GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Czy gra ktoś z Was w Path of Exile? Można powiedzieć, że w opinni wielu to następca Diablo
 
Przedstawiciel PC Master Race brudny konsolowy kmiocie View attachment 4797
c28df6c9951c8bed36ba4ab9cd1464cc.jpg
 
A gdzie zaliczam się ja? Mam kompa, na którym odpalę chyba każdą z obecnych gier w 60 fps, ale jak mam wybór, to wolę grać na PS4 bo jest mi kurwa wygodniej.
 
A zmieniajac troche temat to w sobote mialem okazje pobawic sie Oculusem Rift II i jestem mega pozytywnie zaskoczony! To naprawde dziala, wrazenia sa niesamowite. Jesli o mnie chodzi to nie ma mowy grania w jakies iRacingi, w konfiguracji z kierownica bardzo dobrej jakosci (w cenie komputera) to przy pierwszej wirówce nie wiedziałem gdzie jestem :) po 20 minutach czlowiekowi miekna nogi, dziwne uczucie. Moze inne gry, w ktorych ma sie w swiecie bardziej stabilna pozycje tak nie atakuja blednika, nie wiem... Poki co to najwieksza wada.

Natomiast demo - niestety nie moge tego znalezc na yt - czegos podobnego do CyberPunka 2077, scena walki ludzi z jakims dwunoznym robotem po prostu miazdzy. Serio.

EDIT:
To.

The making of:
 
Last edited:
Pany jestem typem single playera, na platforme xbox z konserwatywnymi pogladami... jak dla mnie futurystyczne strzelanki odpadaja. Polecicie cos pod choinke?
Moje typy:
Battlefield 1 - mimo krotkiej kampanii
Rise of Tomb Rider - tylko mnie deprymuje troche wcielanie sie w kobiete:/
Lub cos starszego ale w wersjach kolekcjonerskich:
AC:Syndicate, Far Cry Primal.

Co polecicie? Samochodowki i napierdalanki juz mam i szukam czegos innego. Takze Mortal, UFC i Forza odpada.
 
Pany jestem typem single playera, na platforme xbox z konserwatywnymi pogladami... jak dla mnie futurystyczne strzelanki odpadaja. Polecicie cos pod choinke?
Moje typy:
Battlefield 1 - mimo krotkiej kampanii
Rise of Tomb Rider - tylko mnie deprymuje troche wcielanie sie w kobiete:/
Lub cos starszego ale w wersjach kolekcjonerskich:
AC:Syndicate, Far Cry Primal.

Co polecicie? Samochodowki i napierdalanki juz mam i szukam czegos innego. Takze Mortal, UFC i Forza odpada.
Ze względu na konserwatywne poglądy odpadają też inne rodzaje fantastyki, czyli np. Dark Souls, Wiesiek, Batman, Deus Ex?
Jeśli tak, to przychodzi mi do głowy ewentualnie GTA 5.
 
Pany jestem typem single playera, na platforme xbox z konserwatywnymi pogladami... jak dla mnie futurystyczne strzelanki odpadaja. Polecicie cos pod choinke?
Moje typy:
Battlefield 1 - mimo krotkiej kampanii
Rise of Tomb Rider - tylko mnie deprymuje troche wcielanie sie w kobiete:/
Lub cos starszego ale w wersjach kolekcjonerskich:
AC:Syndicate, Far Cry Primal.

Co polecicie? Samochodowki i napierdalanki juz mam i szukam czegos innego. Takze Mortal, UFC i Forza odpada.
witaj w klubie. polecam far cry, dlugi singiel. battlefield 4 i tu moge ze szczerego serca w jak jedynej grze polecic online, bo po prostu wciaga strasznie. alan wake grales?
 
Ze względu na konserwatywne poglądy odpadają też inne rodzaje fantastyki, czyli np. Dark Souls, Wiesiek, Batman, Deus Ex?
Jeśli tak, to przychodzi mi do głowy ewentualnie GTA 5.
Smieje:) Wszystkie czesci Batmana przeszedlem. GTA tez ale na X360, nie powiem bo tez myslalem zeby sobie na X1 kupic i przejsc jeszcze raz. Poki co oscyluje najbardziej pomiedzy Battlefieldem1 i FarCry Primal bo poprzedniego Far Cry'a przeszedlem i spasowal mi klimat.

witaj w klubie. polecam far cry, dlugi singiel. battlefield 4 i tu moge ze szczerego serca w jak jedynej grze polecic online, bo po prostu wciaga strasznie. alan wake grales?

W Alana nie gralem. W Primala rozumiem ze grales? Jak wrazenia? Nie zanudzilo Cie bieganie z dzidami i lukami?
 
