeszcze troche ale nie chce mi się teraz rozwodzić nad tym
System walki jest jaki jest, ale w Dragon Age, Skyrimie i Fallout jest jeszcze gorszy.
 
System walki jest jaki jest, ale w Dragon Age, Skyrimie i Fallout jest jeszcze gorszy.
nie wiem, Wiedźmin to taki Dark Souls dla ubogich, jeśli chodzi o system walki, ale w grach takich jak Fallout czy TESy to dopiero piach, nawet w nowe Fallouty gram zawsze postacią z bronią białą - bieda nie do opisania, podrasowany Morrowind, ostatnie GTA jakie grałem to San Andreas wiec nie mam za duzo do powiedzenia o Rockstar, ale jak na grę z otwartym światem i z myślą o masowym odbiorcy to Wiedźmin ma przyzwoity system walki

A i tak New Vegas jest jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały
technicznie ta gra była b. słaba na starcie,sypała się, sejwy itd.
fabuła, frakcje, klimat, okej, ale questy, otwarty świat dziwnie zrobiony - nie ma swobody trzeba iść po sznurku dookoła pustyni, na szczęście można walić skrótem wprost do tego przystojnika i wbić 7-8 leveli w ciągu 10 minut gry i w taki sposób nawet fajnie się gra, bo gra otwiera się dopiero jak dotrzesz do New Vegas. Na szczeście mozna to zrobić super szybko,ale raczej nie jak grasz pierwszy raz.
 
Jak ktoś chce przycebulić to można konkretnie na Xbox/Ps4 kupować gierki teraz na tureckim koncie. Wszystko 1/3 - 1/2 taniej niż normalnie.
 
Back
Top