Gala KSW na stadionie w Warszawie?

Jak Ergo wypełnić do końca nie mogli. :) Ze sprzedaniem Torwaru chyba też były problemy?
 
Chyba Wojek coś mówił, że z torwarem były problemy na ksw 22 żeby sprzedac
 
Kukiz vs Jarosław Kaczyński i będzie pełny stadion i ze 150 tysięcy pod stadionem przy telebimie, a PPV pójdzie z 5 baniek ;-)

Trochę ciężkie zadanie może być, ale jak zapełnili krakowską Arenę to kolejna poprzeczka jeśli chcą wciąż więcej ludzi to już raczej stadiony właśnie.
 
Polacy lubią duże wydarzenia na Narodowym
Walki Mamdem - Cipek, Pudzian-Bedorf wyprzedadzą narodowy przy cenach kilkudziesięciu zł
 
A ja myślę, że przystępne ceny biletów jak chociażby na ostatnie Grand Prix na Narodowym, jakieś głośne walki i jestem w stanie sobie to wyobrazić w 2016 roku.
 
1) do tego sa nieznedne gigantyczne telebimy
2) wygrany Materla/Drwal vs Mamed i jade
 
Uważam, że sukcesem KSW byłoby wypełnienie stadionu większego od Kraków Areny. Stadion Narodowy brzmi strasznie abstrakcyjnie na ten moment.
 
Najpierw chcę widzieć pojedynek który ma to przyciągnąć. Z dalszych miejsc już nic nie będziesz widział.
 
A po co cokolwiek sprzedawać z biletów? Miasto da stadion i dorzuci do imprezy bańkę na wypłatę dla Pudziana/Mameda czy kto tam będzie i można robić KSW. ACB w Polsce też nie zapełniło hali i nawet się nie starało ( a pieniądzorów im nie brakuje bo Czeczeński prezydent to maniak SW). Kasa się zgadza to można robić imprezę
 
1) do tego sa nieznedne gigantyczne telebimy
2) wygrany Materla/Drwal vs Mamed i jade
Telebimy na narodowym są bardzo dobre, siedziałem na Euro za bramką na samej górze (najgorsze możliwe miejsca) i na monitorach wszystko można przyjemnie śledzić. Ze względu na centralne ustawienie widoczność na telebimy jest dużo lepsza niż np w Gdańsku gdzie są one w rogach
 
Tutaj muszą być nazwiska z kosmosu, w dodatku wsparte jakimś niezwykłym freakfightem. Inaczej nie widzę szans na powodzenie.
 
Stawiam że jak kolejną galę zrobią w KRK to będą mieli problem zapełnić( ostatnio poszło dobrze bo 1 raz w nowej hali) a gdzie tu mówić o Narodowym...
 
Ceny w takim razie za bilety nie powinny być wysokie. Na takim wielkim obiekcie strasznie słabo byłoby widać klatkę z trybun. Ja już wolę obejrzeć t w TV niz na narodowym :)
 
Musieliby namówić do startów Małysza i najlepiej ze dwóch polityków to widze szanse by Polacy zebrali się jak na siatkę :D
 
Bez freaków 50k ludzi raczej nierealne...
Nawet przy ME Mamed-Drwal i CoME Pudzian-Bedorf

Chyba, że będą rozdawać bilety na górę za darmo po szkołach :) kasy nie zarobią ale będzie można się chwalić frekwencją i będzie dobry materiał video.
 
Bez freaków 50k ludzi raczej nierealne...
przeciez nikt nie powiedzial z bez fraków

Widzę to tak: Chalidow z jakimś mega nazwiskiem
Bedorf - Pudzian
Materla vs Ktokolwiek
Drwal vs Ktokolwiek

Bilety wiadomo że będą dużo tańsze niż normalne
 
Po wygranej Tomka z Matelą i Mamedem będzie wielki rewanż Magika z Gorylem. Tfu Magica.
 
Materla vs Mamed w sam raz na walkę wieczoru na narodowym, tylko trzeba ich do tego jakoś zmusić/przekonać :wink:
 
Materla vs Mamed w sam raz na walkę wieczoru na narodowym, tylko trzeba ich do tego jakoś zmusić/przekonać :wink:
Ni chi chu. To ma być pod koniec tego roku i basta :) na narodowym przyjmę rewanż po bardzo zaciętej walce w grudniu. Możemy się tak umówić? :D
 
Back
Top