GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ale Wy pierdolicie. Ja mogłem sobie kupić lepszego PC (aktualnie korzystam ze starego lapka), ale po prostu na konsoli mi się gra wygodniej. Dla osoby takiej jak ja, czyli taka która nie ma w chuj czasu na granie i ma wyjebane na grafikę, a liczy bardziej na klimat i fabułę (z naciskiem na to pierwsze) PS4 jest po prostu wygodniejsze i prostsze.
Ale w najbliższym czasie mam zamiar kupić PC bo mi nowy XCOM na lapku gubi FPSy, no i pod koniec kwietnia wychodzi Total War: Warhammer.
 
Hihihihihi uwaga bo się posłuchamy :lol:
Zapowiada się zacnie, niestety ją też ciągle jestem w poprzedniej generacji. Co więcej, wstyd się przyznać ale dopiero koncze ds2 (cholerna praca, nie pozwala realizować ważnych celow darksoulsowych :) BTW cool story - narzekalem jakiś czas temu, że dwójka mi się nie podoba, nawet ja rzucilem w kat na parę miesięcy. Z miesiac temu wrocilem do niej, po czym jak chcialem przywolac npc przy którymś bossie okazało się że nie mogę. Patrze na necie ocb - ktos pisze zeby sprawdzic czy sie nie jest w covenant od Champions. Okazuje się, że jestem. Patrzę na wiki co ten covenant robi i oczom nie wierze: min. wrogowie zadają 50% więcej obrażeń, maja 20% damage reduction i bonus do HP (!) Także nie dziwie się że gra mi się nie podobała, samego ornsteina przechodzilem z dwadziesicia razy :) No ale mam nauczkę żeby czytać dialogi, i od tej pory wiem co znaczy po angielsku "ardous path" :) Btw po wyjściu z covenanta gra całkiem spoko, chociaż klimat jednak lepszy był w jedynce. Ale myślę że w 3 wrócą do szczytu formy, w koncu reżyseruje miazaki a nie team b.
 
Zapowiada się zacnie, niestety ją też ciągle jestem w poprzedniej generacji. Co więcej, wstyd się przyznać ale dopiero koncze ds2 (cholerna praca, nie pozwala realizować ważnych celow darksoulsowych :) BTW cool story - narzekalem jakiś czas temu, że dwójka mi się nie podoba, nawet ja rzucilem w kat na parę miesięcy. Z miesiac temu wrocilem do niej, po czym jak chcialem przywolac npc przy którymś bossie okazało się że nie mogę. Patrze na necie ocb - ktos pisze zeby sprawdzic czy sie nie jest w covenant od Champions. Okazuje się, że jestem. Patrzę na wiki co ten covenant robi i oczom nie wierze: min. wrogowie zadają 50% więcej obrażeń, maja 20% damage reduction i bonus do HP (!) Także nie dziwie się że gra mi się nie podobała, samego ornsteina przechodzilem z dwadziesicia razy :) No ale mam nauczkę żeby czytać dialogi, i od tej pory wiem co znaczy po angielsku "ardous path" :) Btw po wyjściu z covenanta gra całkiem spoko, chociaż klimat jednak lepszy był w jedynce. Ale myślę że w 3 wrócą do szczytu formy, w koncu reżyseruje miazaki a nie team b.
Jak się wstępuję do tego Covenantu? Narzekam na zbyt łatwą grę w DkS2...
Ja musze pograc w Bloodbore!
 
@up w majuli:
Ale nie polecam :) Chociaż w sumie są tacy co przechodzą grę na soul level 1 więc właściwie czemu nie.
Btw czemu nie grales w bloodborne, też jeszcze siedzisz w starej generacji?
 
@up no coz, ja tez póki co z bólem serca ale jeszcze się wstrzymam, mam jeszcze listę gier do ogrania na x360 (kupilem xklocka późno), ale nie powiem ze nie kusi ten bloodborne i ds3, zwłaszcza że bloodborne ma pełno tytułów game od the year
 
@up no coz, ja tez póki co z bólem serca ale jeszcze się wstrzymam, mam jeszcze listę gier do ogrania na x360 (kupilem xklocka późno), ale nie powiem ze nie kusi ten bloodborne i ds3, zwłaszcza że bloodborne ma pełno tytułów game od the year
Moje 3 gry do ogrania na PS4: Wiedzmin, Bloodborne, Dying light
 
Moje 3 gry do ogrania na PS4: Wiedzmin, Bloodborne, Dying light

Też mam te gry na radarze, może jeszcze metal gear, xcom 2 i just cause 3. Generalnie póki co to nie byly tytuły przez które nie spalbym po nocach, no ale ds3 przeważy juz chyba szalę na rzecz next genów.
 
