GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Też mnie strasznie kusi żeby ogarnąć PoE, ale do premiery wiecha muszę ukończyć wiedźmina 2 (muszę sobie zrobić przypomnienie i dokonać wyborów, jakich według mnie dokonałby Geralt), przeczytać Wieże Jaskółki i Panią Jeziora. Do tego mam jeszcze spore zaległości w innych świetnych (sądząc po opinii innych) produkcjach, a dziennie takiego spokoju co bym mógł coś ruszyć to chyba ze 2h będzie. Jednak jeżeli gdzieś zobaczę PoE na półce to zapewne kupię żeby już czekało :smile:
 
Sprzedawca ma, a nawet musi to obchodzic bo takie sa prawa konsumenta w Polsce. To nie jest zadna nowosc. To prawo jest od kilku lat co najmniej - najczesciej sie o tym nie slyszy bo wiekszosc producentow wprowazajac towar do sprzedazy w Polsce robi 2 letnia gwarancje producenta.

Jeśli chodzi o roczne gwarancje - sprzedawca może ponieść odpowiedzialność, jeśli kupujący udowodni,że konsola posiadała wadę w dniu zakupu. Reasumując - konsola ma rok gwarancji producenta i jeśli kupujący nie zaopatrzy się w dodatkową, to po roku czasu nikt mu nie pomoże.
 
@Mort, jak zaczniesz grać w PoE to sprawdź czy występuje u Ciebie taki bug

poprzez klikniecię dwa razy na item w ekwipunku i jego założenie traci się wszystkie rasowe i klasowe buffy pasywne, plus randomowe crashe itp.

Ale ta gra daje mi po czerepie, ginę w ciul często. Do tego kolesia w warowni i Roderika podchodziłem z n-razy.
Szkoda, że leveluje się tak wolno i jest ograniczenie do 12 lvl.
 
Mnie na początku często wywalało U Roderika wiec poszedłem dalej i lvl nabiłem i cofnąłem sie do niego i bez problemu pojechałem :) A Kim gracie panowie ja oczywiście Zwykłym wojem następnym razem zagram mnichem :)
 
Ja gram magiem, jak zawsze zresztą, chociaż kusiło mnie wybrać enigmatyka.
Udało mi sie skompletować wszystkich 8 fabularnych towarzyszy będąc na 5 poziomie, więc zdążę ich samemu levelować. Staram się grać tylko czwórką w drużynie, chyba że znowu natrafię na jakieś cięższe boje. Na razie wygląda to tak - ja mag i harem z babkami tzn. paladynka, łowczyni i pani enigmatyk, ciekawe jak daleko na tym zajadę xD Teraz eksploracja miasta się szykuje.
 
Ej, niech mi ktoś powie - PoE to gra turowa, czy zwykły, izometryczny RPG? Bo nienawidze turówek (wyjątel to seria Final Fantasy i Pokemon) i wole się nie pchać w coś, co będzie mnie irytować :wink:
 
@Miszon

Zero turówki.


Też mam pytanko, jak myślicie, jaka będzie najlepsza rasa i klasa pod dual-wieldera? Bo w tym kierunku chcę pójść.
 
@vaicavalo
W PoE możesz nawet z maga zrobić dual-wieldera xD
A tak poważnie, to jeśli chodzi o rasę to raczej elfa (+1 do zręczności), a klasa to już chyba rzecz gustu, niby optymalnym rozwiązaniem wydaje się łotrzyk, ale on raczej będzie miał mało HP, więc i z wojownika pewnie dasz radę zrobić drugiego Drizzta Do'Urdena :]
 
@vaicavalo
W PoE możesz nawet z maga zrobić dual-wieldera xD
A tak poważnie, to jeśli chodzi o rasę to raczej elfa (+1 do zręczności), a klasa to już chyba rzecz gustu, niby optymalnym rozwiązaniem wydaje się łotrzyk, ale on raczej będzie miał mało HP, więc i z wojownika pewnie dasz radę zrobić drugiego Drizzta Do'Urdena :]
PRO na dwie szable :)
 
Niestety, ale gra ma masę bugów. :( Raz, że ta postać jak @Gambit pisałeś, może się zabugować i wszystkie bonusy się cofają. Tak miałem z Alothem i lipa, nic nie działa. Dwa - namęczyłem się na Bezkresnych Ścieżkach co nie miara, spędziłem tam chyba z 10h i jak już ukończyłem i muszę wrócić na pewien poziom, aby coś zrobić, to niestety... gra się crashuje na tym konkretnie JEDYNYM poziomie. :(

Mam nadzieję, że to poprawią i jak jakiś patch wejdzie to nie będę musiał grać od początku, żeby ukończyć Bezkresne Ścieżki. Ogólnie gra mega, ale powinienem był poczekać z pół roku aż wszystko opatchują i dopiero kupować. Teraz np. mam na sobie plagę much i nie schodzi, ale nie zadaje obrażeń, tylko wkurza. Obawiam się, że do końca gry na postaciach będę miał to zielone gunwo. :c

PS. Druid i Enigmatyk PRO!
 
Pytanie za sto punktów.
Czy ktoś wie jak aktywować dodatki w Crusader Kings II? Ściągnąłem sobie z neta z dodatkiem Charlemagne i ni chuja nie dziala. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Niestety wszystkie gry z kickstartera lepiej przeczekac, az poprawia mase bugow i wypuszcza co najmniej 2-3 duze patche.
 
Kurde, ja chyba oprócz tego buga z resetowaniem klasowych bonusów na nic innego nie wpadłem (na te ścieżki jeszcze nie poszedłem), a na liczniku ponad 16h xD
Jakiś patch miał się ukazać w tym tygodniu, ale nic nie widać.
 
Na tym steamie to się samo zaktualizowało? Bo jak odpalam grę mam wersję 1.03 a nic nie pobierałem xD
 
Gram sobie kariere w ufc ea na poziomie trudnosci przed ostatnim. No i wszystko ladnie, pieknie az doszedlem do walki o pas. Moim przeciwnikiem byl A. Silva. Kazde jego trafione uderzenie konczylo sie tym, ze moj zawodnik albo byl rany i ledwo stal albo padal na mate. Rozumiem, ze Silva jedzie na sterydach no ale bez przesady. Na najwyzszym poziomie pewnie kazdy jego cios konczy walke.
 
Gram sobie kariere w ufc ea na poziomie trudnosci przed ostatnim. No i wszystko ladnie, pieknie az doszedlem do walki o pas. Moim przeciwnikiem byl A. Silva. Kazde jego trafione uderzenie konczylo sie tym, ze moj zawodnik albo byl rany i ledwo stal albo padal na mate. Rozumiem, ze Silva jedzie na sterydach no ale bez przesady. Na najwyzszym poziomie pewnie kazdy jego cios konczy walke.
Nie próbowałeś walczyć z Fedorem na poziomie Legend w poprzedniej grze MMA od EA...
 
A tam Fedor, proponuje pokonac w stojce na legendzie Scotta Smitha. To dopiero wyzwanie było
Nie próbowałem, bo robiłem Achievmenty. Spróbuję jak odzyskam grę
BTW. Melvinowi na Hardzie wchodziły zawsze Hendo Bomby :o o: też tak mieliście?
 
Nie no to u mnie trochę popracuje przed wieśkiem :)
Przychodzi w zestawie z Bloodbornem i mam zamówione EA UFC :D
 
Back
Top