Fryzura Conora McGregora

HORWICH... tęsknie za nim na KSW! Jeśli być ekscentrykiem to takim jak Matt. :D
 
Wie ktoś gdzie w Warszawie można kupić pomady Murray'sa? Zawsze użyałem pasty albo wosku do włosów ale z chęcią spróbuje jak się używa takiej pomady :)
 
Podbijam temat. Do powyższego pytania dopisuję swoje. Ktoś poleci dobrego męskiego fryzjera w Wawie?
 
Murraysa mozna kupic u barberow albo na allegro. Ja na poczatek kupilem lekka pomade i jest ok, niedlugo bede chcial sprobowac z jakas mocniejsza.
 
fury_article_story_large.jpg

Czy to ta sama przyczeska co u rudego? Jak tak to powiem, ze trzeba mieć do tego włosy specjalne. Ja mam tak geste, ze by mi afro wyszło albo na beton bym musiał przylizać.
 
fury_article_story_large.jpg

Czy to ta sama przyczeska co u rudego? Jak tak to powiem, ze trzeba mieć do tego włosy specjalne. Ja mam tak geste, ze by mi afro wyszło albo na beton bym musiał przylizać.
zajebista, też b ym coś takiego chciał, ale mi się włosy falują jak są trochę dłuższe
do tego znaleźć dobrego fryzjera graniczy z cudem
Podbijam temat. Do powyższego pytania dopisuję swoje. Ktoś poleci dobrego męskiego fryzjera w Wawie?
barber shop warszawa i przeglądasz, ceny wysze pewnie niz u normalnego, ale cos tam potrafia
 
Back
Top