Kupiłem dziś młodemu "Unravel". Super gra jak dla takiego młodego człowieka. Trzeba sporo pokombinować, a i bohater mega śmieszkowy.
 
Last edited:
Też mam te gry na radarze, może jeszcze metal gear, xcom 2 i just cause 3. Generalnie póki co to nie byly tytuły przez które nie spalbym po nocach, no ale ds3 przeważy juz chyba szalę na rzecz next genów.
XCOM 2 jest tylko na PC.
Ja ogólnie mam PS4 od premiery Wiedźmina i do tej pory nie dorwałem Bloodborne. Ostatnio było przecenione w wersji GOTY na PS Store, przecenione niby do godziny 23:59 4 lutego. Zgadałem się z ziomkiem, żeby zapłacić 50/50 i już 4 lutego wchodzę w PS Store, żeby kupić, a tu taki chuj, że już promocji nie było.
 
XCOM 2 jest tylko na PC.
Ja ogólnie mam PS4 od premiery Wiedźmina i do tej pory nie dorwałem Bloodborne. Ostatnio było przecenione w wersji GOTY na PS Store, przecenione niby do godziny 23:59 4 lutego. Zgadałem się z ziomkiem, żeby zapłacić 50/50 i już 4 lutego wchodzę w PS Store, żeby kupić, a tu taki chuj, że już promocji nie było.
Bo to była chyba na czas japoński przecena.
 
XCOM 2 jest tylko na PC.
Ja ogólnie mam PS4 od premiery Wiedźmina i do tej pory nie dorwałem Bloodborne. Ostatnio było przecenione w wersji GOTY na PS Store, przecenione niby do godziny 23:59 4 lutego. Zgadałem się z ziomkiem, żeby zapłacić 50/50 i już 4 lutego wchodzę w PS Store, żeby kupić, a tu taki chuj, że już promocji nie było.
Ja sie podobnie zagapiłem z kupnem dodatku do Bloodborne. Ogarniałem temat na ostatnia chwile, wieczorem. Z przeglądarki internetowej nie chciało mi zaakceptować transakcji i miałem komunikat, żeby spróbować bezpośrednio z konsoli. No to odpalam konsolę, kładę się z padem na łóżko, i zanim sie PSN zdążył odpalić juz śpię... Potem sie pocieszałem, że niedługo będą wyprzedaże wiosenne i wielkanocne, przy którejś z nich pewnie znowu będzie okazja
 
@RaphTaba @DanHendoTKO Nie zdążyłem edytować, to walnę posta pod postem. Z reguły jesli wchodzisz do PS Store, to przy każdej grze z obniżoną ceną masz napisane do której godziny trwa promocja. Najcześciej to jest 12:59 AM czyli 0:59. O 1:00 w nocy znika i powinny wchodzić inne oferty.

Ale logując się przez konsolę tego chyba nie widzisz, jest napisane np. że obniżka na Battlefronta trwa do 18.02. Mozna by sie spodziewać, ze to oznacza "do końca dnia 18.02". A jak wejdziesz przez przeglądarkę to juz widzisz, że czas upływa tak naprawdę w nocy z 17 na 18 lutego.

Inna sprawa, że chociaż wiedziałem jak to działa to ostatni planowany zakup i tak przespałem :)
 
@RaphTaba @DanHendoTKO Nie zdążyłem edytować, to walnę posta pod postem. Z reguły jesli wchodzisz do PS Store, to przy każdej grze z obniżoną ceną masz napisane do której godziny trwa promocja. Najcześciej to jest 12:59 AM czyli 0:59. O 1:00 w nocy znika i powinny wchodzić inne oferty.

Ale logując się przez konsolę tego chyba nie widzisz, jest napisane np. że obniżka na Battlefronta trwa do 18.02. Mozna by sie spodziewać, ze to oznacza "do końca dnia 18.02". A jak wejdziesz przez przeglądarkę to juz widzisz, że czas upływa tak naprawdę w nocy z 17 na 18 lutego.

Inna sprawa, że chociaż wiedziałem jak to działa to ostatni planowany zakup i tak przespałem :)
A to może mi się coś posrało z tą 23:59 bo do kiedy promocja patrzyłem tylko raz. W każdym razie, nadal jestem zdania, że zrobili mnie w chuja :lol:. Jak mam teraz wieczorem czas na granie, to nie mam żadnej gry :wall:
 
Nie mam za bardzo motywacji aby grać w Fallout 4, za to pograłbym w Battlefront. Chce się ktoś wymienić?