Myslalem tez o Mafia3 ale strasznie kiepskie recenzje zbiera. Wkurwia mnie tendencja producentow do futuryzmu. Wszystkie dobre gry robia w tym klimacie. COD idzie juz od kilku czesci w ta strone i tak mamy jeszcze Dooma, kultowe Gearsy, Overwatch, Quantum, Mirror,s Edge czy Deusa. Albo strzelanie do zombiakow. Brakuje mi tradycyjnej, bardziej przyziemnej walki jak w Modern Warfare. Na Wildlanda trzeba czekac, z Hitmana zrobili telenowele.
 
Myslalem tez o Mafia3 ale strasznie kiepskie recenzje zbiera. Wkurwia mnie tendencja producentow do futuryzmu. Wszystkie dobre gry robia w tym klimacie. COD idzie juz od kilku czesci w ta strone i tak mamy jeszcze Dooma, kultowe Gearsy, Overwatch, Quantum, Mirror,s Edge czy Deusa. Albo strzelanie do zombiakow. Brakuje mi tradycyjnej, bardziej przyziemnej walki jak w Modern Warfare. Na Wildlanda trzeba czekac, z Hitmana zrobili telenowele.
coda to ja ostatni raz gralem w mw wlasnie, lipa straszna. mafii 3 nie bierz pod zadnym pozorem
 
Myslalem tez o Mafia3 ale strasznie kiepskie recenzje zbiera.
Ja gram w Mafię aktualnie i szczerze powiedziawszy mi się podoba, mimo, że robi się momentami wtórna, ale jest co robić. Poziomu GTA nie osiągnęło, ale miło i przyjemnie się gra. Obadaj sobie gameplaye to stwierdzisz czy Tobie się podoba czy nie. Bo ja już od jakiegoś czasu nie sugeruję się opiniami innych, bo czasem mimo, że ludzie narzekają to gra mi się podoba i odwrotnie.
 
Moglbys ocenic jak wizualnie? Jak fabula? Slyszalem ze ma wiecej z GTA niz z Mafii + sporo bugow, powtarzalna, taki sam wyglad wielu pomieszczen.
 
Moglbys ocenic jak wizualnie? Jak fabula? Slyszalem ze ma wiecej z GTA niz z Mafii + sporo bugow, powtarzalna, taki sam wyglad wielu pomieszczen.
Fabuła jest no taka typowo mafijna, motyw zemsty. Wrzucę to w spoiler.
Murzynek wraca z wojny, dostaje propozycję współpracy takiej stałej, odrzuca tę propozycję, ale bierze udział w jednym napadzie. Po tym napadzie gość, który wysunął propozycję współpracy rozjebuje wszystkich znajomków murzynka i jego przy okazji, chociaż co widać nie do końca mu się udaje bo murzynek przeżywa. I wtedy szuka ludzi, którym ten gość nadepnął na odcisk i powolutku go niszczy. Tak w skrócie
No trochę bardziej GTA, aczkolwiek tez nie jest taka przesycona bajerami jak GTA. Nie ma żadnych tam fryzur, ciuchów, tatuaży itp. itd.
Gra jest trochę powtarzalna, ale to moim zdaniem nie jest taki duży minus. Bo jednak tych aktywności jest sporo, raz kogoś musisz zabić, raz przesłuchać, raz coś zepsuć, raz coś wykraść. Bugów nie zauważyłem, z tego co wiem to bardziej są na PC, bo ja gram na PS4 i nic mi się nie pieprzy.
Co do oceny wizualnej to porobię screeny albo nagram krótki gameplay to mogę Ci pokazać, ale to najwcześniej w czwartek, bo konsole mam u dziewczyny, a jestem dzisiaj u siebie.
 
@ScoTT bierz Larę najlepiej dwie części jak w poprzednią nie grałeś, albo Deus Exa dwie części także. Jak w poprzednią nie grałeś to nadrób, bo jest kompatybilna z XO. Kampanie w tych gierkach miodzio. No chyba, że nie grałeś w pierwsze Assasyny to na XO będzie "Assassin's Creed: The Ezio Collection". Jest jeszcze dla dobrych kampanii remaster trzech części Bioshocka i zwie się "The Collection". Wiesiek jest także w ładnej kolekcjonerce w złotej edycji i kampanii w...
 
