GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

PlayStation magazyn, Neo Plus, Play.
Ale PSX extreme zawsze najbardziej lubiłem i w sumie to do teraz kupuję.
szacun, ja ostatni numer kupiłem dobre kilka lat temu z ciekawości, a tak to od dawna nie kupuje i chyba nie wrócę do lektury pisemka. Klimat już nie ten co za gówniaka i redaktora ściery u steru. No i teraz wygodniej jutuba odpalić i np kanał quaza.
 
Zabrałem się za Marvel's Midnight Suns zapowiada się elegancko. XCOM było świetne, wiec liczę, że i tu nie zawiedli. Recki mocno I pamiętam, że swego czasu na ty mocno zachwalali.
Jebany pożeracz czasu. Niby powinno mnie to wkurwic i odrzucić - emo bohaterowie czy trans cpt marvel, ale za to jest Blade, Ghost Rider czy Spidey. No i wciąga jak bagno.
 
Ciepło się zrobiło i od tygodnia w zasadzie nie gram. Ff7 skończone, Elden Ring zamówiony z dodatkiem. Na razie nałóg w odwrocie.
 
A ja mega polecam tego wariacika! Zamowilem niecałe 2 tygodnie teamu i cieszę się tym w opór! 960 gierek z samego Gameboya Advanced, gry z automatów jak np. Metal Slug! TEKKEN 3, GTA 2, Mortal Kombat z PS1 i masa innych. Poksy jakie chcesz... Jeszcze HDMI nie stestowałem bo jest wejscie mini do konsolki więc musze sobie taki zorganizować...

BTW zamowilem za 170 ziko z hakiem z futerałem, wersję przezroczystą tę neutralną jakby przezroczysty plastik po prostu i WSZYSTKO SMIGA ZAJEBIŚCIE!


1712603982287.png
 
A ja mega polecam tego wariacika! Zamowilem niecałe 2 tygodnie teamu i cieszę się tym w opór! 960 gierek z samego Gameboya Advanced, gry z automatów jak np. Metal Slug! TEKKEN 3, GTA 2, Mortal Kombat z PS1 i masa innych. Poksy jakie chcesz... Jeszcze HDMI nie stestowałem bo jest wejscie mini do konsolki więc musze sobie taki zorganizować...

BTW zamowilem za 170 ziko z hakiem z futerałem, wersję przezroczystą tę neutralną jakby przezroczysty plastik po prostu i WSZYSTKO SMIGA ZAJEBIŚCIE!


View attachment 96059

Bardzo fajna konsolka, sporo testowałem od kumpla i robi robotę.

Ja brałem z tej okazji
 
Wczoraj w nocy wróciłem do The Forest. Raz się prawie zesrałem ze strachu i grałem do 3 w nocy... już nie mogę się doczekać aż wszyscy dzisiaj pójdą spać :awesome:
Masochista. Mi z wiekiem zrobiło się tak że gram horrory ale jakoś źle się czuje w tych grach. Taka lekka klaustrofobia że jak najprędzej chciałbym wyjść na otwartą przestrzeń.
 
Masochista. Mi z wiekiem zrobiło się tak że gram horrory ale jakoś źle się czuje w tych grach. Taka lekka klaustrofobia że jak najprędzej chciałbym wyjść na otwartą przestrzeń.
No kortyzol se przypierdalasz, nic dziwnego że się źle czujesz :jarolaugh:

Ja po paru sesjach w pubg mam dosyć bo pikawa napierdala tak, że zmęczony potem jestem, bo w sumie bycie dłuższy czas w trybie walka-ucieczka nie jest normalne.

To już nie to co kiedyś, że człek się pół dnia napierdalał z typami, żeby na koniec dnia pójść jeszcze na matę się trochę "odprężyć" napierdalając się dla treningu... :suchykarol:

Pompa i mózg zwyczajnie mają dosyć. Nie mówiąc o układzie nerwowym... :pociesznymirek:
 
Masochista. Mi z wiekiem zrobiło się tak że gram horrory ale jakoś źle się czuje w tych grach. Taka lekka klaustrofobia że jak najprędzej chciałbym wyjść na otwartą przestrzeń.
No, powiem Ci, że dawno tego nie czułem.
Jak gram to raczej w strategie a te filmy horrory to śmiechu warte.

Tu w nocy, głośno na słuchawkach, ma klimat i czuję ten dreszcz na plecach :redford:
 


@Gambit czy który pytał o oś czasu? Serial nie ma nic wspólnego z grami, na szczęście. Tzn ma, ale nie wprost. Retrospekcje jeszcze, jeszcze, ale sam serial już jest osobno umieszczony.
 
Przy ostatnim moim nawrocie fascynacji koszykówką ściągnąłem NBA 2K24. Ostatnią częścią w którą grałem było 2k03.

Wcieło mi pół wypowiedzi więc tylko napisze "wyjątkowej klasy gówno"
 
Przy ostatnim moim nawrocie fascynacji koszykówką ściągnąłem NBA 2K24. Ostatnią częścią w którą grałem było 2k03.

Wcieło mi pół wypowiedzi więc tylko napisze "wyjątkowej klasy gówno"
Ja ostatnie 2k w które się zagrywałem to 2k10, potem spróbowałem 2k21 i przerosło mnie robienie wsadów analogami :beczka:
 
Back
Top