Fotorelacja #ZagrebTrip

Do relacji @midern dodalbym najbe, najbe, riki tiki narkotyki, najbe, więcej najby. Udało nam się odsyfic hotel i busa po @halibut . Jeśli chodzi o ilośc spożytych używek była duża inba miedzy busami. Opel wyjebal 6 litrów bimbru w drodze do zagrzebia. Jakby ktoś planował wizytę w zagrzebiu to w moving hostel w pokoju 304 zostały 3 gramy palenia.
 
Dziękuje oficjalnie wszystkim za wypad.
Każdy aspekt udany: od rozpoczęcia w katowicach i piwkowania/wódkowania w moim barze znanym z historii o siekierze(siekiera udowodniona), przez dziką podróż 8godzinną do Zagrzebia(tzn ja pamietam 4 h z tego) ale to co dzialo sie w busie zostaje w busie...
Później hotel i śliczna recepcjonistka którą trzy razy przepraszać musiałem za gubienie biletów. W hostelu dbali o nas(a raczej "dbała" ), zamawiali taksówki, ba, gdy zapominaliśmy(tak, JA zapominałem) zamykać drzwi to zatrzaskiwali je za nas, by nikt się nie włamał.


Sama gala - co tu dużo mówić, wszystko już wiecie i widzieliście. Pomimo iż miejsca wyprzedane prawie co do jednego: to mieliśmy możliwość oglądania UFC z miejsc vipowskich, przy samym oktagonie. Tego 95% z nas nie doświadczy już nigdy w życiu, wspomnienia zostaną do końca życia. A momenty gdy byliśmy pokazywani na telebimie - dodatkowo ubezcenniają te chwile.

Pozdro dla wszystkich ludzi, za chwile wrzucę jakieś foty.
 
Do relacji @midern dodalbym najbe, najbe, riki tiki narkotyki, najbe, więcej najby. Udało nam się odsyfic hotel i busa po @halibut . Jeśli chodzi o ilośc spożytych używek była duża inba miedzy busami. Opel wyjebal 6 litrów bimbru w drodze do zagrzebia. Jakby ktoś planował wizytę w zagrzebiu to w moving hostel w pokoju 304 zostały 3 gramy palenia.
Nie zaprzeczam, bus marki Opel rulez. Bimber od @SCStunner też. Polecam.
 
Duma z tego, że siedzę przy samym oktagonie. Bieda (@MuraS @Miszon itp) siedziała na trybunach, ale nadrabiali dopingiem.
IMG201604_ssnhnss.jpg

129806281_ssnhnap.jpg




Na hali złapałem Josha
129922011_ssnhnae.jpg


A na jakiejś nudnej walce zrobiłem sobie przerwę, co uchwycił @midern
shsnhjpg_ssnhnqn.jpg



Na ważeniu jarałem się jak dziecko spotkaniem z Bufferem
IMG201604_ssnhnqe.jpg



Dzień później z @MegasamoaN wjebaliśmy sie na 6 pietro hotelu. Zamkniete dla ekipy UFC(udawalismy pracowników). Zawodników tam nie było, jednak zaliczona fota z najlepszym polskim cutmenem.

IMG201604_ssnheps.jpg


Na dole spotkaliśmy Kowalika, ale z racji, że ma żałobę to z nim foty nie wstawie gdyż uśmiecha się na niej.

Za to wstawie fotę z Polakami którzy wyszli coś wszamać na mieście

IMG201604_ssnhehs.jpg


IMG201604_ssnhehq.jpg
 
Duma z tego, że siedzę przy samym oktagonie. Bieda (@MuraS @Miszon itp) siedziała na trybunach, ale nadrabiali dopingiem.
IMG201604_ssnhnss.jpg

129806281_ssnhnap.jpg




Na hali złapałem Josha
129922011_ssnhnae.jpg


A na jakiejś nudnej walce zrobiłem sobie przerwę, co uchwycił @midern
shsnhjpg_ssnhnqn.jpg



Na ważeniu jarałem się jak dziecko spotkaniem z Bufferem
IMG201604_ssnhnqe.jpg



Dzień później z @MegasamoaN wjebaliśmy sie na 6 pietro hotelu. Zamkniete dla ekipy UFC(udawalismy pracowników). Zawodników tam nie było, jednak zaliczona fota z najlepszym polskim cutmenem.

