Frank Mir - profil zawodnika

Jesteś ostatnią osobą, która komukolwiek może zwracać uwagę na spam.



Zapominam już o tym, że filmik jest tak stary jak Dan Severn - ktoś mógł nie widzieć... Ale można go było wrzucić w "Tanio skóry...". Ogólnie nie zareagowałbym, gdybyś chwilę wcześniej za pomocą pojedynczej foty nie odkopał tematu z profilem Aldo. To już przestaje być irytujące, a zaczyna być żałosne.
 
Droga Administracjo



Doceniam troskę usera GLF o forum, ale skoro on prosi, to ja rówinez proszę o usunięcie z tego tematu 4 ostatnich postów (liczac z tym). Temat jest o zawodniku Mir Franku - czyli walki, fotki , wywiady itp, a posty GLF oraz te 2 moje tylko temat zaśmiecają.



Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
 
Pamiętam dyskusję w SSS na temat "agresywnosći Mira przy poddaniach". Tutaj znalazłem występ Franka w sports science, gdzie prezentuje nam swoją próbkę umiejętności na manekinie:
 
Pamiętam dyskusję w SSS na temat "agresywnosći Mira przy poddaniach". Tutaj znalazłem występ Franka w sports science, gdzie prezentuje nam swoją próbkę umiejętności na manekinie:
 
Junior-dos-Santos-Vs-Frank-Mir-540x365.jpg




Panowie w niedziele rano Mir ma przed sobą jedno z największych wyzwań w karierze więc może by tak odświeżyć ? ;]



Szans dużych ludzie mu nie dają, ale pamiętajmy że pierwsze obrony bywały zaskakujące zwłaszcza w kategori królewskiej.
 
Back
Top