Głupie Pytanie

beef

Bellator
Heavyweight
Witam.


Gdy zescroluje się na dół na głównej stronie cohones, to widać tam np ilu uzytkownikow jest online itp. Jest też informacja o robotach, ktore sa online.
O co chodzi z tymi robotami, kto je kontroluje i po co?
 
Witam.


Gdy zescroluje się na dół na głównej stronie cohones, to widać tam np ilu uzytkownikow jest online itp. Jest też informacja o robotach, ktore sa online.
O co chodzi z tymi robotami, kto je kontroluje i po co?
witaj

robot to robot, przeciez to jasne
 
Robotów nikt nie kontroluje. To sztuczna inteligencja jest. Jak coś im odjebie to skasują forum i tyle będzie.
 
Na forum mma jestesmy. Nie wiedzialem co to te roboty, bo to nie forum dla informatykow, wiec się spytalem. Pozdro

giphy.gif
 
@gronostaj to Ty? :deniro:

Co do tych robotów to dzięki nim np. jak sobie nie mogę czegoś przypomnieć , to pytam wujka Google i jego "ludzi", w sensie roboty , podpowiadają mi , w jakim temacie ktoś to napisał.

A dodatkowo to @Born2kill jest jednym z robotów...a może botem...? Nie wiem, nie pamiętam

:kis:
 
Witam.


Gdy zescroluje się na dół na głównej stronie cohones, to widać tam np ilu uzytkownikow jest online itp. Jest też informacja o robotach, ktore sa online.
O co chodzi z tymi robotami, kto je kontroluje i po co?

Roboty teraz:
Google, Bing, Majestic-12, Yandex,

Ale nie dziękuj



bo i tak nic z tego nie rozumiesz trolu zapewne :deniro:
 
@gronostaj to Ty? :deniro:

Co do tych robotów to dzięki nim np. jak sobie nie mogę czegoś przypomnieć , to pytam wujka Google i jego "ludzi", w sensie roboty , podpowiadają mi , w jakim temacie ktoś to napisał.

A dodatkowo to @Born2kill jest jednym z robotów...a może botem...? Nie wiem, nie pamiętam

:kis:
Różal emotikon to też robot bo się rusza ;)
 
Back
Top