GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pobrałem sobie tego darmowego Assassin's Creed IV: Black Flag, podobno jedna z lepszych części chociaż zupełnie różni się od wszystkich części. Po 10 minutach gry jestem pod wrażeniem, ciekawe czy dalej mnie będzie wciągać czy raczej znudzi.

Ps. Czy ktoś kto przeszedł tę część może mi powiedzieć ile mniej więcej trwała cała rozgrywka?
 
Pobrałem sobie tego darmowego Assassin's Creed IV: Black Flag, podobno jedna z lepszych części chociaż zupełnie różni się od wszystkich części. Po 10 minutach gry jestem pod wrażeniem, ciekawe czy dalej mnie będzie wciągać czy raczej znudzi.

Ps. Czy ktoś kto przeszedł tę część może mi powiedzieć ile mniej więcej trwała cała rozgrywka?
Ogólnie jeśli lubisz eksplorować i te co najmniej najciekawsze rzeczy zrobić choć w połowie to nawet ok. 50h. Tu jest ten aspket żeglugi i rozłożonych w różnych częściach świata wysp, więc jest co robić. Główne zadania to ok. 24h, albo i dłużej. Jak dla mnie jeden z topów serii Asasin's. Grałem w niego na X360 i smutałem, że to nie XOne, bo wtedy ta grafika robiła ogromne wrażenie na nowych konsolach więc pewnie zabiorę się za niego jeszcze raz na PC :)
 
O Matko jakie cudo:

I to dwie części naraz:antonio: Piękne wspomnienia. Kiedyś specjalnie kabel ciągnąłem ze stacjonarki telefonu do kompa(a internet wtedy był drooooogi) jak rodziców nie było, żeby kody wyszukać i maksować moje wojsko. Pierwsza część to był 98 rok:siara: Ale co zarwałem nocki i "pochorowałem" specjalnie, żeby w nią napierniczać to moje:gospeldance:

Miód, łza leci:jon: Jedyna w swoim rodzaju.
 
O Matko jakie cudo:

I to dwie części naraz:antonio: Piękne wspomnienia. Kiedyś specjalnie kabel ciągnąłem ze stacjonarki telefonu do kompa(a internet wtedy był drooooogi) jak rodziców nie było, żeby kody wyszukać i maksować moje wojsko. Pierwsza część to był 98 rok:siara: Ale co zarwałem nocki i "pochorowałem" specjalnie, żeby w nią napierniczać to moje:gospeldance:

Miód, łza leci:jon: Jedyna w swoim rodzaju.

to lepiej nie graj, jak masz takie dobre wspomnienia.
 
Back
Top