Forumowa gra mma

O kondycje się nie martw zapewniam Cię, że mój zawodnik jest w życiowej formie, a do tego jest mocno zmotywowany żeby zostać mistrzem.Cigano czeka trudna przeprawa, można rzec to będzie jego walka życia.Przygotujcie się na piekło w klatce.
 
edit : kurwa :S coś się spieprzyło, sorry, ale niech już zostanie taka forma

Zaledwie 24 godziny dzielą nas od jubileuszowej gali UFC, której głównym daniem będzie długo oczekiwana
odpowiedź na pytanie: kto jest królem dzisiejszej wagi ciężkiej?

Już z założenia walka zapowiada się interesująco, ponieważ naprzeciwko siebie staną Alistair Overeem i Junior Dos Santos.
Mistrz świata najbardziej prestiżowej organizacji kickboxerskiej spróbuje potężnymi uderzeniami i kopnięciami wydrzeć
pas bokserowi, który niszczył wszystkich kolejnych poprzednich rywali rzuconych mu na pożarcie przez Droniego White'a.
Junior od momentu pojawienia się w UFC w 2008 wygrał wszystkie 9 walk, w tym 7 przez knockout.
W zeszłym roku zdeklasował mocno bijącego Shane'a Carwina i został głównym pretendentem do mistrzowskiego pasa,
dzierżonego wówczas przez Caina Velasqueza. Podczas długo oczekiwanego starcia Brazylijczyk szybko zknockoutował
Meksykanina, by w swojej pierwszego obronie tytułu z łatwością zmiażdżyć bezradnego Franka Mira.

Jednak teraz czeka go znacznie trudniejsze wyzwanie.

Alistair Overeem to człowiek, przed którym konie uciekają w popłochu, który stoczył w ringu i oktagonie ponad 60 walk.
Niepokonany od 5 lat, niszczył takich asów mma jak Gary'ego Goodridgea, Kazuyuki Fujitę, czy niedawnego pogromcę byłego
najsilniejszego człowieka świata - Mariusza Pudzianowskiego - Jamesa Thompsona.
"The [strike]Horseman Demolishion Man" wstęp do organizacji UFC zyskał po nieznacznym wypunktowaniu najlepszego
ciężkiego grapplera w MMA, Fabricio Werduma. Overeem podczas debiutu w UFC stanął w oktagonie z równie
wielkim i potężnym Brockiem Lesnarem, zapaśnikiem i byłym mistrzem wagi ciężkiej.
Overeem bez trudu bronił obaleń Lesnara i potężnymi kopnięciami dosłownie zmiażdżył przeciwnika, czym zasłużył sobie
na walkę o najwyższy laur - pas KSW[/strike] UFC.

Zdania fanów MMA są podzielone i nikt nie może być pewny zwycięstwa któregokolwiek z zawodników, ponieważ
obaj posiadają atrybuty, by zakończyć walkę jednym uderzeniem i prawdopobonie walka zakończy się ciężkim knockoutem
mistrza, lub pretendenta.
Natomiast jedno jest pewne - czekają nas niesamowite emocje. Już jutro, na chacie mmarocks o 20.
 
Droni



Doszedł do Ciebie mój mail? Nie będzie problemu jeśli wyśle taktyki jutro tak koło 15?
 
Puczi świetny tekst.Hubi to wypracowanie pokazuje, że to będzie walka 2 najlepszych, a Caina prowadzi chyba DeMentor, uważam że przegrałby z każdym z naszego duetu.
 
Wypowiedzi kilku zawodników na temat walki JDS-Alistaar:



-Słuchaj , naprawdę lubię tych gości. Ale wygrać może tylko jeden . Stawiam na tego z lepszym boksem, sądzę , że dalej będzie mistrzem wagi ciężkiej. - powiedział Vitor Belfort.



- Miałem okazję zmierzyć się z Juniorem i wystarczy spojrzeć na zdjęcia mojej twarzy po walce , aby zobaczyć jak mocno i szybko bije. Stawiam na JDS'a - wypowiedział się Shane Carwin



-Alistaar to bardzo silny gość , jednak JDS jest bardzo szybki i ma świetny boks. Tu może zdecydować siła ciosu i sądzę , że tutaj Alistaar ma przewagę i dzięki temu wygra , choć to może pójść w obie strony - Ben Henderson.
 
Droni wyslesz dzisiaj info co do taktyk? Jutro mam cały dzień w pracy i wątpię żebym miał dostep do neta. Byłbym wdzięczny.
 
Nieźle naprawde nieźle się uśmiałem słuchająć waszych rozmów. Tak naprawdę mało istotne jest kto wygra walkę na UFC 150 ponieważ już w niedalekiej przyszłości odbiore mistrzowi tytuł, więc prawdopodobnie nacieszy się on nim tylko do momentu pierwszej walki. Szkoda, ze w tej wadze nie ma dla mnie konkurencji... trudno ~ Cain Velasquez
 
Rozpiska UFC 150



Data: 21 lipca 2012
Miejsce: Pepsi Center, Denver, Kolorado
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Junior Dos Santos (15-1) VS Alistair Overeem (36-11)

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej

155 lbs.: Benson Henderson (16-2) VS Frankie Edgar (14-2-1)
155 lbs.: Donald Cerrone (18-4) VS Melvin Guillard (30-10-2)
185 lbs.: Jake Shields (27-6-1) VS Ed Herman (20-7)
185 lbs.: Rousimar Palhares (14-4) VS Yushin Okami (26-7)

Pozostałe:

185 lbs.: Chris Camozzi (17-5) VS Buddy Roberts (12-2)
145 lbs.: Nik Lentz (21-5-2) VS Maximo Blanco (8-4-1)
145 lbs.: Leonard Garcia (15-9-1) VS Max Holloway (5-1)
185 lbs.: Mamed Khalidov (25-4-2) VS Michael Kuiper (11-1)
 
Oj chłopcy chłopcy..



Shane-Carwin-damaged-face.jpg








Kogo jeszcze ma obić Junior? Zapomnieliście jaki wpierdol dostaliście?:-)
 
Z bolącymi plecami mnie znokautować nie mogłeś , wtedy dodatkowo biegunkę miałem, a teraz zdrowy będę to obiję Ci twarz , chyba , że Cain mnie wyręczy ;)
 
Back
Top