Głupie Pytanie

beef

Bellator
Light Heavyweight
Witam.

Gdy zescroluje się na dół na głównej stronie cohones, to widać tam np ilu uzytkownikow jest online itp. Jest też informacja o robotach, ktore sa online.
O co chodzi z tymi robotami, kto je kontroluje i po co?

Gaara

Vale Tudo
Open
Witam.

Gdy zescroluje się na dół na głównej stronie cohones, to widać tam np ilu uzytkownikow jest online itp. Jest też informacja o robotach, ktore sa online.
witaj

robot to robot, przeciez to jasne

kamerling

WSOF
Heavyweight
Robotów nikt nie kontroluje. To sztuczna inteligencja jest. Jak coś im odjebie to skasują forum i tyle będzie.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Na forum mma jestesmy. Nie wiedzialem co to te roboty, bo to nie forum dla informatykow, wiec się spytalem. Pozdro

giphy.gif

Anonymous

NoLife FC
@gronostaj to Ty? :deniro:

Co do tych robotów to dzięki nim np. jak sobie nie mogę czegoś przypomnieć , to pytam wujka Google i jego "ludzi", w sensie roboty , podpowiadają mi , w jakim temacie ktoś to napisał.

A dodatkowo to @Born2kill jest jednym z robotów...a może botem...? Nie wiem, nie pamiętam

:kis:

gronostaj

Brutaal
Super Heavyweight
Witam.

Roboty teraz:
Google, Bing, Majestic-12, Yandex,

Ale nie dziękuj

bo i tak nic z tego nie rozumiesz trolu zapewne :deniro:

LeeBuLee

UFC
Strawweight
@gronostaj to Ty? :deniro:

Co do tych robotów to dzięki nim np. jak sobie nie mogę czegoś przypomnieć , to pytam wujka Google i jego "ludzi", w sensie roboty , podpowiadają mi , w jakim temacie ktoś to napisał.

A dodatkowo to @Born2kill jest jednym z robotów...a może botem...? Nie wiem, nie pamiętam

:kis:
Różal emotikon to też robot bo się rusza ;)