GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nostalgia

afk9zlu0fDvwHkk2D7o8pGzMmNQ9gS4M.jpg
 
Days gone ktoś ogrywał może? Gdzieś widziałem, że jest promka i za 35 ziko można kupić - warto? Lubię klimaty zombie i powściekać się motocyklem, spodoba mi się pewnie?
 
Days gone ktoś ogrywał może? Gdzieś widziałem, że jest promka i za 35 ziko można kupić - warto? Lubię klimaty zombie i powściekać się motocyklem, spodoba mi się pewnie?
wątek fabularny taki se kurwa, fajnie się gra ale potem troche z pizdy wszystko
na plus walki z zombiakami i klimat
Jeśli nastawiasz się na zombiaki i tego typu to się nie zawiedziesz
 
Days gone ktoś ogrywał może? Gdzieś widziałem, że jest promka i za 35 ziko można kupić - warto? Lubię klimaty zombie i powściekać się motocyklem, spodoba mi się pewnie?
Gra fajna,ale bardzo nierówna bo wolno się rozkręca. Na początku walka i jazda motocyklem są chujowe zanim pokupujesz ulepszenia,ale pózniej robi się naprawdę fajnie.
Za te cene jak najbardziej warto.
 
Days gone ktoś ogrywał może? Gdzieś widziałem, że jest promka i za 35 ziko można kupić - warto? Lubię klimaty zombie i powściekać się motocyklem, spodoba mi się pewnie?
Ja się miło zaskoczyłem tą pozycją, za tą cenę brać :cool:
 
Pany czy jak kupie wersje gry na PS5 np Ragnaroka to będzie mi chodziła na PS4?
W necie widzę sprzeczne informacje.
 
Pany czy jak kupie wersje gry na PS5 np Ragnaroka to będzie mi chodziła na PS4?
W necie widzę sprzeczne informacje.
Jeżeli mówisz o płycie to nie, jeżeli cyfra to tak. Wersja na PS5 zawiera od razu w pakiecie wersję na PS4. W drugą stronę to nie działa w sensie że jak kupisz cyfrowo na PS4 to możesz grać na PS5 w wersję z PS4.
 
Jeżeli mówisz o płycie to nie, jeżeli cyfra to tak. Wersja na PS5 zawiera od razu w pakiecie wersję na PS4. W drugą stronę to nie działa w sensie że jak kupisz cyfrowo na PS4 to możesz grać na PS5 w wersję z PS4.
Własnie o płytę mi chodziło.W koncu kiedyś zainwestuje w PS5,a ograłbym sobie Ragnaroka na PS4 i nie widzi mi się jeszcze pozniej dopłacać 10$ za upgrade.
Dzięki za info.
 
Promki na Steam, wiedziałem, że przyjdzie ten dzień kiedy za 100 kupię Civ 6 anthology (przed promkąponad 900).
Nie ma co dalej odwlekać, gra dojrzała abym do niej zasiadł :tysoncoffe:

1671829729124.png
 
Właśnie sobie kupiłem coś nowego. Jak to zobaczyłem to pomyślałem, że to właśnie gra w moim stylu. Ale będzie katowane po nocach w ten weekend. W sam raz, wigilia a później to, boże narodzenie a później to :antonio:

 
Back
Top