GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nie wiesz co tracisz, jedna z moich ulubionych gier ever. Jestem mega nagrzany na kontynuacje.
Edit: Polecam na Steamie poszukać. Jest tam trochę fajnych i oryginalnych pozycji. Ostatnio np. grałem w Dear Esther, The Path też jest niezłe. Może nie są to typowe przygodówki, ale fajnie się gra.
 
mobius jesli chodzi o ponury klimat trudne zagadki to polecam ci Limbo ;] nie wiem tylko czy jest dostepne na pc...
 
Ja najpierw grałem w 2-kę i brak znajomości pierwszej części mi nie przeszkadzał. Mi się Dreamfall dużo bardziej podobał od TLJ.

Edit: Limbo już mam zaliczone, platforma nie jest dla mnie problemem. :)
Edit2: To Lugasek szuka, ja tylko podpowiadam. :)
 
Eeee tam. Wybrałem Sherlock Holmes: Przebudzenie:-)







Holmes i Cthulhu, musze to obadać. Klimat powinien być odpowiedni. No i jest widok z oczu :-)







______________________



Ale szukam nadal:

Szukam przygodówki z widokiem FPP lub TPP. Najlepiej coś w ponurym klimacie z trudnymi zagadkami, krew i flaki mile widzane.
 
Ogrywam właśnie Hitman: Rozgrzeszenie i dosłownie stałem się łysym chłopem z kodem kreskowym na potylicy :D Gra mega wciąga.
 
Hehe.:-)



Jak czegoś nie ma w google, to pytam na forum. (zupełnie odwrotnie od większości userów cohones:-)).
 
jeśli o mnie chodzi Hitman na początku mnie wciągnął , ale później troche mnie znudził ;) teraz młucę w Darksiders 2 polecam wszystkim fanom God of War
 
dzisiaj Disney zamknął studio LucasArts i Star Wars 1313 zostało niestety oficjalnie anulowane. szkoda bo zapowiadało się zajebiście.
 
Niech jeszcze dubbing wprowadzą do nowej części SW. Zresztą dla mnie istnieje tylko jedna trylogia.
 
Z tego co słyszalem LucasArt zostało zamkniete ale anulowanie SW 1313 niejest pewne na 100%
 
Solaris na razie lecę na normalu niestety, bo na wyższych poziomach trudności nie ma wskazówek odnośnie możliwości eksterminacji celów, a chcę poznać wszystkie. Kiedy skończę wezmę się za najtrudniejszy poziom bo z reguły gram właśnie na najtrudniejszym dostępnym levelu.
 
Jeśli chodzi o Hitmana, to na poziomie Expert, trudno niemiłosiernie jak dla mnie, ale za to jaka satysfakcja po skończeniu misji :-)
 
@up



Taka satysfakcja ?



success-350x231.jpg
 
Planuję podejście do Assasina. Warto zaczynać od jedynki, czy można od późniejszych części? Fabuła jest powiązana?
 
Tak najlepiej zacząć do poczatku, żeby rozumieć o co chodzi w tej fabule która jest dosyć skoplikowana jak na gre.
 
Ja zacząłem od jedynki ale, mimo, iż wygląda fajnie, to znudziła mnie już w drugim mieście i jakoś nie mam ochoty grać dalej...
 
Back
Top