IMG201604_ssnheps.jpg


Na dole spotkaliśmy Kowalika, ale z racji, że ma żałobę to z nim foty nie wstawie gdyż uśmiecha się na niej.

Za to wstawie fotę z Polakami którzy wyszli coś wszamać na mieście

IMG201604_ssnhehs.jpg


IMG201604_ssnhehq.jpg
Ochrona Cię wyjebala z płyty beju
 
Duma z tego, że siedzę przy samym oktagonie. Bieda (@MuraS @Miszon itp) siedziała na trybunach, ale nadrabiali dopingiem.
IMG201604_ssnhnss.jpg

129806281_ssnhnap.jpg




Na hali złapałem Josha
129922011_ssnhnae.jpg


A na jakiejś nudnej walce zrobiłem sobie przerwę, co uchwycił @midern
shsnhjpg_ssnhnqn.jpg



Na ważeniu jarałem się jak dziecko spotkaniem z Bufferem
IMG201604_ssnhnqe.jpg



Dzień później z @MegasamoaN wjebaliśmy sie na 6 pietro hotelu. Zamkniete dla ekipy UFC(udawalismy pracowników). Zawodników tam nie było, jednak zaliczona fota z najlepszym polskim cutmenem.

IMG201604_ssnheps.jpg


Na dole spotkaliśmy Kowalika, ale z racji, że ma żałobę to z nim foty nie wstawie gdyż uśmiecha się na niej.

Za to wstawie fotę z Polakami którzy wyszli coś wszamać na mieście

IMG201604_ssnhehs.jpg


IMG201604_ssnhehq.jpg
Co ty masz taki ujebany aparat czy mgła w Chorwacji była?:D
 
Nie wyjebała. Przysli właściciele miejsc na walke Janka, poszedłęm pare rzędów do tyłu, zabrałem wolne krzesło i przesunąłem się z nim do przodu :)

Potwierdzam. Krzeslo z 13 rzedu zgubilo wlasciciela i osiedlilo sie na nowo, gdzies kolo rzedu 5
 
Mam w tym swój połowiczny sukces:) tylko ciężko było nastawić ostrość na te widoki, wszystko się trzęsło;)
 
dziękuje Panowie bardzo za mile spędzony weekend, jutro dołącze się do tematu i wrzuce większość zdjęc, ktore nadaja sie do opublikowania.
Mam nadzieje że spotkamy sie w podobnym składzie nie raz, oraz że Halibut nauczy się porządku...
JESZCZE RAZ
dzięki jutro coś dodam z relacji foto.

Pozdro Pablo z 304.
PJONA!
 
Nie wiem jak to określić ,ale jestem bardzo z Was dumny .Wczesniejsze zorganizowanie zlotu mnie zaskoczyło,ale zorganizowanie parodniowego wyjazdu na gale przebiło to dwa razy.Fajnie,ze wyjazd się Wam udał .Jestem pewien ,ze zawarte przyjaźnie,przeżycia i wspomnienia zostaną z Wami na długo.
 
Nie wiem jak to określić ,ale jestem bardzo z Was dumny .Wczesniejsze zorganizowanie zlotu mnie zaskoczyło,ale zorganizowanie parodniowego wyjazdu na gale przebiło to dwa razy.Fajnie,ze wyjazd się Wam udał .Jestem pewien ,ze zawarte przyjaźnie,przeżycia i wspomnienia zostaną z Wami na długo.
Następnym razem liczymy również na obecność delegacji z Ju Es Ej:)
 
Back
Top