Gala KSW na stadionie w Warszawie?

Ni chi chu. To ma być pod koniec tego roku i basta :) na narodowym przyjmę rewanż po bardzo zaciętej walce w grudniu. Możemy się tak umówić? :D
w grudniu mogą zrobić Drwal vs Mamed w Krakowie i liczyć że czeczen nie przegra, Pudzianowi dać jakiegoś leszcza aby nie stracił serii zwycięstw, dla Bedorfa i Materli podobnie żeby nikt się nie potkną i mają dwie naprawdę mocne walki z ogromnym potencjałem marketingowym:

Materla vs Khalidov starcie o numer jeden w Polsce itp. po wielu latach wreszcie dojdzie do tej walki itp. ''walka stulecia'' taką mogą ją promować.

Pudzian vs Bedorf - Pudzian WALCZY O PAS , TYTUŁ MISTRZA na ludzi to podziała myślę.
 
@sawciu zrozumiałem, że na Grudzień chcesz leszcza dla Pudziana, a na Narodowy walkę z Bedorfem. Jeśli źle to wybacz, pozna pora.
 
Wydaje mi się, że 55 tysięcy nie jest do zrobienia Drwalem, Materlą, Mamedem i walką Pudziana z Bedorfem. Pamiętam, że KSW miało już kiedyś plan na narodowy, który mógł zadziałać... z Gołotą.
Wydaje mi się, że walka Mariusza z Adamkiem też mogłaby zrobić robotę. Albo ze Szpilką, chociaż i tu i tu małe szanse:(
 
Wydaje mi się, że 55 tysięcy nie jest do zrobienia Drwalem, Materlą, Mamedem i walką Pudziana z Bedorfem. Pamiętam, że KSW miało już kiedyś plan na narodowy, który mógł zadziałać... z Gołotą.
Wydaje mi się, że walka Mariusza z Adamkiem też mogłaby zrobić robotę. Albo ze Szpilką, chociaż i tu i tu małe szanse:(

Włodarze nie muszą mieć w planach wyprzedaży całego obiektu. Równie dobrze połowa stadionu może ich zadowolić. :wink: A przy odpowiednio dobranych cenach biletów i ciekawej rozpisce, wyprzedaż tych 20-25 tysięcy jest możliwa.
 
Back
Top