A co do mojego plutonu w BF4 - aktualnie jesteśmy po 4 kolejkach nowej ligi z 3 wygranymi na koncie:) 19 lutego gramy w turnieju WinterCup (5vs5 Dominacja). Turniej będzie prowadzony przez najlepszych komentatorów polskiego BFa czyli Scorpiusa (DARK) i Kromke Chleba (HLEB), transmisje meczów prawdopodobnie na Ja,Rock :) Organizowany przez Gamesters.eu przy pomocy AimControllers:)
 
W ogóle warto grać w tego Battlefront i wymieniać na niego Fallout 4? Bo mam chętnego. Wiem,że gra jest dla casuali więc pewnie szybko mi się znudzi
 
Plotka mająca swój początek na 4chanie stała się faktem! W tym roku nie będzie nowego Assassin's Creeda.


Wspomniane plotki dotyczące przyszłości serii AC: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1165890
(Anonimowy deweloper wspomina m.in., że Ubisoft inspiruje się w pracach nad kolejną częścią Wiedźminem 3)

Zamiast tego dostaniemy Watch_Dogs 2.

 
Plotka mająca swój początek na 4chanie stała się faktem! W tym roku nie będzie nowego Assassin's Creeda.

Wspomniane plotki dotyczące przyszłości serii AC: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1165890
(Anonimowy deweloper wspomina m.in., że Ubisoft inspiruje się w pracach nad kolejną częścią Wiedźminem 3)

Zamiast tego dostaniemy Watch_Dogs 2.



Mam wrażenie, że decyzja o braku nowego AC podjęta kilka edycji za późno. Na Watch_Dogs 2 w sumie czekam, pomimo wielu defektów gra przypadła mi do gustu.

No i nowy South Park! <3
 
Mam wrażenie, że decyzja o braku nowego AC podjęta kilka edycji za późno. Na Watch_Dogs 2 w sumie czekam, pomimo wielu defektów gra przypadła mi do gustu.
Na Watch_Dogs 2, myślę, warto czekać chociażby ze względu na tendencję Ubisoftu do robienia świetnych "drugich części", swoich średnio udanych, dużych tytułów. Wystarczy wspomnieć chociażby: Assassin's Creed --> AC II, FC2 --> FC3.

Zgadzam się co do AssCreed.
 
W ogóle warto grać w tego Battlefront i wymieniać na niego Fallout 4? Bo mam chętnego. Wiem,że gra jest dla casuali więc pewnie szybko mi się znudzi
Nie bierz! Battlefront jest chujowy i bardzo szybko się nudzi. Niby czuć ten klimat, fajne dźwięki i fajnie to wygląda... Ale jest bardzo mało map, a na dodatek jest strasznie zróżnicowany poziom graczy na serwerach (może już jest inaczej, dawno nie odpalałem).

Uwaga, w poniższym fragmencie będę się tylko żalić...
Ja jako fan Star Wars zaryzykowałem i zamówiłem przedpremierowo (z przesyłką wyszło 200-210 zł, nie pamiętam dokładnie). Strasznie szybko mi się znudziło, na szczęście znalazłem jelenia, który chciał odkupić ode mnie za 180 zł bo gra była w stanie idealnym (tak mi się wydawało), raz wsadzona w napęd i tam siedziała, aż do czasu, kiedy jeleń był zdecydowany. Na moje nieszczęście po wyciągnięciu płyty z konsoli okazało się, że płyta jest cała uwalona od małych paluszków, a po wytarciu ściereczką do okularów okazało się, że jest również nieźle porysowana. Nie jestem chujem, więc od razu powiedziałem jeleniowi jak sprawa wygląda i jeleń zdecydował się poszukać sobie gry od kogoś innego. Od tamtej pory płyta siedzi w pudełku i nie wiem co z nią zrobić. Później mój młodszy brat powiedział, że raz jak wchodził do mojego pokoju, to widział jak moja jeszcze młodsza siostra chodzi z tą płytą, więc ją jej zabrał i zapakował z powrotem do konsoli. Ale byłem wtedy wkur*
 
Just Cause 3 - równe 50 godzin, wszystkie stany wyzwolone + znajdźki + fabuła = prawie 90% gry.

Krótkie podsumowanie: ogromny, różnorodny i ładny teren, którego potencjał wg mnie nie do końca został wykorzystany. Fabuła mnie wgl nie wciągnęła. Fizyki brak, ale jest strasznie efektownie :)

Niedawno ukończyłem Assasina i taka porcja eksploracji była dla mnie zbyt duża i nudna. Gdyby ktoś miał ochotę na sandboxa i nie miał alternatywy, to mogę polecić. W innym przypadku można sobie jednak gierkę darować.
 
Powtarzam sobie "Spec Ops: The Line". Że też nikt dziwnym trafem nie narzeka, że gra jest zbyt krótka :boystop:
 
dla mnie w serii takiej jak BF singla może w ogóle nie być. Gram od lat, żadnej kampanii nie mam ukończonej. Co do CODa - tam dla mnie może nie być z kolei multi. COD to ma być lekki,rewelacyjnie wyglądający,60 klatkowy,filmowy odmóżdżacz.
 
Back
Top