Fotorelacja #ZagrebTrip

dzięki @halibut nauczyłem się jednego zwrotu po chorwacku, "volim gledati na vas" kierowanego do wszystkich panien z Zagrzebia. Wykorzystałeś go ostatecznie do podrywu recepcjonistki z naszego hotelu, w której się zakochałes :D ?
 
Tu ponoć @halibut , gdy go zmorzyło za bardzo :

4c049cb517ea.jpg
 
Jestem w domu, nadrabiam myśli i mogę się bardziej rozpisać tutaj, teraz.

- Droga powrotna to u mnie 9 godzin busem do kato, potem 6 godzin Pendolino na Pomorze. W domu byłem dzisiaj przed pierwszą. 1300km zrobione.
- Większość fotek które tutaj czy na TT wstawiałem były od @bialy1232 który miał tak zajebisty telefon, że jakość była mega dobra.
- Na hali były ogólnie małe rozróby - najpierw za nami na płycie turki z chorwatami się powyzywali, potem kogoś z trybun na napierdalankę wywalili.
- Filmik z mojej walki jako JJ przeciwko Chorwatowi dostęny tutaj - http://cohones.mmarocks.pl/threads/joanna-jędrzejczyk-vs-carla-esparza-2-midern-vs-chorwat-komentator-miszon.29500/
- Zaraz ściągam całą galę w Zagrzebiu i sprawdzam jak nam poszło.
- Mam 9 kodów na miesięczny UFC Fight Pass, które za darmo rozdawali na ważeniu i gali, a które ludzie wyrzucali. Chłopaki od nas sprawdzali i niby kody ie działają, ale ja zaczekam i na pewno mi zadziałaja :D
- Fotki zrobiłem z: JDS, Gonzagą, Bufferem, Polakami, Moroz, Cirkunovem, Lewisem, Taisumovem, Hardym i kilkoma innymi.
- Tak jak @Puczi przypomniał - Cirkunov jak ogarnał, że jesteśmy Polakami to powiedział "zdrowie na budowie" :D


Zdjecia:

- Wchodzę na Cohones rano i co widzę? Rekord. 80 powiadomień, 40 lajków za podsumowanie. Przyzna się, że podsumowanie pisałem w drodze powrotnej na telefonie w busie :D
Przechwytywanie.PNG


- Zapytajcie się @halibut jak mu się podobała pierwsza walka na gali, bo wtedy oglądał ją z zamkniętymi oczami:
Hali.jpg


- Nowa tapeta na telefonie jest, podanie Carly na TT dalej też bardzo cieszy.
Carly.JPG


- Moje trzy perspektywy z kórych oglądałem po kolei galę UFC:
Przechwytywanie.JPG

Przechwytywanie1.JPG

Przechwytywanie3.JPG


- Moja zdobycz i 7 autografów:
Przechwytywanie4.JPG


- Polska ekipa z flagami UFC po gali:
Przechwytywanie5.JPG


- I w hotelu z Jankiem po walce:
Przechwytywanie6.JPG


I Carly:



Wg mnie rzucanie flagi to jednak słaba akcja, chyba, że to było na zasadzie rzut i od razu odbiór a nie rzucenie i podniesienie z ziemi.
Był rzut, Janek przechwycił flagę normalnie. Nie mogliśmy podejść na tyle blisko, żeby podać mu ją osobiście.

Ale i tak największym zwycięzcą weekendu jest @midern
Zdjęcia wrzucane na TT były zrobione oczywiście przez @bialy1232 który miał mega zajebisty telefon i potem mi powysyłał fotki. Mój by poradził sobie trochę gorzej. Więc dla Białego wieli szacun!

Jaram się! :D Ale następnym razem i tak będzie lepiej :D
 
Ekspres z Wiednia. Opóźniony o ponad pół godziny, nawet princessy nie dali. A w warsie ceny z kosmosu. Antypolskie austriackie kuhwy.

Przynajmniej w miedzynarodowych expresach jest mocny alkohol. w BWE(Berlin-Warszawa- Express) wódka po 8 zł, wiec znosnie.
 
Najpopularniejsze hasła wyjazdu: defensywne zapasy, antyludzkie państwo, biali ludzie w białym kraju, jebac Kowalika, jebac S4, do you know who Junior Dos Santos is ?, polej bimbru, jaramy blanta ?, uciullany, Kamil zrobisz wagę ? Jebac Tomasza Janiszewskiego
 
@VoRaNeK musiał nieźle zapierdalać tym busem. Nam powrót do Katowic zajął ponad 12h :beer:

Nie zaprzeczam :lol: Warunki do takiej jazdy były lepsze niż w pierwszą strone
Nie wiem czy wiesz ale w Słowenii jechaliśmy inną trasą niż do Zagrzebia. Boczna droga, malownicze krajobrazy i momentami niezłe wzniesienia połączone z ostrymi zakrętami pod góre :wink:

Nie zwróciłem uwagi, że nawigacja ustawiła się na trase optymalną a nie szybką. Koniec końców czas przyjazdu i tak nam się skrócił :wink:
 
Nie zaprzeczam :lol: Warunki do takiej jazdy były lepsze niż w pierwszą strone
Nie wiem czy wiesz ale w Słowenii jechaliśmy inną trasą niż do Zagrzebia. Boczna droga, malownicze krajobrazy i momentami niezłe wzniesienia połączone z ostrymi zakrętami pod góre :wink:

Nie zwróciłem uwagi, że nawigacja ustawiła się na trase optymalną a nie szybką. Koniec końców czas przyjazdu i tak nam się skrócił :wink:
Lepiej na Słoweni niż znowu w Czechach
 
Najpopularniejsze hasła wyjazdu: defensywne zapasy, antyludzkie państwo, biali ludzie w białym kraju, jebac Kowalika, jebac S4, do you know who Junior Dos Santos is ?, polej bimbru, jaramy blanta ?, uciullany, Kamil zrobisz wagę ? Jebac Tomasza Janiszewskiego

Ja bym dodał:

* 100% zniżki dla Polaków
* WBIEGŁEM, A JESTEM GRUBY!

A powrót był bardzo spoko. Trasa przez Słowenię wymiatała.
 
Najpopularniejsze hasła wyjazdu: defensywne zapasy, antyludzkie państwo, biali ludzie w białym kraju, jebac Kowalika, jebac S4, do you know who Junior Dos Santos is ?, polej bimbru, jaramy blanta ?, uciullany, Kamil zrobisz wagę ? Jebac Tomasza Janiszewskiego
Ja bym dodał:

* 100% zniżki dla Polaków
* WBIEGŁEM, A JESTEM GRUBY!

A powrót był bardzo spoko. Trasa przez Słowenię wymiatała.
a ja i @VoRaNeK jeszcze mamy Banan dzięki walce dwóch mudżynów :lol:
 
Back
Top