Myslalem tez o Mafia3 ale strasznie kiepskie recenzje zbiera. Wkurwia mnie tendencja producentow do futuryzmu. Wszystkie dobre gry robia w tym klimacie. COD idzie juz od kilku czesci w ta strone i tak mamy jeszcze Dooma, kultowe Gearsy, Overwatch, Quantum, Mirror,s Edge czy Deusa. Albo strzelanie do zombiakow. Brakuje mi tradycyjnej, bardziej przyziemnej walki jak w Modern Warfare. Na Wildlanda trzeba czekac, z Hitmana zrobili telenowele.
Singla Battlefield przeszedłem w jakieś 6-7 godzin, ale jest świetny (zwłaszcza kampania czołgistami- MEGA).
Teraz gram w multi i również jestem bardzo zadowolony. Świetna gra.
 
@ScoTT bierz Larę najlepiej dwie części jak w poprzednią nie grałeś
Popieram. Grając na PS3 w pierwszą część tego "nowego" Tomb Raidera bawiłem się świetnie. Tzn. pod koniec może odrobinę mniej, bo przynajmniej musiałem mocno przymykać oko na kierunek, w jakim poszła fabuła. No i na to, jakim terminatorem staje się Lara, ale to bolączka większości gier akcji z rozwojem postaci. Nawet świetnego The Last of Us.
 
@bart123 w Larę nie grałem, słyszalem ze jest swietna i tez ja bralem pod uwage tylko jakos wlasnie nie moge sie przemoc do wcielenia w postac kobiety :) W Assasiny gralem w wiekszosc. Mimo ze podobno Bio jest swietny i Deus rowniez to nie lezy mi ten klimat.

@Shajs no i wlasnie to mnie zastanawia czy zainwestowac w kapitalna ale krotka kampanie czy w sandboksy typu Far Cry, Mafia, etc. Jak jest z multi? Przecietny, nie fanatyczny gracz jest w stanie czerpac satysfakcje z multi? Bo do multi osobiscie nic nie mam poza jednym: jesli mam ja wlaczyc i dostawac kulke w leb co 2 metry rzucajac padem po pokoju i sypiac przy tym lacina to rezygnuje :) wiesz o co chodzi

 
Bobdo multi osobiscie nic nie mam poza jednym: jesli mam ja wlaczyc i dostawac kulke w leb co 2 metry rzucajac padem po pokoju i sypiac przy tym lacina to rezygnuje :) wiesz o co chodzi
Multi na konsoli jest dość trudne, bo niełatwo precyzyjnie celować padem. Jeżeli oczekujesz łatwej gry, to odradzam.
 
@bart123 w Larę nie grałem, słyszalem ze jest swietna i tez ja bralem pod uwage tylko jakos wlasnie nie moge sie przemoc do wcielenia w postac kobiety :) W Assasiny gralem w wiekszosc. Mimo ze podobno Bio jest swietny i Deus rowniez to nie lezy mi ten klimat.

@Shajs no i wlasnie to mnie zastanawia czy zainwestowac w kapitalna ale krotka kampanie czy w sandboksy typu Far Cry, Mafia, etc. Jak jest z multi? Przecietny, nie fanatyczny gracz jest w stanie czerpac satysfakcje z multi? Bo do multi osobiscie nic nie mam poza jednym: jesli mam ja wlaczyc i dostawac kulke w leb co 2 metry rzucajac padem po pokoju i sypiac przy tym lacina to rezygnuje :) wiesz o co chodzi


w battlefield nigdy tak nie bylo, ze co 2 metry kulka. duze mapy, duzo miejsc do kampienia, czolgi, samoloty, auta, respawn w miejscach, w ktorych sa twoi ziomkowie, wiec nie trzeba napierdalac pol mapy do zadymy. serio, jesli mi podszedl multi, to prawie kazdemu podejdzie, bo ja jestem mega anty multi, gram praktycznie tylko single
 
@bart123 w Larę nie grałem, słyszalem ze jest swietna i tez ja bralem pod uwage tylko jakos wlasnie nie moge sie przemoc do wcielenia w postac kobiety :) W Assasiny gralem w wiekszosc. Mimo ze podobno Bio jest swietny i Deus rowniez to nie lezy mi ten klimat.
Ja w mulit nigdy nie grałem, ani na konsoli, ani na PC. Nigdy mnie to nie rajcowało. Aktualnie pykam w Śródziemie, Wolfensteina:New Order, kończę Spec Opsa, a najwięcej godzin mam w FSX:SE i ETS2/ATS:cool: Wszystko inne mimo długich kampanii się kończy, a latać i jeździć można bez końca. Nawet nie zaczynałem The Crew, które rozdawali na 30-lecie Ubi.

A granie panienką jest świetne! I nawet Karolinka daje radę jako Lara :)
 
Dzieki koledzy :) Banie mam teraz jeszcze wieksza, poogladam jeszcze gameplaye: Battlefield, Far Cry Primal albo Lara, cos wybiore. Najlepiej by bylo wszytko tylko skad czas brac na granie :)
 
Back
Top