Fryzura Conora McGregora

A

Alibaba

Guest
Conor normalnie ma blond włosy, tutaj ma taki efek mokrych i wyglądają na ciemniejsze



wie ktoś jak takie coś uzyskać?



sama fryzura też sztos, ogólnie Conor zajebiste ma te fryzury heh



tumblr_nf8cyi1hTZ1qk4xfho1_500.jpg
 
Dobre zdjęcie, wiadać jak Dana unosi Conora zeby ten wydawal sie wyzszy na tle rywala
 
znaleźć dobrego fryzjera u mnie w dość dużym mieśce jest wręcz niemożliwe, zawsze jak idę to samo pytanie jak ścinamy?



ale chociaż tanio jest heh
 
Jeszcze nikt nie zamknął tego tematu?



Tak na marginesie Condom jest rudy



 
Pokaż fryzjerce zdjęcie, no ja pierdole, faktycznie trzeba było temat zakładać.
 
Widzę, że moda na fryzury piłkarskich miernot minęła i przyszedł czas na prawdziwego samca alfa. Tak trzymaj młody, jak się tak obetniesz, to z dupy swojej baby nie zejdziesz, uwierz mi.
 
ahahahaha, ja pierdole!!! :D



uwielbiam to, wstydzimy sie fryzjera i zadajemy pytania na cohones. #polsza lakier, pasta, wyciecie wlosow i dzida, ale nie bedziesz wygladal tak jak KRóL, sorry!
 
@gojilla temat niezły, ale w tym roku były lepsze.Dla mnie jak na razie pogotowie sercowe wymiata w tym roku (duża zasługa w tym p. i mahonka:-))
 
Temat jak temat. Wiadomo,zalozony przez trolla. Aczkolwiek moze byc,bo sticte o fryzurach,wlosach,ni ma.
Ja laze raz w tygodniu i nadal irokeza przynudzam ;-)
 
raz w tygodniu!? wow, a myslalem, ze to ja ksiezniczka jestem. <3



ja celowalem w cos podobnego jak Conor, ale bardziej wychodzi mi taka fryzura jak Pitt ma w 'Fury', w sumie sa bardzo podobne. dlugie wlosy juz mam, ale nie mam pomyslu na sciecie wiec ukladam je tak na ten moment i czekam na wene. :v
 
tak po prawdzie mam teraz taką jak conor ale z tą kiteczką z tyłu, no i brodę mam... ludzie dziwnie patrzą, but fuck him...



edit:



coś takiego, tyle że normalnie bez warkoczy...



1411884623776_wps_9_LAS_VEGAS_NV_SEPTEMBER_27.jpg
 
widzę Fresh kumaty. :) dobrze zadbany zarost i fryz to połowa sukcesu.



do tego dobry garniak i jesteś tap madl ;)



210513D_IMG_4738-600x900.jpg
 
Back
Top