Gala w Londynie KSW

A

Alibaba

Guest
Cześć mam pytanie jak tam wygląda przygotowanie do tej gali i kiedy ma się odbyć. Jeszcze jakby ktoś napisał ile razy była przekładana.



Pozdrawiam
 
keep-calm-coming-soon-25.png
 
a czyli już nikt z cohones, czyli wielu nawinwych użytkowników nie wierzy, że się odbędze



dobra dzięki zamykamy



nie ma gali
 
Wiadomo tyle, ze ma sie odbyc. Tak jak wiadomo, ze co chwile rodzi sie jakis nowy Anderson Silva. Nawet w Turcji :)
 
a to chyba o Londynek Bydgoski chodziło, blisko będę miał zajebiście
 
Jezeli to prawda z Londynem tzn ze ludzie tam jednak nie tacy glupi, znają się na sporcie mają CW i corocznie UFC. Kim jest ksw by zdobywać nowe rynki, wszystko w tej polskiej org. jest tak chaotyczne, tak nie uporzadkowane, ze trudno się dziwić ze Londyn wymiękł. Powiem wprost z czym do ludzi Undisputed champ i 5 times World's Strongest Man - a kogo to obchodzi. Są mocni w Polsce bo ich kibice, ktorych Rózalski tak bardzo szanuje, łykają wszystko co im ta papka medialna polsatu powie. Ja u siebie daleko szukać nie musze, mój kuzyn nie ogląda niczego poza ksw i dla niego mistrzem świata jest Mamed. Nie jest to zadna najlepsza org. w Europie, jeden kraj Polska to nie cala Europa są mocniejsi Ci zza oceanu, tu na starym kontynencie, robią więcej gal w róznych krajach europejskich
 
Cage Warriors i M1 zjada KSW ilością gal i dobrych zawodników na starcie, do tego robią gale poza swoim krajem
 
KSW to przede wszystkim szoł nastawiony na zysk, aspekt sportowy nie gra tu większej roli, ludzie w Anglii jednak mają wieksze rozeznanie niz Polski szarak, być moze dlatego nie było większego zainteresowania. Robią duze huczne gale, ale to tylko show które nie kazdemu moze się podobać. To zupełnie inny typ organizacji niz reszta w Europie, w Polsce sprzedaje się najlepiej, za granicą juz nie koniecznie
 
KSW w Londynie ogólnie byłoby fajną inicjatywą, bo raz, że można pozyskać nowych sponsorów, dwa, poszerzyć oglądalność, trzy, zyskać nowych, ciekawych zawodników. Jestem prawie pewien, że Konfrontacja w Anglii halę by wyprzedała wrzucając na kartę Pudziana, Khalidova, może Materlę + kilku angielskich zawodników. Do tego biały ring i ta cała otoczka związana z tymi trzema magicznymi literami. :-) Ludzie na wyspach by to kupili, bo to się może podobać, jakaś alternatywa od tych gal MMA, które oni mają.
Ale wszystko tak pięknie wygląda tylko jak się o tym opowiada, kwestia jeszcze tego czy ta gala w ogóle się odbędzie. Osobiście uwierzę w nią dopiero wtedy jak K&L zdradzą jakieś szczegóły co do tego eventu.
 
Gdyby KSW pokazało na swjej gali pojedynki rycerskie, to jestem przekonany, że ze 3 lata by tutaj się z tego śmiano. A tak, ktoś pisze, że "M-1 zjada KSW" - czy ktoś tu oglądał choć jedną galę M-1? Opanujcie się:)))
 
a jak tam gra KSW z Ubisoftem i cykl mniejszych gal KSW?



ja czasami oglądam M1 jak Polacy walczą to hale są pełne, nie znam 3/4 zawodników co tam walczą, tak samo jak Rosjanie nie wiedza kto to Materla czy Mankowski, takich Rosjan jak naszych zawodników jest 5x więcej



wystarczy zobaczyć jak nasi jadą do Rosji, wiadomo jak to się kończy, walczą z jakimiś nonamami i prawie zawsze przegrywają
 
Dlatego mistrzem M-1 był najpierw Graba a teraz Tybura?:)
 
a który z nich walczył z Roajninem ?:)



zresztą dwóch podobno najlepszych Polskich ciężkich walczy dla M1, a nie w KSW najlepszej europejskiej organizacji
 
Nie napisałeś, że walczą z Rosjanami i przegrywają, tylko że jadą do Rosji i przegrywają. Toteż się odniosłem:)


Fedor, najlepszy ciężki w historii i jeden z najlepszych zawodników w MMA nigdy nie zwalczył w UFC - a bił się choćby w StrikeForce. Czy to oznacza, że UFC nie było wówczas najlepszą organizacją na świecie?
 
Wcale mnie to nie dziwi, ludzie na wyspach są bardziej wyedukowani i wolą prawdziwe MMA niz jakiśeś SHOW pod szyldem MMA dla naszych Januszy. I nawet nie pomoże nasza polonia w klapkach kubota i reklamówką biedronki spacerujący po street.







A co Kawulski myslał, że ludzie tam zaczną sikać ze szczęścia gdy usłyczą trzy magiczne literki?
 
dobra mniejsza o to, chodzi mi o to, że niby czemu M1 miałoby być gorsze od KSW?



nie oglądam zbyt często M1 nie wiem jaki tam jest poziom walk



jednak na KSW dobra walka zdarza się jedna na gale? reszta to szybkie wygrane, ewentualnie nudne decyzje



w M1 jest o wiele więcej zawodników, więc obstawiam, że jest też dużo talentów



Rosjanie ostatnio w UFC nieźle sobie radzą te lżejsze dywizje szczególnie, a dużo z nich wcześniej dla M1 walczyło :-)



do tego M1 robi więcej gal co jest na plus



tak serio to nikt poza polską nie ma pojęcia o istnetniu takich zawodników jak Materla, Bedorf, Jewtuszko, Borys czy Anzor tak samo my nie wiemy o istnieniu dobrych zawodników w Rosji co walczą na M1 bo nikt tego nie ogląda



Mameda może ktoś kojarzyć bo jest wysoko w rankingach i Pudziana bo to była gwiazda światowego formatu
 
Back
Top