Forumowa gra mma

robiłem sobie symulacje i wygląda na to, że kiedy ziemni sie taktykę w przerwie między rundami to przynosi to efekt, mam rację?
 
Belfort chętnie by się zmierzył z Franklinem , jednak jedna walka jest zaklepana już i tylko trzeba czekać aż Danka to ogłosi.
 
Nogueira w pełnym gazie, czeka na przeciwnika. Ciężkie sparingi trwają. Czy Roy Nelson, lub ktoś inny nadal szuka walki?
is1sue.jpg

cmfkj.jpg


P.S. Chodzą pogłoski, że Sexyama szuka kolejnej ofiary.
 
@Puczi



Za tweeterem Roy'a "W związku z Polskim tchórzem który wolał słabszego rywala, chętnie zmierzę się z Big Nogiem. Od zaraz.



Ale jest jeden warunek, przegrany zapraszam zwycięzce na obiad i stawia wszystko :D"
 
scaled.php

Za facebookiem Nogueiry "Rodrigo wygrać walke i najeść się za darmo. Rodrigo lubić i szanować Nelsona. Dać fight of the night. "
 
Podobno Diaz szuka rywala, to może chce rewanżu z Conditem? :-) "Natural Born Killer" juz czeka aby udowodnić, że zgodnie z pseudonimem potrafi zabijać rywala i bardzo chętnie udowodni to na Diazie.
 
z tweetera Werduma:



''Kharitonov ó uma prostituta russa, eu vencó-lo em uma semana antes dos olhos do mundo.



Overeem-los cavalo muito. Muito cavalo. Jónior nóo come um cavalo, e vencer. Eu gosto jónior''.



W skrócie to Fabricio odpowiedział na zaczepki Kharitonova i dał jasny sygnał kto jest jego faworytem głównej walki UFC 150.
 
Вы осел изнасилования собака бразильского



prosta odpowiedz sergieja



w skrocie: w rzopa tjebja wyrucham sabaku brazolski
 
Tweet Spider'a
"Eu ainda estou esperando para churrasco com Chael"
Tłumaczenie:
"I'm still waiting for barbecue with Chael"
 
Zdaje się, że jest zakontraktowana walka na UFC 154 z Johnym Hendricksem. Z mojej strony nie ma przeciwskazań by termin walki przyspieszyć :)
 
Bardzo wygodny rywal Puczi. Dzięki za bonusik za SOTN:-)







Czyli moi:



Wanderlei vs. Frankilin (Minotauro)



Materla vs. Sexyama (Puczi)



:-)
 
Jest jeszcze Erik Koch 66kg



Edit: Adlo nie spinaj się ide po Ciebie



A Nate Diaz chce Edgara :-) (ide na całość)
 
Ej panowie, troche ogarnijcie. Mimo wszystko to ja ustalam walki, kilka propozycji ciekawych, a kilka bez sensu ;]
 
Back
Top