Foto: Pudzian w dobrej formie z American Top Team

Powiedzcie mi koledzy jak to jest możliwe że Pudzian przy takiej muskulaturze nie może sobie jescze poradzić z takim np gościem jak Cain Velazquez który przecież jest spaślakiem?
 
hehe :) porównaj sobie zapasy Caina i Pudziao, porównaj sobie boks Caina i Pudziao, no i przede wszystkim cardio. A najlepiej obejrzyj sobie walkę Cain vs Lesnar, a zobaczysz jak ten "spaślak" poradził sobie z takim "bykiem" jak Brock :)
 
Rozumiem, że Pudzian dopiero raczkuje w MMA. Ale przy jego sile, posturze i muskulaturze powinien bardzo szybko łapać o co chodzi w tym mma. Sam Okoński mówił niedawno przecież że Pudzian uczy się dwa razy szybciej niż inni zawodnicy. Powinien już być w UFC i walczyć o mistrzostwo. Nie rozumiem tego wszystkiego. Ktoś tu mnie okłamał...
 
Nie mówcie że bierzecie to na serio, na 100% prowokator. (Jeżeli nie, to boje sie dokąd zmierza nasze społeczenstwo)
 
Powiedzcie mi koledzy jak to jest możliwe że Pudzian przy takiej muskulaturze nie może sobie jescze poradzić z takim np gościem jak Cain Velazquez który przecież jest spaślakiem?





Rozumiem, że Pudzian dopiero raczkuje w MMA. Ale przy jego sile, posturze i muskulaturze powinien bardzo szybko łapać o co chodzi w tym mma. Sam Okoński mówił niedawno przecież że Pudzian uczy się dwa razy szybciej niż inni zawodnicy. Powinien już być w UFC i walczyć o mistrzostwo. Nie rozumiem tego wszystkiego. Ktoś tu mnie okłamał...


Ten gościu musiał się dzisiaj konkretnie zjarać. Nikt w pełni świadomy nie napisałby takich głupot... :-)
 
Rozumiem, że Pudzian dopiero raczkuje w MMA. Ale przy jego sile, posturze i muskulaturze powinien bardzo szybko łapać o co chodzi w tym mma. Sam Okoński mówił niedawno przecież że Pudzian uczy się dwa razy szybciej niż inni zawodnicy. Powinien już być w UFC i walczyć o mistrzostwo. Nie rozumiem tego wszystkiego. Ktoś tu mnie okłamał...


Okoński to taki piłkarz kiedyś był. Bardzo dobry zresztą. Jedna z legend Poznańskiego Lecha. Jak już on wypowiada się o Pudzianie to musi być coś na rzeczy ;p
 
Mariusz schudł jest duże prawdopodobienstwo ze zobaczymy go w belltaorze, nieoficialne zrudlo
 
Kurde o tym samym pomyślałem.. nie wiem, oni wszyscy czekali na ten dzień, żeby poszaleć.. :) Czasem jak widze takie komentarze jak Hectora to wole zamknąć strone niż wdawać się w dyskusję, bo to walka z wiatrakami.
 
:-) Muskulatura nie ma tu znaczenia a technika. Nie poto sie uczy tego latami aby potem ktos po roku treningu rzucal toba jak Najmanem ;/ Popatrz na to w jaki sposub Pudzian boksuje a zobaczysz ze do tej pory sie tego nie nauczyl a wczesniej podobno trenowal boks. Pudzian bedzie juz tak jechal do konca na zawodnikach jak James Thompson, Tim Silva czy Bob Sapp
 
ciekaw jestem rywala pudziana, mogli go podac dzis na konwencie, a nie do pon beda czekac
 
532710_10151428083055022_862015021_23337580_1839450005_n.jpg
 
Back
Top