Forumowa gra mma

"Już jeden pyskował przed walką. Wiadomo jak to się skończyło."
D.H.

henderson_bisping_knockout.jpg
 
On może go mieć już teraz, i tylko ten:-)



http://www.ufcstore.eu/ufc-authentic-championship-belt/detail.php?p=262996&v=ufcuk_ufc_collectibles-and-novelties_accessories
 
Po porażce z Overeemem Juniorowi zostanie do zdobycia jedynie pas polsatu, bo w UFC nie będzie miał czego szukać.
 
Szkoda mi Reema, po tym jak wyleci z hukiem z UFC zostanie mu Bellator lub KSW. Już nie obije Fujity na Dream:-)
 
Zobaczymy kto wyleci z hukiem, Ali chociaż mógłby liczyć na angaż w Europie, a Junior do końca życia walczyłby w brazylijskich piwnicach obijając kelnerów.
 
Lepsze to niż walka za worek ryżu albo krowę w ramach zapłaty za walkę, bo nic innego twojego podopiecznego nie czeka.
 
Rywal nie ma znaczenia ma coś do udowodnienia i w oktagonie przemówią pięści, a nie słowa.Ten pojedynek wygra Ali i zapewniam cię, że długo z tronu nie zejdzie.A gdzie tak wogóle Junior trenował?Chodzą słuchy, że po koleżeńsku w garażu, a parter z żoną w łóżku.
 
Czy Ty tylko potrafisz się zasłaniać tym pasem?On teraz nie jest odzwierciedleniem umiejętności.Przypomnijmy sobie zdobyty został przez pokonanie wracającego po długiej kontuzji Caina, a obrona nie oszukujmy się Mir nie jest klasowym rywalem jest solidny i nic po za tym.Prawdziwą wagę ten pas będzie miał po naszym starciu.
 
Jakby Brock był poważnie chory to by się nie pchał do walk tylko się leczył.Wygrana z JDS to będzie dopiero coś mam nadzieję, że wygra lepszy czyli Alistair Overeem.
 
Możesz dołączyć.Czempionem będziesz mógł się nazywać jeśli wygrasz njabliższą walkę, a na to się nie zanosi.
 
Faworytem u buków jest mój podopieczny, osiągnięcia też przemawiają za Juniorem, umiejętności także. Sama apteka nie pomoże.
 
Z apteki to Junior po walce będzie korzystał albo ze szpitala.Żona pewnie też przez jakiś czas będzie unikała z nim bliższych kontaktów po przemeblowaniu buźki jakie mu Ali zaserwuje.
 
Back
Top