GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Kto 8 marca odpala The Division? :)

Rusza IEM - dziś od 13:40 ruszają eliminacje Virtus.Pro, zapowiada się ciężki turniej.
 
też gram w hearthstone jak coś to dodawać SeboL#2587

A tak wgl wiedzieliście że Mighty Mouse streamuje na twitchu ? :D
 
12821373_1134966356528506_2410221730109463116_n.jpg

Trochę się z młodym nakręciliśmy tą włóczką, ale efekt dobry! #duma
 
też gram w hearthstone jak coś to dodawać SeboL#2587

A tak wgl wiedzieliście że Mighty Mouse streamuje na twitchu ? :D
Dawaj link, ja tam lubię mysze. A Ci co go nie lubią mają przynajmniej okazję zobaczyć jak przegrywa (bo domyślam się, że w gry za dobry nie jest) bo w MMA o to ciężko.
 
da rade na dwoch w to? podobne do lbp?
Tylko single. Dość krótka historia, oparta głównie o logiczne łamigłówki (niektóre nawet całkiem trudne). Przyjemna gierka. Nawet żona zaliczyła całość.
 
przeszedlem Until Dawn poczatek slaby, pozniej juz o wiele lepiej, fajny film, jednak pod koniec juz prawie wyborow nie mamy i w sumie nie wiem co te wybory wnosza, bo i tak kazdy moze przezyc
Bloodborne dosc trudne, trzeba jakas nowa gierke kupic
chcialbym Outlast, ale poki co dosc drogie
 
Miałem z tej strony(GoldenJoystick) kiedyś kupon na 1Ł za Bioshock Infinite właśnie. Wszystko przyszło bez problemu. Jak ktoś wtedy zagrał i połączył z kontem GMG to dostawał zwrot na konto GMG jako kredyty tego funta. Na DS też się skusiłem :D
 
juz po :/
W ostatniej chwili złapałem, kumpel wszedł pół godzinki później i już nie było. Nie dziwota, taki tytuł za darmo to większość chciałaby mieć ;)

Da się w to pykać na klawiaturze czy raczej w pad inwestować?
 
W ostatniej chwili złapałem, kumpel wszedł pół godzinki później i już nie było. Nie dziwota, taki tytuł za darmo to większość chciałaby mieć ;)

Da się w to pykać na klawiaturze czy raczej w pad inwestować?
tylko pad
 
Back
Top